wmaraci reklam
lidertakipci

Önerilen Android Oyunları

2 Mesajlar 1.026 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Poul Billiards Pro
İsminden de tahmin edilebileceği gibi, bir bilardo oyunu. Oyunu isterseniz tek kişilik, isterseniz iki kişilik oynayabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz, level atlama tarzında bir oyun oluşturabilir ve level atlayarak oynayabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirebilmeniz için gerçekten iyi bir oyun.

Traffic Racer
Oynamaktan en çok zevk aldığım oyunlardan birisidir, Traffic Racer. Oyun tamamen gerçeğe yakın olarak dizayn edilmiş. Gerçekten başarılı grafikleri var. Özellikle, Türkiye’de görebileceğiniz araçların bir çoğu oyuna entegre edilmiş. Sanırsam en çok tutulanı Doğan SLX. BMW E30, Mitsubishi Lancer, Subaru İmpreza gibi araçlarda mevcut. Oyunun amacı, araçlara çarpmamak ve puan toplamak.

Hill Climb Racing
Beni kendisine bağlayan diyer bir oyunda Hill Climb Racing’tir. Oyun gerçekten bağımlılık yapıyor. Oyunun amacı, araçlarınızı geliştirip bütün mapleri açtıktan sonra engelli yolları aşmaktır. Oyunda çok fazla araç ve map bulunmakta. Doğru analiz ile her mape uygun aracı bulmanız size fayda sağlar. Ayrıca oyunda, benzinin bitmesi gerçekten daha büyük zevk veriyor.

Clash of Clans
Oyunu tam anlamı ile oynadığımı söyleyemem ancak oynayan arkadaşlarımdan gözlemelediğim kadarıyla açıklayayım. Bir çok strateji oyununda olduğu gibi bu oyunda da kendi krallığınızı kurmaya çalışıp, geliştirmeye ve topraklarınızı genişletmeye çalışacaksınız. Oyunu gerçek rakipler ile oynayabilmek ayrı bir hava katıyor.

Bütün oyunları Google Play Store’da bulmanız mümkün. Oyunların ismini yazıp aratarak bütün oyunlara ulaşabilirsiniz.

Kaynak

wmaraci
reklam

Timurlenk Timurlenk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İçerik Danışmanı / SEO
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 74 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Clash Of Clans oynuyorum, gayet zevkli :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al