wmaraci reklam

S8 Düşürdüm arkası kırıldı ( Kaskolu )

5 Mesajlar 1.083 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

eXFreak eXFreak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 9 / 35
  • Ticaret 6, (%100)
Faturaya ek olarak aldığım S8 telefonumu yere bir kaç defa düşürdüm arkası haşat oldu. Telefonu alırken kasko yapmak istediğimi söyledim yaptık.Yanlış hatırlamıyorsam 600 TL civarı bi ücreti vardı.Aldığım bayiye gittim durumu anlattım bana evrak verdi numarayı ara yardımcı olurlar dendi. Numarayı arıyorum sadece sabit bir bant yayınlamışlar telefonu kargolayacağım adresi falan söylüyor. Bana kasko yaptırılırken denilen cihaz hasar görürse tamire gitmesi gerekirse cihazı göndermeden sana geçici cihaz veriyorlar dendi ama karşımda muhattap bulamadığım için cihazı göndermekten çekiniyorum. Daha önce bu durumla karşılaşan birisi varsa yardımcı olursa sevinirim. Birde kasko yapılırken herşeyin ücretsiz yapılacağı bilgisi verilmişti bana bayi tarafından gittiğimde ise cüzi bir ücret alabilirler dendi. Ücret ödedikten sonra ne anlamı var kasko yaptırmanın? Telefoncu 70 tl ye arka kasayı değiştiriyor zaten. Vodafone dan alındı cihaz.

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
eXFreak öncelikle geçmiş olsun, cam panel bi telefonun böyle olması normal ama 2 şekilde hata sizde telefonu alırken kötü bir kılıf seçimi telefonunuzu alacak darbelerden korumaz 10 tl 20 tl kılıflardan bahsetmiyorum türkiyede çok yok ama askeri standart ( military grade ) yada ağır iş ( heavy duty ) tarzında 50 dolara çıkan kılıflar genelikle korucuyu güçlendirilmiş 3d ekranla gelirler suya, çarpamaya, ani darbelere, şoka dayanıklıdır abstorbe eder. arkadaşım aldığında tavsiye ettim şuan gayet memnun bunu geçtim operatörlerden kasko alınmaz o hatayı geçmişte yapmıştım bende muhattap bulamadım ama vatanbilgisayar, hepsiburada falan alırsanız en azından vereceğiniz kişi bellidir yinede aldığınız yere gidin konuşun gerekirse tüketici haklarına başvurun

• Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 9 / 35
  • Ticaret 6, (%100)
Kasko HDI sigorta ve Vodafone ortaklığı ile yapılmış. Görüştüm yetkililerle MNG kargoya teslim etmem için kod geldi . Geçici telefon vereceklermiş vs. vs.

BirAlexDegil BirAlexDegil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mağaza Müdürü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Verseniz dahi servis işlemini kimin yapacağını sorun kendi bünyelerinde yapılyorlarsa vermeyın garanti dışına çıkmasın cihaz
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 9 / 35
  • Ticaret 6, (%100)

DorukOzdemir adlı üyeden alıntı

Verseniz dahi servis işlemini kimin yapacağını sorun kendi bünyelerinde yapılyorlarsa vermeyın garanti dışına çıkmasın cihaz

15 Dakika önce kargo geldi adıma. Kutuda S7 Edge vardı. Techpoint firmasından geldi kargo. İçinden şarj aleti çıkmadı. S8 ile soket girişleride uyumlu değil kendilerini aradım durumu anlattım. Telefon atölyeye alınmış işlemlere başlanmış kasa+arkacam+ gerekirse çiziklerden dolayı ön camın da değişeceğini söylediler. Farklı bir şikayetim olup olmadığını sordular değişmişken batarya da değişsin dedim. Hizmet kaliteli gibi duruyor şuanlık. Atölyeye alındığına göre cuma gününe kadar gelir diye düşünüyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al