wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster Forumları uygulaması

5 Mesajlar 1.010 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cybokron Cybokron Head of Digital | SEO Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Global of Digital Marketing M.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiye'nin ilk ve tek Tapatalk altyapısını kullanan ve en gelişmiş forum uygulaması karşınıza! ***.net, İyinet.com, WMAraci.com, Webmastersitesi.com.. Bu uygulama ile forumlara içerik gönderebilir, içerikleri yanıtlayabilir, üye girişi yapabilir ve forumları kolayca takip edebilirsiniz.

1. Web UI mantığı ile yapıldı
Web UI ne demektir. User interface, yani kullanıcı ara yüzünün (UI) kısaltmasıdır.Kullanıcı dostu arayüze sahiptir.

2. Kitap okur gibi sayfaları parmaklarınla çevir-geç
Nasıl kitap okurken sayfaları çeviriyorsak Android uygulamamız da aynı şekilde bir diğer konuya geçmeniz için tek yapmanız gereken parmağınızı sağdan sola doğru kaydırmaktır. Zahmetsizce ve keyifli bir şekilde haber okumanın keyfini çıkarın.

3. İki Tema Seçeneği; Gündüz beyaz, gece siyah
Çoğumuzun muzdarip olduğu bu konuya bu uygulama ile çözüm bulduk. Gündüz Metrobüsde, Marmaray'da, otobüs de ve trende, hatta uçakta (internet olmadan da çalışır) rahatlıkla haberleri okuyabilirsiniz. Gözleriniz asla yorulmaz. Gece yatağınıza girdiğiniz de günün yorgunluğunu üzerinizden atmaya çalıştığınız da kafanızı boşaltmak ve dünyadan haberdar olmak istersiniz. O zaman yapmanız gereken uygulamanın menüsünden temayı değiştir seçeneğine tıklayıp Gece temasına almaktır. Bu sayede gözleriniz asla yorulmaz. Keyifle okuyabilirsiniz.

4. İnternete gerek yok; WİFİ ile ilk önce yüklüyorum, yolda internetsiz okuyorum!
Uygulamamız da internete gerek yoktur. Menüden ayarlar bölümünden senkrenizasyona tıklayıp eğer Sadece resimler, içerikler için wifi yaparsanız ilk önce wifi'den indirir ve sonra yolda okursunuz. Fakat bunu tavsiye etmiyoruz. Çünkü yolda 3G'ye bağlandığınız için program WİFİ görmeyecek ve indirmeyecektir. Ta ki bir dahaki Wifi bağlantısı yapana kadar. Bu yüzden önerimiz senkrenizasyon ayarlarına dokunmamanızdır.

5. Sınırsız paylaşım, Favori ekleyebilme, Yazıları büyültebilme, Okunmuşları gizleme ve 20 dil
Herhangi bir haberi 30 tane sosyal ağa paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paylaşım butonuna tıklayıp paylaşmaktır. Beğendiğiniz haberi favori ekleyebilir, favori menüsünden takip edebilirsiniz. Yazıların font büyüklüğünü büyültebilir daha rahat okuyabilirsiniz. Ayrıca okunmuş haberleri gizleyebilirsiniz. Bu sayede haberleriniz bir daha önünüze çıkmayacaktır. Telefonunuz ingilizce ise program da ingilizce olur. Fakat içeriklerimiz gene türkçe olacaktır.

6. Tam içerik, kesik kesik değil, yarım değil. Aynı sitede ki gibi
İçeriklerimiz tam içeriktir. Yarım değildir. Sitede ki gibidir. Yaptığımız güncelleme de bunu çözdük. Videoları, Linkleri, Resimleri aynı sitedeki gibi görürsünüz. Hatta daha temiz bir şekilde. Arındırılmış sade ve soft bir arayüz ile.

7. Sitedeki gibi kategori kategori ayrılmış içeriğin keyfi bir başka!
Sitede yer alan İnternet, Yazılım, Oyun, Görüntü Teknolojileri, Cep telefonu, Uzay, Teknoloji ve Bilim, Download, Donanım ve Elektronik, Otomobil, Sağlık ve Kurumsal haberleri kategorilenmiş bir şekilde görürsünüz. İşte bu en büyük özelliğimiz!

8. 15 Dakikada Bir Bildirim Gelir! Haber eklendiğinde Haberleri Toplar; Size Sayı Vererek Bildirir!
En sevdiğim özellik bu olsa gerek. Haberleri toplar ve sayısını bildirim merkezinde size x tane teknoloji haberi eklendi diyerek sizleri 15 dakikada bilgilendirir. Haber yoksa bilgilendirmez. Haber varsa bunu görür ve sayısını toplar ve size soylar. Akıllı bişi bu.

[size=6]Uygulamayı telefonuna yüklemek için tıklayınız.[/size]

Ekran görüntüleri

Global Head of Digital Marketing & Senior SEO Manager
https://www.ercanatay.com
wmaraci
reklam

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
güzel olmuş ellerine sağlık
Cybokron

kişi bu mesajı beğendi.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
YerliWeb grubu üzerinde tanıtım konunuzu açtım,gruba katılmak ve destek almak isterseniz belirtin,tebrikler :)
Cybokron

kişi bu mesajı beğendi.

Cybokron Cybokron Head of Digital | SEO Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Global of Digital Marketing M.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

JackkerL adlı üyeden alıntı

YerliWeb grubu üzerinde tanıtım konunuzu açtım,gruba katılmak ve destek almak isterseniz belirtin,tebrikler :)

Teşekkürler. Güncelleme yayınladım. Başka webmaster sitesi varsa söyleyin ekleyelim.

Global Head of Digital Marketing & Senior SEO Manager
https://www.ercanatay.com
wmaraci
wmaraci

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel Olmuş eline sağlık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al