wmaraci reklam

Sıra Bulucu Sorgu Sayısı

3 Mesajlar 976 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
Sayın yöneticiler,
Sıra bulucudaki sorgu sayısının ziyadesiyle az olduğunu düşünüyorum. Bilmiyorum işin detayını bir sorgu sizin sunucunuza ne kadar yük getiriyordur ne oluyordur falan fakat (isim verip reklam yapmak istemem) pek çok sitede üyelere 100'e varan sayıda sorgu hakkı veriliyor. Ziyaretçilere bile 20-30 sorgu hakkı veriliyor. Zaten bu hizmeti sağlayan malumunuz sayısız ortam var, öyle komplike bir hizmet olmasa gerek diye düşünüyorum.

Diyebilirsiniz ki "git oralardan bak o zaman", burada hakkım dolduğunda öyle yapıyorum zaten fakat bu siteden çıkmış oluyorum, belki benim gibi pek çok kişi bu sebeple bu siteden çıkmış oluyor. Belki bu sayılar yeniden düzenlenerek biraz artırılsa ziyaretçiler de boşu boşuna başka sitelere gitmez. Halihazırda pek çok webmaster forumunda üyeyim ama burası biraz sıcak ve samimi geldiğinden burada takılıyorum genelde.

Dediğim gibi işin teknik boyutunu bilemem, sunucularınıza nasıl bir yük getirir bilemem. İmkan dahilinde ancak bu kadar oluyorsa zaten yapacak bir şey yok. Ancak imkanlar genişse sunucuyu yormuyorsa böyle basit bir aracın normal üyeler için günde 5 sorgu ile sınırlandırılması bence tekrar gözden geçirilmesi gereken bir konu.

İyi çalışmalar...
aakinci cihaneken KryssLuck

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

byturk05 byturk05 www.fexmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operator
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 701
  • Beğeniler 98 / 146
  • Ticaret 15, (%100)
Sıralama sorunundan çok kırmadan konuşmanız ve izahınız hoşuma gitti hocam söylemeden edemicem.
NovemberNight

kişi bu mesajı beğendi.

Kaliteli ve Ucuz SMM Panel www.fexmedya.com

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14339
  • Beğeniler 3040 / 3043
  • Ticaret 356, (%100)
Merhaba,

Sizin de belirttiğiniz üzere işin teknik kısmı hakkında yeterli bilginiz olmadığı için bu tarz bir düşünceye kapılmanızı normal karşılıyorum ve şu an için limitlerle ilgili bir değişiklik yapmayı düşünmüyoruz.

Ayrıca bireysel kullanıcılar için mevcut limitin yeterli olacağını düşünüyorum. Bu işi profesyonel olarak yapanlar ise üyelik paketlerini yükselterek günlük sorgu limitini arttırabilirler.

İyi forumlar
NovemberNight

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al