wmaraci reklam

Kelime üstüne seo çalısması

5 Mesajlar 801 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serkan64 serkan64 www.technoarticle.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek BOŞ GEZENİN BOŞ KALFASI
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Beyler tek kelime veya 2 kelime üzerine seo calısması yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim tam net bir sekilde anlatabilicek varmı aranızda rica etsem ?

wmaraci
reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
dostum bu kısa bir şekile anlatılmaz ki anlatılsa da doğru olmaz yani biraz araştırma yapmanı öneririm konu hakkında yazı yazan SEOcul arkadaşların bloglarını oku.
Bende kendimce bişiler yazıyorum ama uzman olarak değil tabiki bakmak istersen imzadaki siteye bak.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
kendi işim için bu tarz bir çalışma yaptım. yaptıklarım ve dikkat edilmesi gerekenler şöyle.

1- mümkünse domaininiz içerisinde bu kelimeler bulunsun.

2- kelimeyi içeren aramalar üzerine makaleler hazırlayın minimum 300 kelime ve iç linklerle birbirine bağlayın. h tagları mutlaka olsun makalede ve bold-italik yazımlarla anahtar kelimeleri belirleyin. bu en önemli adım.

3- tahminen 2-3 ay sonra 1 tane tanıtım yazısı alın. paket satanlardan almayın. basit sıradan adsensei olan ve size yakın bir kategori olsun. minimum 6 aylık bir blog olsun. hiti yoksa ucuz olmasına dikkat edin. hit için tanıtım yazısı da alabilirsiniz ama bu konumuz dışında ve pahalı olur. isterseniz 10 tl ye bir adet verebilirim.

4- zamanla her ay 1 er tane daha bu şekilde yazı alabilirsiniz.

5- ssl ve site içi hız optimizasyonları da etkili olur. yukardakileri tamamlarken bunlara da çalışırsınız. tema karmaşık olmasın.

fakat tek kelimede ilk sayfaya gelmek uzman işi. bu saydıklarımla ben 4 kelimelik bir iş alanında ilk sayfa yapabildim. sahibinden gibi siteleri geçemedim ilk sayfada.

serkan64 serkan64 www.technoarticle.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek BOŞ GEZENİN BOŞ KALFASI
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
noop Dostum seçicegim kelime technology articles olucak sitemin baslıgıda zaten techno article dogru seçim olurmu sizce aylık aranması
vrdigim linkden baktım 10bin-100bin arası sizce mantıklı seçim olabilir mi bu ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
ben sabit anahtar kelimeler için yaptığım çalışmayı yazdım. sizin durum biraz farklı. doğru anladıysam teknoloji makaleleri yazacağınız bir blog açıyorsunuz. "iphone x de bilmem ne özellikleri" gibi makaleler yazacaksınız. her makalenizde farklı anahtar kelimeler olacak. bu nedenle sitenizin ismi techno artiklıs.com da olsa 245987111.com da olsa faarketmeyecektir. akılda kalıcı olması bence daha önemli. diğer adımları uygulayabilirsiniz.

benim çalışmam daha çok şişliotoyıkama.com tarzı siteler için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al