wmaraci reklam

Organik Hit Satın Almak Sitenize Zarar Verir

20 Mesajlar 3.236 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

atiryaqi atiryaqi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 17 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar baştan belirteyim. Bu benim kendi görüşüm aksini düşünen arkadaşlar yorum olarak saygı çerçevesinde belirtsinler tartışalım.

Özellikle webmaster forumlarında kampanyası yapılan, “Web sitenize organik hit” kampanyaları sitenize yarardan çok zarar sağlayacaktır. Google algoritması bunu yıllardır çok rahat bir şekilde tespit edebilmektedir. Bu işlem daha çok bir anahtar kelime üzerine çalışılırken yapılır ve çoğunlukla sonuca ulaşılamaz. Mantıklı düşünecek olursak; Bir anda anahtar kelimede 4. sayfada olan sitenize yüzlerce Google tıklaması geliyor. Bunu da tahmin edebileceğiniz gibi Google çok rahatlıkla tespit ediyor. Organik hit konusunu geçtim bu manipülasyonu arkadaşlarınız vasıtası ile bile yaptırmayın.
Ceza olarak büyük ihtimalle siteniz arama sonuçlarından çıkarılacak veya çok gerilere düşecektir.
Bu taktikler çok eskiden belki işe yarıyordu. Fakat artık bunlar çok basit manipülasyon çabalarından başka bir şey değil. Hatırlarsanız -hâlâ yapanlar var- footer backlink çalışmaları yapılırdı. Şu an bile etkisi var. Bunu kimse reddetmez ama konuyla alakasız onlarca web sitesinin footer bölümünden backlink almanız artık sitenizin filtre cezasına kadar yolu var demektir. Bu yöntemlerin hiçbirini tavsiye etmiyorum.
Bir de son olarak süreklilik konusu asıl maddelerden biri. Siz bu organik hit çekme çabasını birkaç hafta yapıp birden bıraktıktan sonra eğer faydası var olsaydı bile artık bir işe yaramayacaktır. Doğal olun ve sabırlı olun lütfen.

Kaynak: https://www.tozlumikrofon.com/organik-hit-satin-almak-sitenize-zarar-verir/
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

Makaleleriniz hazırlanır, wordpress kurulum işleriniz yapılır. Sanal kart sağlanır.
wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam size katılıyorum. Hem bugün işe yarasa bile hergün güncellenen google algoritması yarın bunu tespit edip bütün emeklerimizin çöpe gitmesini sağlayabilir.
atiryaqi

kişi bu mesajı beğendi.

Fhundur Fhundur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)
peki ne tavsiye ediysun hocam ne yapsın insanlar

• Üyelik 30.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 17 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bu sorunun cevabını hep beraber arıyoruz haala aslında. Bana en mantıklı gelen sosyal medya hesaplarındaki düzenli paylaşımlardan gelen hit. Birkaç denemem sonucu sitenin sosyal medya hiti artınca ona paralel olarak organik hiti de yükseliyor. Tabii sıralamalarda gözle görülür değişim zamanla oluyor. Bence en önemli kaynaklardan biri de twitter çünkü google twitter ile içerik ortaklığına gitti. Yani google linkinizin twitterda ne kadar popüler bir sayfadan geldiğini bile anlayabilir.

Makaleleriniz hazırlanır, wordpress kurulum işleriniz yapılır. Sanal kart sağlanır.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)
bende 2 gündür organik hit programı ile deneme yapıyorum sanki geri gidiyolar sıralamada anahtar kelimeler

• Üyelik 30.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 17 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

biracayipcom adlı üyeden alıntı

bende 2 gündür organik hit programı ile deneme yapıyorum sanki geri gidiyolar sıralamada anahtar kelimeler

Hocam ben birkaç anahtar kelimede test ettim. Kelimede 2. Sayfa olan site sonuçlardan kayboldu.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
googelenin en düşük mühendisleri 200 bin dolar alıyorken ve işleri sadece arama motoru optimizasyonu iken kıçı kırık bir programın yaptığını anlayamaz diyenlerin bir eş değeride dünya düzdür diyenlerle aynıdır.spam post kasmayın 1 yazınız olsun ama ama hayran kalınsın google için yazmayın.seo işine yıllarınızı verdikten sonra anlayacaksınız zaten ne demek istediğini google'ın.yok post atıyoz otoriter siteleri geçemiyoz bunlar hikaye otoriter site hop diye otoriter olmadı.herkez önce emekler sonra yürür ve sonrasa koşar.ama bazı kardeşlerimiz ve azda değilller direk koşmayı sevdikleri için geneli hep hüsran.
musbay

kişi bu mesajı beğendi.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Kullandığınız ücretsiz programlar tabiki zarar verir bunu az bilgisi olan herkez bilmeli aslında ücretlerde zarar verir mevzu düzenli ve stabil kullanmaktır kullandigim program turkiyeden 81 ilden hit atıyor ve kullanıcılar bekliyorlar ücretsiz değil düzenli kullanımda anlaşılması çok zor

• Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)

atiryaqi adlı üyeden alıntı

Hocam ben birkaç anahtar kelimede test ettim. Kelimede 2. Sayfa olan site sonuçlardan kayboldu.

aynı durum ya boş gelmeye başladı yani banada dünde beri düşünüyorumda çıkamadım işin içinden
atiryaqi

kişi bu mesajı beğendi.

kingadam kingadam Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 10 / 67
  • Ticaret 2, (%50)
Hocam bilmeden ve düzensiz ce yapılırsa dediginiz doğru zarar verir ama iyi bir şekilde yapılırsa zarar vermiyor aksine siteyi güçlendiriyor. Not; tek anahtar kelime üzerinden sıkıntı olabilir anahtar kelime en az üç tane olmalı bu durumda zarar vermiyor
atiryaqi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al