wmaraci reklam

Websitemi A'dan Z'ye İnceleyen Bir Platform Arıyorum?

4 Mesajlar 625 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

agasarts61 agasarts61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 0 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

benim veya herhangi birinin sitesini ekleyerek canlı kullanıcı tarafından a'dan z'ye inceleeyen bir yapı veya websitesi var mı ?
amacım şu;
sitemi bildiricem,seo,rakip analizi yapan, spam kontrollerine kadar site haritalarıma kadar herşeyi inceleyerek bana raporlamasını istiyorum ücretli veya ücretsiz bu işi yapabilecek babayiğit lazım.ayrıca sonrasında aklıma takılan bazı konularda destek alabileceğim biri.piyasadaki yabancı ve türk analiz sitelerini en büyüklerinde seo ortalamam 100 üzerinden 80 85.ama trafiğim sanki programla atanmış gibi günlük 100-140 arası ne artıyor ne azalıyor.bu konu ile ilgili danışmak istediğim biri.
örneğin diyeceğim ki 380bin site haritası gönderdim search console ekranına,yalnız 70bini dizine eklendi aylardır dizine eklenmiyor diğerleri ve günlük trafiğim hep sabit kalıyor ne yükseliyor ne azalıyor.bunun cevabını verebilmeli gibi birçok konuda yardımcı arıyorum.

wmaraci
reklam

PadThai PadThai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek C# Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 30 / 63
  • Ticaret 8, (%100)
Sosyal medyada site ile ilgili paylaşım yapıyor musunuz ? Bazı büyük platformlarda sitenizi tanıttınız mı ? Siteniz kaç aylık ? Linkinizi özelden atabilirseniz spam kontrolü yapabilirim.

agasarts61 agasarts61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 0 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
sosyal medyada sayfalarım var ancak sosyal medya üzerinden paylaşım yapılacak bir içerik girmiyorum.oradan sitenin blog yazılarını yavaştan paylaşıyorum.sahibinden gibi düşünün her ilanı sosyal medyadan paylaşamaz gibi websitem 11 aylık
site adresi pm gönderildi

PadThai PadThai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek C# Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 30 / 63
  • Ticaret 8, (%100)
Google'da her hangi bir kelime üzerinden ilk 500'de bulamadım sitenizi. Kendi domaininizin yazılışı dahil. Seo çalışması adına sitede yapılmış birşey göremedim. Bilginiz varsa kendiniz yapın eğer yoksa profesyonel destek almanızı tavsiye ederim. Bu indexe bu hit çok çok az.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al