wmaraci reklam

Çalışma arkadaşı arıyoruz . Detaylar içeride.

3 Mesajlar 943 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cemaltekin1453 cemaltekin1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Oblong ekibi olarak yazılım geliştirmeye ve pazarlama alanında dijitalleşme üzerine çalışmaya devam ediyoruz. Ekibimiz için front-end tarafında UI tasarım ve yazılım geliştirme konusunda gönüllü çalışabilecek ekip arkadaşı ihtiyacımız mevcuttur. Kendinizi geliştirmek ve bir teknoloji projesinde yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup ekibimize dahil olabilirsiniz.

BİZ KİMİZ ? : TIKLAYIN

FORM İÇİN : TIKLAYIN

wmaraci
reklam

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Sayın oblong ekibi, kızmassanız bir eleştiriyle sohbete katılmak istiyorum: şuan ki ux designerinize iletiniz en azından ve mobil versiyonda web sitenize bir göz atsın. Yazılarda konrtras sorunu var, gri üzerine gri yazı, siyah zemine siyah yazı olmamalı. (Toggle menü)

Onun dışında, gönüllü demişsiniz, tamamen ücretsiz mi? Bilgi verirseniz sevinirim konuyla ilgileniyorum.
Not: Hayırlı işler ve başarılar diliyorum.👍

cemaltekin1453 cemaltekin1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar eleştiriniz için teşekkür ederim.Öncelikle gönüllüden kastımız bizimle çalışıp bizimle birlikte kendini geliştirecek birini arıyoruz. Şuan için ödeme yapamıyoruz çünkü henüz yeni kurulma aşamasında bir startup'ız . Web sitemize gelince hali hazırda bir yazılımcının yaptığı bir website değil wordpress tabanıyla amatörce kurulmuş bir websitedir. Gerek onun üzerinde çalışacak gerekse oblongall adı altında b2b hizmeti vereceğimiz oblongmark isimli websitemiz için çalışma yapacak bir ux designer'a ihtiyacımız var. Projenin front-end kısmını tek başıma üstleniyorum ve ux design yeteneğim yok yalnızca kod kısmında yer alabiliyorum. Bana ux design kısmında yardımcı olacak adobe ps xd figma gibi programları kullanabilen bir arkadaşa ihtiyacımız var.
Saygılarımla.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al