wmaraci reklam
lidertakipci

Hazırladığım arama motoru tasarımı

23 Mesajlar 3.243 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Bir önceki konumda beyin fırtınası bölümünde sizlerden arama motoru projesi hakkında fikir istemiştim cevaplarınız için teşekkürler bu bölümde kafamda canlandırdığım arama motoru projemiz için böyle bir tasarım hazırladım tabi kendi zevkime göre hazırladığım için ben beğendim ama tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz beğenmeyen arkadaşlarda olacakdır illa ki fakat günümüzde o kadar çok arama motoru varken onların arasından sıyrılıp gerçekten özgünlüğe ait birşeyler farkılılık ve yaratıcılık tüm bunları aynı anda kullanmak ne kadar kolay orasını tartışmak gerekir. Herneyse olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bekliyorum konuyu baltalamazsak sevinirim.

Şu gibi cevapları yazmayalım artık arkadaşlar yok google varken ne arama motoru tutmaz şudur budur felan burda bunlar sorulmuyor burda bir tasarım yapılmış bir emek harcanmış bir farklılık yaratılmış bir yaratıcılık kullanılmış bunun için cevap bekleniyor konuyu karıştırmayalım. Herkese iyi çalışmalar.

wmaraci
reklam

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Arama yapmadan çıkarım... Daha sade ve flat renkleri seç nacizane önerim çokta süsleme.

MinieTool MinieTool Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 84 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
bence çok güzel olmuş,görsel arama eklenmeli fake vb. bakıyorum bazen :)
BrkyClk

kişi bu mesajı beğendi.

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Sadelik önemli

wmaraci
wmaraci

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Arkadaşların dediği gibi daha sade bir tasarım ve daha hafif bir renk tercihi olabilirdi.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Şimdi arkadaşlar renk konusuna değinmek istiyorumda Google Mavi'yi almış. Yandex Sarı, Bing aynı şekilde Turkuaz Yahoo desen Mor ve DuckDuckGo kırmızı gördüğünüz gibi hepsi farklı renklerde neden hepsi kendine özgün bu renklerin dışında bir renk önerirseniz olabilir biz Turuncu'yu gayet sevdik o nedenle bu rengi kullanmak istedik. Birde arkadaşlar hepiniz sadelik konusuna değinmişsiniz sadelikten kastınız nedir o halde siz hem bu ülkeyi yansıtacak hem özgün olacak hem kendi renkleri olacak hem farklı olacak hem sade olacak bu örneklerde bir çalışma yapın atın da bakalım çok merak ediyorum sizin hayalinizdeki arama motorunu :)

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Şimdi arkadaşlar renk konusuna değinmek istiyorumda Google Mavi'yi almış. Yandex Sarı, Bing aynı şekilde Turkuaz Yahoo desen Mor ve DuckDuckGo kırmızı gördüğünüz gibi hepsi farklı renklerde neden hepsi kendine özgün bu renklerin dışında bir renk önerirseniz olabilir biz Turuncu'yu gayet sevdik o nedenle bu rengi kullanmak istedik. Birde arkadaşlar hepiniz sadelik konusuna değinmişsiniz sadelikten kastınız nedir o halde siz hem bu ülkeyi yansıtacak hem özgün olacak hem kendi renkleri olacak hem farklı olacak hem sade olacak bu örneklerde bir çalışma yapın atın da bakalım çok merak ediyorum sizin hayalinizdeki arama motorunu

Dostum eğer kendin beğeniyorsan yaptığın çalışmayı burada forumda paylaşarak çöp konu yapmazsın o zaman. Burada birşeyleri paylaşmanın amacı fikir almak, görüş öğrenmektir, bilgi edinmektedir. Eleştirilere karşı eleştiri yapmışsın, bu şekilde kendini geliştiremezsin. Kolay gelsin, iyi forumlar.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
@Newjack dostum sen hayırdır bu forumun yönetiminden biri felanmısın ? neyi forumda paylaşıp neyi paylaşmayacağımı sanamı soracağım? tabii ki kendi yaptığım çalışmayı beğeneceğim beğenmesem niye öyle bir çalışma yapıyım bu forumda herkes kendi özgür iradesiyle beğendiği çalışmaları paylaşabilir bunun çöplükle bir alakası yok sen çöp terimini hangi konularda ve ne sıfatla kullanacağını bir öğren sonra birde forum kurallarını öğren sonra gelip benim konuma cevap yazarsın birde forumun amacını yazmışsın hayırdır ya sen çokmu akıllısın o beyinden birazda bize versene sen söylemesen bilmiyorduk sağol. Eleştirilere karşı elbette cevabım olacak bu seni niye bu kadar irdeliyor kendimi geliştirme konusunda senden fikir alacak değilim sen çokmu geliştirdin kendini ? sanada kolay gelsin iyi forumlar.

EmrahWM EmrahWM Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilişim Öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 18 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
phrase hocam biraz sakin, arkadaşlar eleştirmiş, paylaşmanızın amacı da fikir almak değil miydi?
Değil ise neden paylaştınız.
Ben de kendi sitemi paylaştım, arkadaşın biri daha başka tema deneyebilirsin demişti, teşekkür ettim geçtim.
Onlar öyle dedi diye sizin de öyle yapmanızın bir anlamı yok tabi ki.
Tasarıma gelince, ben beğendim ellerinize sağlık :)

halo9217 halo9217 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 199 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
bu renkler kullanıcıların gözünü yorar başarılar

Çanakkale
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al