wmaraci reklam

MavininİçindekiSite Tasarımı :)

11 Mesajlar 1.703 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar
3-4 gündür üzerinde uğraştığım wordpress temasının tasarımını bitirdim. Sizce nasıl olmuş bir eleştirirseniz çok mutlu olurum.

Bu arada css'ye dökmek isteyecek arkadaş çıkarsa bana PM ile gönderirse kendisine PSD'yi atabilirim. Beğenilirsede wordpress entegresinden sonra ücretsiz dağıtacağım. Veya yaz tatilinde ben css'ye dökmeye çalışacağım :D

MavininİçindekiSite;

Ek Olarak: ++
Yorum isterdim sevilmedi galiba :(

wmaraci
reklam

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Genel olarak güzel olmuş hocam. Ellerinize sağlık. Sosyal ağ bölümüne ff gibi şeyleri eklerseniz daha güzel olur. boş kalmış orası çünkü. Footer a da en çok okunan konuları ekleyebilirsiniz. Ayrıca konuların üstünde etiket olmasın bence, (seo için etkisini bilmiyorum.)
İyi çalışmalar, kolay gelsin. :)
4531

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Genel olarak güzel olmuş hocam. Ellerinize sağlık. Sosyal ağ bölümüne ff gibi şeyleri eklerseniz daha güzel olur. boş kalmış orası çünkü. Footer a da en çok okunan konuları ekleyebilirsiniz. Ayrıca konuların üstünde etiket olmasın bence, (seo için etkisini bilmiyorum.)
İyi çalışmalar, kolay gelsin. :)

Yorum için sağolun hocam geliştireceğim orayı zaten koyacak birşey buladım hemen yaptım orayı :)

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)
Olumsuz yorum söylemek istemezdim ama kusura bakma bunların tamamı tasarımda kendini geliştirip daha iyi temalar yapman için :)

Öncelikle footer kısmını çok sade tutup gereksizlerle kaplamıssın.Footer daha sade veya kendine özgün bir biçimde yapabiliriz.Header kısmın diğer temalara göre garip ama iyi.Hele manşet sistemin yanına menü eklemen tamamiyle iyi bir fikir olmuş ve tasarımı başkalığını göstermiş.Dediğim gibi temayı bozan footer diyebiliriz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

senininternetin senininternetin Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Computer Engineer Student
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 427 / 159
  • Ticaret 7, (%100)
kardeş bende olumsuz yorum yapmaz istemezdim ama şekilli bir tema yapıcam diye kendini çok kasmışsın. insanlar sade ve klasman tasarımları seviyor. birde renk düzeni olmamış açıkçası. Biraz daha sadeleştirip, belli bir düzen yakala.

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Hizmet adlı üyeden alıntı

Olumsuz yorum söylemek istemezdim ama kusura bakma bunların tamamı tasarımda kendini geliştirip daha iyi temalar yapman için :)

Öncelikle footer kısmını çok sade tutup gereksizlerle kaplamıssın.Footer daha sade veya kendine özgün bir biçimde yapabiliriz.Header kısmın diğer temalara göre garip ama iyi.Hele manşet sistemin yanına menü eklemen tamamiyle iyi bir fikir olmuş ve tasarımı başkalığını göstermiş.Dediğim gibi temayı bozan footer diyebiliriz.

Hocam zaten footer ve sosyal ağ yerine koyacak birşey bulmadım bu yüzden hemen bitsin diye böyle saçma yaptım. Zaten css'ye çevirmek isteyecek bir arkadaş olursa footerı tekrardan düzenler ve öyle veririm PSD'yi

ozturk ozturk Her daim öğrenci... Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Her daim öğrenci...
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 7, (%100)
temada kullanılan çizgiler ve tasarım olarak güzel görünüyor ama renk uyumu çok kötü :(
mavice

kişi bu mesajı beğendi.

Erzin'in de Haberi Olacak Artık...!
www.erzinhaber.com

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

senininternetin adlı üyeden alıntı

kardeş bende olumsuz yorum yapmaz istemezdim ama şekilli bir tema yapıcam diye kendini çok kasmışsın. insanlar sade ve klasman tasarımları seviyor. birde renk düzeni olmamış açıkçası. Biraz daha sadeleştirip, belli bir düzen yakala.

İlk olarak yorumunuz için teşekkürler. :)
Hocam şöyle izah edeyim ben ya gri+siyah+beyaz olacak Gribe teması gibi veyahut rengarenk olacak şekilde seviyorum. Zaten bu temayı kimse sevmez ise ben kodlayıp ben entegre edeceğim yazın. Size karşı demek istemiyorum bunu genel olarak herkes tema sade sevilir renk uyumu olmamış diyerek çoğu kişinin değişik ve harika temalar çıkarmasını engelliyor. Mesela ben gri bir tema yapmaya çalıştım fakat belli bir süreden sonra gökkuşağı renklerine dönüştü temam. Ben herzaman hayal ederek yaparım asla şu insanlar şöyle tasarımlar istiyor şöyle yapmalıyım demem. O insanlar öyle tasarımlar istiyorsa kendisi yapsın ama bu benim hayalimdeki renkli tasarım.
Not: Hocam bunları size söylemiyorum tamamen bir genelleme ve tamamen "Bence"

Kenar Kenar Web & Mobil Arayüz Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 203 / 160
  • Ticaret 12, (%92)
Yazı alanlarındaki sağlı ve sollu butonların rengi ve şekli olmamış. Onlar düzeltilirse ve arkadaşların dediği gibi renkler biraz daha sadeleştirilirse daha iyi olur :)

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Üst menü güzel yapmışsın ama renk uyumu kötü oraya turkuaz yakın bir renk verirsen mavilerle harika bir uyum olcak.Arkaplan siyah rengini açık bir renk turkuaz gibimsi bir renk atarsan daha iyi olacak.Devamını oku veya yorum turuncu rengi kullanmanı tavsiye etmem eğer gri arkaplana hafif mavilik eklersen daha kullanışlı gözükecek,footer menülerini sade şekilde yapman daha iyi olacaktır.Sosyal ağlar bölümünde konuşma balonunu renk uyumları iyi değil.Sayfa numaralarında gri renk kullanmandan yanayım turuncu ile gri pek dost değildirler.Footer daha iyi yapabilirdin.İyi çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al