wmaraci reklam

Moony Arayüz Çalışması

7 Mesajlar 1.600 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

omersel omersel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 92 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, yorumlarınızı, eleştirilerinizi bekliyorum.

SezerOkcu karatasmurat55 FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

umakit.org
wmaraci
reklam

MakaleYazari13 MakaleYazari13 Profesyonel Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makale Yazari
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
Tasarım tek kelimeyle mükemmel olmuş hocam, el profesör ayrıntısı da gözümden kaçmadı. :)
Hocam bence footer rengi sidebar renginde olabilir, o zaman daha hoş bir görüntü çıkacağını düşünüyorum.

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 92 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

MakaleYazari13 adlı üyeden alıntı

Tasarım tek kelimeyle mükemmel olmuş hocam, el profesör ayrıntısı da gözümden kaçmadı. :)
Hocam bence footer rengi sidebar renginde olabilir, o zaman daha hoş bir görüntü çıkacağını düşünüyorum.

Öncelikle yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim. Birkaç gündür bekliyorum, yorum gelmiştir belki bugün diye bakıyorum ama pek yazan olmuyor artık :)
Footerin siyah olması daha kullanışlı bence. Resim gibi objeler de eklense arkaplanla arasında sıkıntı çıkmıyor.
MakaleYazari13

kişi bu mesajı beğendi.

umakit.org

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
omersel Header kısmındaki ikonlar değiştirilebilir. Slider bölümünde .mp4 formatında video oynatılabilirse güzel olur. Footer rengi benim hoşuma gitti fakat sadece text olması biraz boş göstermiş. İkon eklenebilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

YalcinGlmz YalcinGlmz Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI/UX
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 0 / 89
  • Ticaret 20, (%100)
Bence aşırı başarılı olmuş, alt-bilgi kısmında ki programların ve sosyal medya platformlarının ikonları eklenirse çok daha hoş durabilir. :)

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Tasarım 2010'dan kalmış gibi duruyor. Butonları ve şu #1 , #2 kısımlarını flat yaparsan daha güzel olur.
halilozcevik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 92 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

kehribar adlı üyeden alıntı

omersel Header kısmındaki ikonlar değiştirilebilir. Slider bölümünde .mp4 formatında video oynatılabilirse güzel olur. Footer rengi benim hoşuma gitti fakat sadece text olması biraz boş göstermiş. İkon eklenebilir.

YalcinGlmz adlı üyeden alıntı

Bence aşırı başarılı olmuş, alt-bilgi kısmında ki programların ve sosyal medya platformlarının ikonları eklenirse çok daha hoş durabilir. :)

İkon eklemesi hoş dururmuş dediğiniz gibi aslında :) Slidera da video konulursa üzerine beyaz fontla güzel bir yazı eklenebilir. Fikirler paylaşınca çoğalıyor, teşekkürler. YalcinGlmz Profesyonel birisinden bu yorumu alabilmek güzel. Teşekkürler :)

worldww adlı üyeden alıntı

Tasarım 2010'dan kalmış gibi duruyor. Butonları ve şu #1 , #2 kısımlarını flat yaparsan daha güzel olur.

Flat tasarım da her yere uygun olmuyor bence. Örneğin header kısmına flat olarak gri renk yakışmadı. Derinlik kazandırınca onun güzelliği ortaya çıkıyor. Yani lafı şuraya getiricem, renk uyumunu iyi düzenlemek ve flat tasarımla başlayınca sonrasını da ona göre getirmek gerekiyor. Header flat olmasın diğer kısımlar flat olsun hoş durmaz fikrimce.

umakit.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al