freelance iş ilanları

NYF MyBB Tema Çizim Denemesi

3 Mesajlar 1.411 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
İndex Bitmiştir:

Hayrına kodlamayı kabul edip sevabına dağıtacak arkadaş varsa benle iletişime geçebilir.Yada ücretsiz kodlayıp kendisi satmak isterse o ayrı sataışı ona kalmış(bir adet isterim ama)

görüşlerinizi almak istiyorum facebooka benzesin istedim kendim elimle teker teker yaptım icon vs bulana kadar neler neler çektimde yaptım umarım beğenirsiniz

unutmadan kapaktan bahsedeyim facebooka iyice benzesin diye onu ekledim yanlız kodlanırsa o kısmı üyeler seçmiyor kapak değiştire tıklayın pop-up bi pencere gelmesi orada bulunan resimlerden birini seçmesi gerektiğini düşünüyorum en azından hayal ediyorum

wmaraci
reklam

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Banner abartılmış,göze çok boğuk gözüküyor,facebook mantığı güzel gözüküyor.Menülerde biraz büyük olmuş ayrıca bannerin altındaki o fotoya hiç gerek yok kullanıcı profil fotosu olabilir daha mantıklı.

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
evet dedikleriniz olabilir zaten ben aynısının kodlanmasını istemiyorum dediklerinizi dinleyip yarın tekrardan düzeltmeler yapacağım menüleri belirteyim yakınlaştırarak çiziyorum o yüzden eğer kodlanırsa düzeltilir zaten ekstra olarak o banner kısmı zaten değiştirilebilir olacak ben boş durmasın diye elimde olanı ekledim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al