wmaraci reklam

[ÖNEMLİ] Blog Tasarımınız var mı?

4 Mesajlar 912 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleyküm, herkese ve her sektöre uygun sade ui ve ux tasarım arıyorum. Blog, haber siteleri için sade bir tasarımı olan veya yapabilecek olan var mı?

Bu bir ticaret konusu değildir, kendim için de istemiyorum. Daha önce defalarca konusu açılıp "tasarımcı bulunamadığı için" iptal edilen yerli açık kaynak kodlu wordpresss teması projesi için istiyorum.

Projeyi ben yönetmiyorum sadece elimi taşın altına koymaya çalışıyorum. Bu proje hayata geçerse herkes kazanacak. İyi optimize edilmiş, SEO dostu, hafif, hızlı ve ihtiyaçları tam karşılayan bir tema/framework herkes için faydalı olur. Yazılımcılar destek için hazırlar ama bu işi tasarımcıların başlatması gerekiyor.

Yaptığınız tasarımla çok daha fazla şey elde edebilirsiniz. Eğer proje başarıya ulaşırsa Tasarımcısı olarak sağlam bir referans elde etmiş olursunuz. Bunun yanında github üzerinden geliştirme başlayınca tasarımcı olarak sağlam bir backlink alabilirsiniz. Ana temanın yanında ekstra alt temalar hazırlayıp satabilirsiniz ki ana tasarımci olarak fazladan bir güvenilirliginiz olacak. Kişisel faydalarını saymakla bitiremeyiz ama daha da önemlisi yerli ve açık kaynak kodlu büyük bir projeye imza atmış olacaksınız.

Elinizde daha önce yapılmış veya yeni yapacağınız tasarımları veya linklerini burada paylaşırsanız hep beraber değerlendirebiliriz. Boyle bir projeye çok değer veriyorum. Sizler de desteklerinizi esirgemeyin ki üstadlar bir araya gelip başlatsınlar. Biz de elimizden gelen desteği vereceğiz.

Bu mesele hakkında daha önce açtığım konulardan biri;
https://m.wmaraci.com/forum/webmaster-genel/forumda-1-tane-bile-tasarimci-yok-582152.html

wmaraci
reklam

procyus procyus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 185 / 134
  • Ticaret 12, (%100)
Peki, ben yapabilirim.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
wpuzman ve ErenGEMİCİ şu an bu proje üzerinde çalışıyorlar. Konu linki:

https://wmaraci.com/forum/wordpress-temalari/wmaraci-wordpress-temasi-geliyoor-hepinizin-onerilerini-bekliyoruz-591523.html

esrefyasa20 esrefyasa20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 56 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
varsa boşta bir kategori bende katılmak isterim. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al