wmaraci reklam

Web Tasarım Dersi - BlogTasarım - 1. Video - Cizim

17 Mesajlar 1.719 Okunma
smmexpress

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

BiqBanq adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar boş vaktimde size 30 dk lık bir video cektim 3 kısımdan oluşacak
1. Kısım'da Blog'tasarımımızı cizmeyi ögrenecegiz..
Video'yu youtube yükleyemedim nedense eksik süreli yüklüyor..

-> Destek Olarak Video'yu izle http://bc.vc/T95q0i
(Eger emege saygınız varsa 5 sn nizi ayırıp üsteki linkden giriniz.)

-> Direk Video Link : http://biqvideo.tk/webblog1/

(Egerki 5 sn'mi senin için ayıramam diyenler için )

Video'da sorun yoktur sorunsuz şekilde izleye biliyorsunuz. Ayrıca herhangi bir reklam yoktur..

Kaynak : http://webhocaniz.com/html-css/webtasarim-dersi-1-bolum-cizim-asamasi

Öncelikle şunu sormak istiyorum. Yabancı bir ülkede mi ikamet ediyorsunuz? Türkçeniz yok denecek kadar kötü, bütün kelimeleriniz yanlış. Türkçe'yi öğrenin lütfen! Sunum çok kötü geldi bana, arkadaki müzik olsun video olsun. Videoyu izlemek için indirmek zorunda kaldım, çok uzun olmuş ve yazarak anlatmışsınız. Tasarım çizmeyi çok yüzeysel göstermişsiniz. Bir cetveli bile açma ihtiyacı duymamışsınız. Referans çizgilerini falan da kullanmamışsınız. Gelişigüzel bir tasarım olmuş. Ne diyelim, daha iyi derslere... Emeğinize sağlık.

wmaraci
reklam

BiqBanq BiqBanq Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 18 / 42
  • Ticaret 2, (%100)

cgrclk adlı üyeden alıntı

Öncelikle şunu sormak istiyorum. Yabancı bir ülkede mi ikamet ediyorsunuz? Türkçeniz yok denecek kadar kötü, bütün kelimeleriniz yanlış. Türkçe'yi öğrenin lütfen! Sunum çok kötü geldi bana, arkadaki müzik olsun video olsun. Videoyu izlemek için indirmek zorunda kaldım, çok uzun olmuş ve yazarak anlatmışsınız. Tasarım çizmeyi çok yüzeysel göstermişsiniz. Bir cetveli bile açma ihtiyacı duymamışsınız. Referans çizgilerini falan da kullanmamışsınız. Gelişigüzel bir tasarım olmuş. Ne diyelim, daha iyi derslere... Emeğinize sağlık.

Sövme'diginiz kaldı :) türkçeyi iyi kullandıgımı söyleyemem benimişim ögretmenlik degil coderlik 10 yıldır türkce karakterleri kullanmaya kullanmaya artık bozuldu sizde benim gibi bütün gün kodla uraşsanız harflerin kötü olucagını fark edersiniz ayrıca cetvele ihtiyaç duymadım zaten bu bir başlangıc dersi bunu geliştirmeniz gerekir.. ayrıca okadar laf edip sonunda emege saygı demeniz hiçde inandırı durmamış..

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Sövme'diginiz kaldı :) türkçeyi iyi kullandıgımı söyleyemem benimişim ögretmenlik degil coderlik 10 yıldır türkce karakterleri kullanmaya kullanmaya artık bozuldu sizde benim gibi bütün gün kodla uraşsanız harflerin kötü olucagını fark edersiniz ayrıca cetvele ihtiyaç duymadım zaten bu bir başlangıc dersi bunu geliştirmeniz gerekir.

Bende kendimi bildim bileli kodlarla meşgulüm, bu bahane olamaz bence :) Biraz ağır oldu evet kusura bakma ama sadece Türkçemizin bu kadar kötü kullanılmasına tahammül edemiyorum. Hem coder olup hem de Türkçe'yi güzel kullanabilirsin :)
GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 18 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
Ben işimden dolayı günde 5 saat sadece durmam gerekiyor eve gelip calışmalardı forumdu vs.. derken bu saat 10 saat'i buluyor yani bütün günüm geçiyor ayrıca fark ettim videoda hatalar bayagı fazla olmuş özür dilerim ama ginede bukadar laf etmenize gerek yoktu :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Ben işimden dolayı günde 5 saat sadece durmam gerekiyor eve gelip calışmalardı forumdu vs.. derken bu saat 10 saat'i buluyor yani bütün günüm geçiyor ayrıca fark ettim videoda hatalar bayagı fazla olmuş özür dilerim ama ginede bukadar laf etmenize gerek yoktu :)

Daha sert çıkışlarım olmuştur. Ben eleştirimi yaptım :) Kolay gelsin...

• Üyelik 01.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 18 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
Sizede kolay gelsin iyi forumlar :) Konu günceldir bu arada 2. ders yakında eklenecektir.

furkandelta furkandelta Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 6, (%100)
Müzikli ve yazılı videolardan hiç hazetmem ama merakımdan ve meğin için boş bir zamanımda izlerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al