wmaraci reklam

ShutterStock Tekli Görsel Nasıl Tedarik Edebilirim?

13 Mesajlar 3.391 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
MucahitErgul Sitemde göreceğiniz üzere görselin sadece ufak bir kısmını arka plan olarak kullanıyorum. Konuda belirttim zaten resmi lisanssız bir şekilde kullanmak istemedim, ki zaten dağıtım gibi amaçlarla da kullanmayacağım. Shutterstock hesabı olan birisinden tekli görsel olarak orjinalini temin etmek istedim. O zaman 10$ gibi bir fiyata gelecekti. Sadece tekli resim olarak satın almak istediğim için de bir yöntem bulamadım. Tek bir görsel için 5 görsellik 49$ olan paketi almaya zorluyorlar. Shutterstock ile iletişime de geçtim. Görsellerinin internette nulled biçimde dağıtıldığını ve bu şekilde kullanmak istemediğimi, sadece tekli görsel satın almak istediğimi söyledim. "Uyarınız için teşekkürler, en fazla %10 indirim sağlayabiliriz." şeklinde yanıt geldi. %10 indirimle de zaten görsel yine 45 dolara geliyor. Her ne kadar grafik işlerinden anlamasam da o fiyata görseli sıfırdan çizenler bile olacaktır eminim. :) Bakalım artık lisansa takılır mı takılmaz mı bilemiyorum. Tekrardan teşekkürler bu arada.

wmaraci
reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
https://i.hizliresim.com/kM7OG9.jpg buda benden olsun
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

dogukanjpeg dogukanjpeg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelance Grafiker
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 148 / 57
  • Ticaret 33, (%100)
Vektör görsel veya yüksek çözünürlüklü görsellerde yardımcı olabilirim. İleride lazım olursa pm atabilirsiniz.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al