wmaraci reklam

3 milyon görüntülenmeli hesaptan pin çıkışı

2 Mesajlar 1.053 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Merhaba arkadaşlar,

Aylardır Pinterestten kazanç ile uğraşmaktayım. Çok şükür açtığım hesaplardan bir tanesi tuttu ve aylık ciddi bir adsense getirisi bırakıyor. Gelirimi dahada çok artırmak için Pinterest hesabımdan Pin çıkışı satışı yapmaya karar verdim. Fiyatlandırma şu şekilde.

1 PİN + SİTENİZİN LİNK ÇIKIŞI = 30TL (Ömür boyu kalıcı hesap kapanmazsa)

Pinterest hesabım yabancı ülke ve organik 3200 küsür takipçili ve aylık 2.9M bazı aylar 3M civarı görüntülenme bırakmakta. Paylaşmış olduğum Pinlerin birçoğu popüler olmakta. Tek bir pinim bile popüler olduğunda ciddi bir adsense geliri bırakıyor.

Pinterest kategorisi çok çabuk ifşa edildiği ve hesaplarımız riske girdiği için sadece pin ve linkini gönderip ödemesini yapan kullanıcılara pinterest hesabımı açık şekilde paylaşacağım.

Not: Zaten kazanıyorsun neden 30tl için pin çıkıyorsun diyecek arkadaşlar lütfen yorum yapmasın. Evet zaten kazanıyorum ama adsense her ayın 20sinden 20sine ödeme yapıyor. Üstelik pin çıkışları ciddi bir gelir kaynağı. Yabancı forum sitelerine bakarsanız benimki gibi tutmuş hesaplardan pin çıkışları 10 20dolardan başlamakta.

Not 2: Pano daveti satışı malesef yapmıyorum. Çoklu Pin çıkışı isteyenler için fiyatta yardımcı olurum.

Not 3: Sadece ödeme yapan arkadaşlara Hesap bilgilerini açık şekilde paylaşacağım için bu nedenden dolayı burada herhangi bir istatistik paylaşmıyorum. İş yapacağımız arkadaşlar adsense gelirimi ve pinterest hesabımı görmekte sorun yaşamayacaktır.

Not 4: Wmaracı üyelik tarihim, açmış olduğum konular, yaptığım ticaretler ve ermaneray ahmetce33 abilerim referanslarımdır.

wmaraci
reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
aynen her anlamda kefil olabileceğim bir ibrahim

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al