wmaraci reklam

1.Sayfa Garantili Çalışma | Yıllık Anlaşmada İade Garantisi | Paket Satmıyoruz SEO YAPIYORUZ | NİRVANA DİJİTAL BİLİŞİM

19 Mesajlar 3.308 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)

karolla adlı üyeden alıntı

Arkadaş çok ilgilidir kendisi ile 2 ay çalışılmıştır. Google'da istediğim kelimelerde ilk 10 sayfada gözükmüyorduk. Simdi ilk 2 sayfada da gözüküyoruz.

dnzblg adlı üyeden alıntı

Zion Medya ile 2. defa çalışıyorum çok memnunum sitem anahtar kelimelerde üst sıralara çıktı ve alexa da çok düştü. Kaliteli iş yapıyorlar.

okuloncesiplan adlı üyeden alıntı

1 adet site için hem sosyal ve kelime bazlı paketler için çalışma başlattık.

geri dönüşler gayet güzel google analytics ten takip ediyorum hem kelimeler hem sosyal hesaplardan iyi dönüşler oluyor. tavsiye ederim. çalışma sonunda diğer 4 sitem için de çalışma başlatacağım.

AliTasc1 adlı üyeden alıntı

Sorunsuz bir şekilde ziyaretçiler anahtar kelime üzerinden geliyor, teşekkür ederim kendisi ile güven içinde çalışabilirsiniz :)

AliTasc1 adlı üyeden alıntı

Deneme amaçlı arkadaştan istekte bulundum , sağolsun gayet ilgili birisi. Hizmeti de kısa sürede kendini fark ettiriyor. Ziyaretçiler gelmeye başladı start verdiği andan itibaren :) Uzun vadede çalışabileceğim birisi. Verdiği hizmetten ötürü de teşekkür ederim. Güvenimi kazandı :)

orbey35 adlı üyeden alıntı

hit çalışması sorunsuz başlamıştır

HKırşan adlı üyeden alıntı

Arkadaş referans amaçlı gönderim yaptı tamamen organik gelen hitler. Reklam firmasının gösterimlerine de baktım bir artış var, hızlı bir şekilde hallettik işimizi. Zamana da yaydı biraz düzenli olsun diye.

TeknoTa adlı üyeden alıntı

ziyaretler gelmeye başladı tamamen Türkiye'den geliyor ziyaretçiler ve site içi dolaşım da sağlıyorlar gözlemlediğim kadarıyla. Çok etkili bir çalışma olacağı ortada. Teşekkür ediyorum. Aylık paketlerinizden tercih edeceğim gibi gözüküyor

ecloud adlı üyeden alıntı

CrimsonKinq arkadaşımız ile 3 aydır beraberiz, sağladığı hizmet muazzam derecede memnun edici. Çalışmalarımız sürekli devam edecektir.

dayfordie adlı üyeden alıntı

5K+ hit alış verişim olacak bu hafta içi, deneme amaçlı 1k hit gönderdi gayet başarılı ve hızlı, alexa da bayağı düşüşte yaşadım, teşekkürler sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.

ogrencifm adlı üyeden alıntı

Kendisi iş ahlakına çok uygun bir şekilde işlerini yapıyor çok acıkmayı hiç sıkılmadan sorularınıza cevap verebiliyor güler yüzlü kendisini çok teşekkür ederim. Muhakkak çalışın derim.

cozummerkezi adlı üyeden alıntı

A+++ hizmet aldım . Teşekür ederim çalışmalar devam ediyor ..

Okan-İŞLİ adlı üyeden alıntı

Starter paketi alındı. Şuanlık herşey güzel. Teşekkür ederim.

SeeTake adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 2-3 saattir siteme oldukça ziyaretçi gelmeye başladı. Tavsiye ederim

CÇağlayan adlı üyeden alıntı

yaklaşık 1 hafta oldu hem sosyal ve kelime bazlı paketler için çalışma başlattık.

geri dönüşler gayet güzel google analytics ten takip ediyorum hem kelimeler hem sosyal hesaplardan iyi dönüşler oluyor. tavsiye ederim. çalışma sonunda diğer 4 sitem için de çalışma başlatacağım.

dnzblg adlı üyeden alıntı

kelime bazlı organik ziyaretçi aldım çok profesyonel bir hizmet, siteme hemen ziyaretçi gelmeye başladı ayrıca çok ilgililer teşekkürler

Muvexxx adlı üyeden alıntı

Arkadaş siteme talebim üzerine deneme amaçlı kullanıcı göndermiştir , google search analitikte organik olarak görülmektedir , şuan için bir sıkıntı yok , fakat yine de kararı kendiniz de incedikten sonra verirseniz daha iyi olur.

starter paketi alınıp ödemesi yapılmıştır. İlgilenenlere öneririm.

otuziki adlı üyeden alıntı

Deneme amaçlı arkadaştan istekte bulundum , sağolsun gayet ilgili birisi. siteme kısa sürede sosyal medya üzerinden 10k'ya yakın hit geldi organik olarak. teşekkürler.

noyantanriver adlı üyeden alıntı

Hem sosyal medya hem de kelime bazlı çalışmadan aldım. Kullanıcılar gelmeye başladı. İstediğim anahtar kelimelerde geliyorlar. Eline sağlık güzel çalışma.

erdekgurcan adlı üyeden alıntı

Çok yardımcı oluyor, ilgili bir arkadaş ödemeyi yaptık çalışmaya başladık , teşekkürler

HaberMir adlı üyeden alıntı

Kesinlikle hitini yükseltmek isteyenlere tavsiye ediyorum. Hem ilgili hem anlayışlı birisi her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

pudigo adlı üyeden alıntı

Sitemde deneme çalışması yaptırdım sonuçlar muazzam gerçekten inanamadım trafiğim acayip arttı ve organik olarak hemde gerçekten çok ilgili ve sonuç odaklı biri burdan kendisine teşekkür ediyorum

mhmmdkrbs adlı üyeden alıntı

Referans alımı yapıldı. Orta rekabetli anahtar kelimemde 27. Sıradan 18. Sıraya yükselme oldu.

Jaisuss434 adlı üyeden alıntı

Gayet güzel çalışıyor sistem ziyaretçiler farklı farklı bölgelerden geliyor bi kaç dk dolanıp çıkıyor

mhgorgulu adlı üyeden alıntı

2 aylık paket aldım günlük hitledirmeler devam ediyor

Hd2 adlı üyeden alıntı

Ödeme yapıldı, bir aylık 2 paket için.

Beni ilk sayfaya çıkardı istediğim kelimelerde. Öneririm kendisini çok da ilgili.

harunergenc adlı üyeden alıntı

Sipariş oluşturdum havale işlemini yaptıktan sonra pm göndereceğim

mhmmdkrbs adlı üyeden alıntı

Referans alımı yapıldı. Orta rekabetli anahtar kelimemde 27. Sıradan 18. Sıraya yükselme oldu.

hediyefarki adlı üyeden alıntı

Google analytics sitemde ki gerçek zamanlı kullanıyı görmüyordu arkadaş sağolsun üşenmedi yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. 1 hafta ücretsiz hit gönderdi. 3 gün öncede ücretli çalışmaya başladık. Alexa ülke sıralaması 130kdan 66k ya düştü. Dünya sıralaması 17 m den 6m ye düştü.

1KaN adlı üyeden alıntı

Yazmadan geçemeyeceğim. Çalışmaya başladığımızda 7 ya da 8. sayfadaydık. Dün itibariyle birinci sayfaya geldik. Rekabetin yüksek olduğu bir kelime değil ancak hızlı sonuç verdi.
Teşekkürler.

1KaN adlı üyeden alıntı

Kelime bazlı organik hit paketi / starter 1 adet satın alındı.

OgameTurkiye adlı üyeden alıntı

1 adet starter paket sipariş verilmiştir. Umarım faydalı olur.. :) 1 ay ya da 2 ay sonra ne kadar etkili olduğunu tekrar yazacağım..

avrupasimkart adlı üyeden alıntı

Seo paketi alındı. Memnun kaldım teşekkürler emeğinize sağlık...

puzzle adlı üyeden alıntı

bugün tanıştık ve işine duyduğu saygıyı kısa sürede hissettirdi buda tabiki bende güven hissi oluşturdu ve hemen çalışmaya başladık. inanıyorumki sonucuda tahmin ettiğimin üzerinde olacak

Hocamın bir konusu daha vardı oraya bir yorum yazmıştım ancak faydalı olduğuna inandığım için buraya da yazmak istedim..

4 ocak tarihinde siparişimi geçtim.. ozaman da konuya yorum atmıştım..

şeklinde..

[B]26 Ocak Tarihi ile mesajımı düzenliyorum..

site adresim için en önemli kelimem olan guinea pig kelimesinde bir türlü ilk 500 e bile giremiyordum.. Bununla alakalı sitede bir çok yazım da mevcut. Hemen hemen birçok şeyi denedim.. sitemin iç seo su ve dış seo su hazırdı ancak bir türlü istediğim sonuç gelmiyordu.. ilk paketten aldım oldukça faydalı oldu daha 2. haftasından itibaren yükselmeler başlamıştı ve ara ara listeye giriyordum.. Şuan ise 24 saate yakın süredir sıramı koruyorum umarım daha da kalıcı olur ve hatta ilk sıraya geçerim..

Gün itibariyle guinea pig kelimesinde 1. sayfa 2. sıradayım..

Bahsettiğim diğer konu aşağıda..

https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/100-yukselme-garantisi-hitlendirme-backlink-search-engine-optimization-paketleri-forum-tanitim-profesyonel-hizmet-www-altunmedya-com-481015.html#post2754989

27 Ocak Tarihi itibariyle birkez daha editliyorum çünkü artık ilk sıradayım..

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Forum tanıtımı alındı faydasını görmeye başladım. sSiteme tanıtımdan dolayı ziyaretçi gelmeye başladı.
İnşallah devamlı ticaret yapma imkanımız olur.

[/b]

[color=red]Not:[/color]Birçok forumda üyeliğimiz bulunduğundan dolayı forum üzerindeki mesajlarınıza geç cevap verebiliriz. Daha hızlı destek almak için skype, e-mail veya sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

wmaraci
reklam

OgameTurkiye OgameTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 13, (%100)
Hocamın bir konusu daha vardı oraya bir yorum yazmıştım ancak faydalı olduğuna inandığım için buraya da yazmak istedim..

1 adet starter paket sipariş verilmiştir. Umarım faydalı olur.. :) 1 ay ya da 2 ay sonra ne kadar etkili olduğunu tekrar yazacağım.. şeklinde..

26 Ocak Tarihi ile mesajımı düzenliyorum..

site adresim için en önemli kelimem olan guinea pig kelimesinde bir türlü ilk 500 e bile giremiyordum.. Bununla alakalı sitede bir çok yazım da mevcut. Hemen hemen birçok şeyi denedim.. sitemin iç seo su ve dış seo su hazırdı ancak bir türlü istediğim sonuç gelmiyordu.. ilk paketten aldım oldukça faydalı oldu daha 2. haftasından itibaren yükselmeler başlamıştı ve ara ara listeye giriyordum.. Şuan ise 24 saate yakın süredir sıramı koruyorum umarım daha da kalıcı olur ve hatta ilk sıraya geçerim..

https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/100-yukselme-garantisi-hitlendirme-backlink-search-engine-optimization-paketleri-forum-tanitim-profesyonel-hizmet-www-altunmedya-com-481015.html#post2754989

27 Ocak Tarihi itibariyle birkez daha editliyorum çünkü artık ilk sıradayım..

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)

şeklinde..

26 Ocak Tarihi ile mesajımı düzenliyorum..

Değerli yorumunuz için çok teşekkürler efendim, umarım 1. sırayı alacağız yakında :)
Satış aktiftir.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Forum tanıtımı alındı faydasını görmeye başladım. sSiteme tanıtımdan dolayı ziyaretçi gelmeye başladı.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Memnuniyet duyarız çalışmaktan efendim.

Satışlarımız aktiftir. Kampanyalı SEO fiyatlarımız son 2 gün kalmıştır.

Marcia Marcia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 5, (%80)
kaç günde çıkartıyorsunuz ilk sayfaya yeni bir domaini?

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)

Marcia adlı üyeden alıntı

kaç günde çıkartıyorsunuz ilk sayfaya yeni bir domaini?

PM Gönderilmiştir.
Satış Aktiftir.

Mehmetalan365 Mehmetalan365 Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 10 / 31
  • Ticaret 10, (%90)
05301149885:ulaşabilir misiniz

celikonline celikonline Bayrak Üretim merkezi Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
www.reklamciadana.com sitem için bilgi almak istiyorum

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)

Mehmetalan365 adlı üyeden alıntı

05301149885:ulaşabilir misiniz

Dönüşler sağlanmıştır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al