30'dan Fazla Aktif, Türk Forum Üzerinde Anahtar Kelimeli Backlink Alın! 

SEO uyumlu, özgün, sıralama aldıracak tanıtım yazılarınızı biz hediye ediyoruz.
Bu paket ile birlikte +30 Türk aktif kitleli forumda anahtar kelimeli tanıtım backlink alabilirsiniz.
Ayrıca forum tanıtım hizmetine ek olarak 5 ayrı sitede tanıtım yazısı hizmeti veriyoruz. 
Sipariş vermek için site adresiniz, anahtar kelime tercihleriniz, görsellerinizi iletmeniz yeterli! Gerisi bizde.

Hizmet fiyatı 300 TL yerine sadece 150 TL!

WhatsApp üzerinden mesaj göndermek için tıklayın. 

Hizmet Detayları Neler? 

• 30'dan fazla tamamı aktif, Türkiye odaklı çeşitli forumlarda tanıtım yazısı anahtar kelimeli backlink hizmeti verilmektedir. 
  • Verilen backlink hizmetinde tanıtım yazısı makaleleri tarafımızca hediye edilir. Makalelerde anahtar kelimelere odaklanılır. 
  • Forum tanıtımı dışında 5 internet sitesinde tanıtım yazınız yayına alınır. Site tanıtım yazısı makalesi de hediyeye dahildir. 
  • Bu hizmetle internet sitesi, forum, uygulama, sosyal medya, şirket, ürün veya aklınıza gelebilecek her türlü tanıtımı yapabilirsiniz.
  • Forumlar, internet siteleri hızlı index alır ve arama sonuçlarında görünür. Tamamen özgün, tek tek el ile yapılan işlemler mevcuttur. 
  • İşlem, içerik türüne göre minimum 3-14 gün içinde tamamlanır. İş sonunda tarafınıza kapsamlı bir şekilde rapor teslimi yapılır. 

Nasıl Sipariş Veririm?

• Sipariş verebilmek için internet sitesi, anahtar kelime tercihi ve görselleriniz ile birlikte WhatsApp veya forum üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. 

WhatsApp üzerinden mesaj göndermek için tıklayın.