reklam
reklam

Bu Paketler İşe Yaramazsa, O Siteyi Atın Çöpe Gitsin|TAKLİTLERİMİZDEN Sakının..!|+ KDV Dahil + FATURALI Çalışmalar..! Kampanyalı

2.025 Mesajlar 452.066 Okunma
gerilink
gerilink
233 102.734
Siz de ilanınızın yukarıda yer almasını istiyorsanız hemen tıklayın.
reklam

Newyork Newyork SEO Paketleri Kullanıcı
 • Üyelik 06.12.2013
 • Yaş/Cinsiyet 42 / E
 • Meslek Backlink Sağlayıcı
 • Konum Hatay
 • Ad Soyad H** Ç**
 • Mesajlar 355
 • Beğeniler 1636 / 90
 • Ticaret 290, (%100)

[color=DarkSlateBlue][size=6]WM Dışı İletişim ( SKYPE ve Mail ) : sebu9@hotmail.com[/size][/color]

[size=5][color=black]Son Güncelleme 08 MAYIS 2020[/color][/size]

Anlık İletişim ve Güncel Paket Detayları = [COLOR="Black"]DETAYLAR LİNKİ

Son Örnek Referanslara Linkten Ulaşabilirsiniz : [/color]Son Referanslar


Yepyeni Kampanyalı 350 TL Olan, NY| PREMİUM SEO Çalışması Detayları için PM Atabilirsiniz.

[size=7][color=red]İş Alımı AÇIKTIR.[/color][/size]


[color=red][size=6]Örnek Raporlama[/size][/color]

pwanedeta adlı üyeden alıntı

Kendisi bu piyasanın bana göre en iyisidir yani kişisel fikrim budur :) Çok rekabetçi kelimeler de her sektörde başarı yakaladık kendisiyle. Film sitemiz için çalıştık hitler cidden 1.000-2.000 en fazla 3.000 iken. Çalıştıktan sonra online ve tekil sayacımızı görmeniz yeterlidir diye düşünüyorum:
[color=red]Anlık Online[/color]
[color=red]Tekil Ziyaretçi[/color]


Bunun yanında kendisi de işleri ile çok bilgili ve ilgilidir her türlü sorunuzu çok iyi bir dille cevaplayacağından eminiz. İyi çalışmalar kardeşim :)
Arcade adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar. Ayın 23'ünde platin paketten satın aldım.Paketi satın aldıgımda hitlerim 4 5k civarındaydı. Bu hafta ne olduysa 10k cıktı :) dün 38k hiti gördüm ve site çöktü :D şuam su satte 20k oldu site. Bu ayardada gideceğini tahmin ediyorum.
Kendisi ile hiç düşünmeden çalışabilirsiniz.
Bugün raporlarımı teslim etti daha bakmadım bile.

Parası son kuruşuna kadar helal olsun. Başka paket aramaya gerek yok arkadaşlar... :)

Tamamen Yorumsuz Forum Dışı Mail veya Skype Müşteri Yorumları; Kendiniz Okuyup Karar Verin :)MAİL ;


Skype ;

Yine Skype ( E-Ticaret Çalışma Sonrası Kazanca Bakabilirsiniz:) )


Sonucu ;

OSGB Gibi Bir Zorlu Kelime Çalışması Mail Müşterimiz;


Skype ( Zorlu Bir Kelime 10. Sayfadan 1. Sayfaya Gelme )
1. Sayfaya Gelen Müşterimiz ;
Başka Bir Sitemiz ;
Yine Bir Müşterimiz ; Adana Evden Eve Nakliyat Kelimesinde Çalışma Sonrası 1. Sayfa ;
Çalışma Yapılan Başka bir Site ve Kelime ;
Çalışma Sonrası ; Bosch Servis veya Bosch Servisi veya İzmir Bosch Servisi Kelimeleri Sonuç ;

Çalışma Sonrası Kelime 1. Sayfa 1. Sıra = Oyun Forumu ;

Farklı Bir Çalışmamız ;


İlk 500 de Olmayan Sitelerin Çalışma Sonrası Durumları ;Baha1984 adlı üyeden alıntı

Arkadaşla Uzun sürelerdir çalışırız kaliteli kişiliği ile ve yaptığı harika işler ile kendisine hayranız.. Film sitemizi 5 k da iken çalışmalarıyla çok kısa bir sürede 13 k ya taşıdığı için teşekkür ederiz. Şimdi başka bir sitemiz için tekrar iş verdik . hiç süphem yokki o sitede 13 20 k gorecektir.

Buda hitimizin ispatıdır arkadaşlar.

TolgaKARAHAN adlı üyeden alıntı

Üstadımla birlikte, yaklaşık olarak 5-6 aydan beri sürekli olarak çalışıyoruz. İlk başta tek bir siteyle başladık, ardından iki siteye yükselttik çalışmaları ve her ay düzenli olarak çalışma alırım kendisinden. Bende kendisi gibi hizmet sektöründe bulunan biriyim ama arkadaş bir insan 6 ayda raporları bir kere mi sekteye uğratmaz? Yok, bu üstadımız hiç sekteye uğratmıyor çok şükür :) Sizlere öyle kuru kuruya da çalışma yapmıyor, Google Güncellemelerini takip edip; tüm link inşasını buna göre kuruyor. Linklerini taze tutuyor, öyle ölü linklerle falan uğraştırmıyor sizi. Hizmet aldığınız pakette ne varsa onu yaparım şeklinde değil; her zaman en iyisini nasıl yaparım diye düşünerek hareket ettiğini çok net anlayabilirsiniz raporları aldıktan sonra.

Sağolsun, arada sırada ufak isteklerimiz taleplerimiz oldu onların hepsine elinden geldiğinde yardımcı oldu; yanımda oldu. Backlink gibi oldukça riskli bir sektörde bu kadar kaliteli birini bulmanız çok çok zor.

Çalışmaların etkisine gelince; hangi sitede çalışma gerçekleştirdiysek çok kısa süre içerisinde hepsi ilk sayfa ilk 3'e oynuyor. Çalışma süresince 2 adet Google Güncellemesine denk geldim, bu güncellemeler esnasında da anahtar kelimelerimde asla düşüş görmedim. Dalgalanmalar oldu tabii ki lakin bu dalgalanmaların sonucunda hep yükselişte oldum. Sayesinde hala yükseliyorum.

Eline emeğine, klavyene sağlık üstadım. Senin gibi kaliteli birini bulmak çok zor :)
yusuf219 adlı üyeden alıntıİlk başladığında hitlerim çok düşüktü. yaklaşık 2 hafta oldu her geçen gün biraz daha artıyor ve gelişiyor. Tekrardan çok teşekkür ederim gerçekten işinin ehli profesyonel bir arkadaş.. Kesinlikle tavsiye ediyorum..


modanbu adlı üyeden alıntı

Merhaba,
bu kadar çabuk etkileneceğini beklemiyordum.

http://osmanozturk.web.tr
http://www.google.com/#q=osman+öztürk

çalışma öncesinde.
14. sayfadaydı.


çalışma sonrasında.
1. sayfa 3. sıra şuanda.

Çok teşekkür ederim.ZipirPlus_ar adlı üyeden alıntı

Yok yok olmayacak Arkadaş, Ben bir sitem için bir çalışma daha istiyorum. Ama önce siz değerli arkadaşlarıma bu Abimiz hakkında biraz detaylı bilgiler vereyim Gözlemlerimi Sunayım kısa kısa sonra Yaptığı işin gerçek kalitesini görün..

- Abimiz, Her konuda bir kere yardımcı olan bir *** Esnafıdır, ADAMDIR, ABİDİR, bunlar bir kişi için en önemli elementlerdir benim için en azından.

Yaptığı işten çıkarttığım gözlemler : İlk olarak bana sitemi satmamam konusunda öğüt verdi, Zira satmayı düşündüğüm bir sitemdi Bunun için ilk olarak Teşekkür etmek istiyorum, Daha sonra Çalışmaları satın aldım Bana sonrasında Hediye ettiği bir çalışma daha oldu onun içinde Teşekkür ediyorum.
Neyse nihayetinde Çalışmalar yapıldı, Raporlar öylesine detaylı geldi ki, Ben üşendim hepsine açıp bakmaya Ben böylesine güzel bir raporlama görmedim desem sanırım yeridir. [color=DarkOrange]Bazı arkadaşlar gibi bütün Çalışmayı Bir adet "TXT" dosyasına döküp vermiyor.[/color]
İlk hafta Sitemin kılcal damarlarında bir hareketlenme, Görüşlerde Blurlaşma ve Göz bebeklerinde büyüme gözlemledim, SIRALAMAYA ETKİSİ olmaya başlamıştı, 2.HAFTA Hücresel olarak yenilenmeyi gözlemledim, Eski konularım'ı google 4-5 sıra üstte taşıyarak 1-2 sıralara almıştı Daha sonra hite baktım, Normalde 7-8 K arası ilerleyen hitim 10-11 K gibi yüksek sayılabilecek durumlara geldi.. ÖZETLEMEK GEREKİRSE;

ÖZET
1- Sıralamaya %90-100 Etkisi oldu
2- Eski konularımı google üstlere taşıdı
3- 1.gün 1 Sıra 2 gün 100.sıra derdimden kurtardı
4- Bu adam ile çalıştığım için MUTLUYUM neden mi? :) İş değilde bir abim oldu işte!
RealOne adlı üyeden alıntı

Hayatımda gördüğüm ticaret ahlakının kralına sahip nadir insanalardan birisidir kendisi. Bu insanla anlaşamayan iş yaptrıp olumsuz şeyler diyen kişi kendisinde sorun aramalı. Bugüne kadar 6. veya 7. çalışmam kendisiyle ve bunların hiçbirisinden mutsuz ayrılmadım herkes işini bu adam kadar düzgün yapmış olsa ülkede ticaretle ilgili yaşanan sorunların hiçbirisi kalmaz kemalsunalizle.biz adlı web sitem için kendisine çalışma yaptırdım (Bu sadece 1 tanesi) Ve akşam çalışma yapıladı abartmıyorum sabah istatistiklere baktığımda şok oldum bir çalışma bukadar hızlı etkisini gösterebilir o siteye arkadaşımızdan başka hiçbir şekilde çalışma yapılmadı ve site coşmaya başladı 1 hafta sonra o siteyi 2.700 Tl ye siterobottan alıcı buldum ve sattım. Diğer yaptırdığım çalışmalarda aynı şekilde meyvelerini verdi kendisi muhteşem bir insan şiddetle tavsiye ederim herkesin çalışması gerek bu adam bir harika.

Ek olarak : Platin paket çalışması başlatıldı ödeme eft olarak yapıldı rapor bekleniyor bir sonraki çalışmalarımda yine bu adamla olacaktır bu admın üstüne bu işi yapacak adam tanımam.

Ek Olarak: Kendisi herzaman belirttiğim gibi ve bundan sonrada belirteceğim gibi işinin erbabı sözünün eri bir insan rapor teslim alındı ve muhteşem sonuçların çıkacağına adım gibi eminim daha önceden yapılan çalışmalarda bunları fördüğüm gibi bundada föreceğim. Konuyla ilgili çalışma yapttırmak isteyen arkadaşlara kesinlikle herkes gibi bende kefilim çalışılması gereken müthiş insan saygılarımı sunar başarılarının devamını dilerim.
WS ;

power.34 adlı üyeden alıntı

Öncelikle merhaba herkese
newyork isimli arkadaşla 45 gün önce yaptığımız anlaşma öncesi googleda aramalarda düşen sitemi 45 günde gerçekten aramalarda 1. sayfa 1. sırada
diğer kelimelerimde 2. yada 3. sıradayım ve çok memnunum
kelime rekabeti yüksek olmasına rağmen muazzam verim aldım platin paketi öneririm. :)
inanmayan pm atsın ispatlarım.


sawas_07 adlı üyeden alıntı

3 günlük ön bilgilendirme. rapor aldıktan sonra:

anahtar kelime 1:) 1.sayfa 5 ve 6. sıralarda (2 linkim çıkıyor)

anahtar kelime 2:) 2.ci sayfa 1.sırada ve bir tanede 8. sayfa 2.sırada linkim çıkıyor.


siteme şuan için 2-3 tekil hit var öyle deli gibi bir giriş yok. ama artabilirde.

ben bukadar etkili ve hızlı, sıralamada yer alacağımı hiç sanmıyordum. ama bugün daha 3. günü ve bu sıralamalarda yer aldıysam 1.syafa 1. sırada yer almamam söz konusu olmaz diye düşünüyorum. tabiki bu durumu sürekli benimde bir şekilde düşmemek için beslemem gerekli.

sana tekrar teşekkürler hocam. diğer sitelerim içinde mutlaka çalışma yaptırılacak sana.

hayırlı işler.


caliente adlı üyeden alıntı

Rapor alındı, mükemmel bir çalışma çıkarmış. Emeğine sağlık.

İlk 500 de olmayan kelimelerde direkt 2-3. sayfadan giriş sağladı site, bakalım ilerisi için neler göreceğiz :)recepasann adlı üyeden alıntı

8. Gün rapor teslim alındı. Şuan istediğimiz kelimede 1. sıraya yerleştik, bununla beraber gelen saldırılar da cabası :) Hizmetin hakkını fazlasıyla vermektedir. En kısa sürede yeni kelimeler ile tekrar çalışmak istiyoruz.youseo adlı üyeden alıntı

Raporlama alındı, çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.
Kontrol sağladım çöp domain yok içerisinde bu beni fazlası ile memnun etti, bir kaç hafta sonra yeni bir site ile çalımalara devam edeceğim.alisahanyalcin adlı üyeden alıntı

kısa süre önce paket satın almıştım kendi kelimemde sitem sıralama da bile yoktu şuan kontrol ettiğim zaman 5. sayfa da çıkıyorum
bazı arkadaşlarımda 4. sayfa da gördüğünü belirtti çok teşekkürler tekrardan paket almayı düşünüyorum :)hasansengun adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Arkadaşlar sizlere sonuç paylaşımı yapmak istiyorum.
İlk 10 sayfada olmayan XYZ domainim için Gold Paket çalışması yaptırmıştım. Aradan geçen süre içerisinde düzenli olarak kaliteli makale içeriği girmeye devam ettim. Şuan çok güçlü olan gıda sektöründeki anahtar kelimede artık ilk sayfadayım hem de xyz domain ile. ( Google Adsense başvurumda onaylandı.)
Bu kadar kısa süre içerisinde sitemi ilk sayfaya taşımanız beni gerçekten şaşırttı.
Her şey için teşekkür ederim.
İyi Çalışmalar.Burti adlı üyeden alıntı

Sipariş geçtik bakalım bakalımKajmeroloji adlı üyeden alıntı

Platin paket için ödeme yapıldı.
Not : 3 ay kadar önce aldığım paketten aşırı memnunum, hala ilk 2 deyim. İşini temiz ve kalıcı yapıyor ellerine sağlık.olcaytd adlı üyeden alıntı

full paket rapor alındı tek kelime ile mükemmel teşekkürlerfatihkara41 adlı üyeden alıntı

İşinin ehli ve güvenilir bir arkadaş. Problemlere çözüm odaklı yaklaşıyor.Metsun adlı üyeden alıntı

6 site için verdiğim full paket ve gold paket siparişlerinin raporunu, söz verdiğinden daha kısa sürede teslim etti. Ayrıca ekstra hediyeler de eklemiş. Hızlı hizmetin yanında kaliteli raporlama için de teşekkür ediyorum.alonewolfer adlı üyeden alıntı

sitelerin çalışması bitmş :) faydasını görmeye başladık.
bir kaç gün içerisinde tekrar yine bi 8 9 site için çalışmayı düşünüyoruz :)
teşekkürler hocam elinize sağlık :)Merttug adlı üyeden alıntı

Ellerine kollarına sağlık , çok güzel bir çalışma yaptı.

Çalışma 2 günde bile kendisini gösterdi.privatethedawn adlı üyeden alıntı

[color=red]kısa süre önce çalışma yaptık.
kelime muazzam zordu ve helal olsun arama sonuçlarında yokken ilk sayfaya getirdi arkadaş.
bravo diyorum.
aynı çalışmanın devamını da sipariş ediyorum[/color]
WebSupport adlı üyeden alıntı

Raporu teslim aldım ve inceledim. inanın kendisi paketi hariç hediyelerle dolu bir çalışma yapmış. En son backlink çalışmamı 1 sene önce başka birine yaptırmıştım o günden bugüne kimseyle çalışmadım. Bazıları başına buyruk özensiz backlink çalışması yapar çoğu linkler açılmaz, ama bu temiz ve kaliteli çalışmayı överek referans olabilirim.

Ücretine göre çok güvenilir bir rapor aldım. Kendisi ile bir tanışıklığım yoktur.

Bol hitli günler dilerim. Tşk Ederim Yeniden.

NOT: Ayrıca web sitem en son google güncellemesinden sonra anasayfamın indexi google 1. sayfada çıkmazdı.

[color=red]Biraz Önce bu yazımdan sonra kontrol ettim web sitem kendi kelimesinde ilk 4'te.[/color]

Silver Pakette Çalışma Yapmıştık. Tşkler.

webtasarimcom adlı üyeden alıntı

Rapor alındı.

Biz daha 3. günde etkisini gördük. web tasarım kelimesinde googlede 10. sayfadan 6. sayfaya geldik.

Diğer sitelerimiz içinde arkadaş ile çalışacağız.
ferhatsah adlı üyeden alıntı

75 TL'lik paket aldım, 150-200 liralık çalışma ve raporlama sunuldu.
Açıkçası bu kadar ayrıntı ve ilgi beklemiyordum.
Alıma devam etmeyi düşünüyorum

Lokum adlı üyeden alıntı

Bugün Raporlamalar elime ulaştı. paranın hakkını fazlasıyla vermişler.
Bu satıcı ile iş yapmak *** daki en büyük olma sebebim bundan sonra.

HELAL OLSUN, diyorum başkada sözüm yok. Çok Teşekkür Ederim..
REeL13 adlı üyeden alıntı

Bu arkadaşdan daha önce almıştım oldukca faydalı oldu. Şimdi diğer sitelerim için iki paket daha aldım. Oldukça faydalı çalışmalar tavsiye ederim.
Gökçebilişim adlı üyeden alıntı

rapor çok kısa sürede elime ulaştı çok acık ve detaylı bir raporlama ve rapor un kontrolünü sağladım linklerin hepsi çalışıyor yaptığı çalışma için teşekkür ederim arkadaşa ve Forumda seo çalışması yaptıracak arkadaşlara mutlaka çalışmanızı öneririm Arkadaş aldığı parayı ve Hak ediyor Helal para
Not: 2ci paket Siparişi verildi
kapidaodeme adlı üyeden alıntı

Seo dedikleri bu olsa gerek, arkadaş gerçekten hızlı ve güzel bir iş çıkardı. En kısa sürede tekrar çalışma yapacağız. TeşekkürlerOzsoy05 adlı üyeden alıntı

Kendisini henüz tanımıyorum ama inanılmaz derecede nazik insiyatifli birisi platin için ödeme geçtim ödeme konusunda esneklik sağladı Allah bir değil bin kez razı olsun. :)burakatre adlı üyeden alıntı

bu kardeşim ile 2 ay önce çalışmıştım. Alexa yirmi dört bindeydi. 80 TL platin paketi satın aldım. amacım alexada düşüş sağlamak ve kelimede çıkmak idi. site yaşım 1,5 sene.
www.ensuperhaber.com sitesi 1 ay içinde alexa müthiş düşüş sağlandı ve şuanda 4.555 sıradayım. Teşekkür ederim kendisine. herkese tavsiye ederim bir sitenin alt yapısını oluşturacak herşey mevcuttur :)
gunluksayfa adlı üyeden alıntı

platin paket raporunu aldım gercekten elinize yureğinize sağlık yaptığınız calısmadan cok hedye yapmıs tş ederim. inşallah herkes faydalanır.İlkerguzeller adlı üyeden alıntı

İlk Raporlama alındı çalışma muazzam kaliteli ve hediyeler içinde ayrıca teşekkürlerisiksusleme adlı üyeden alıntı

eski çalışmamızda çok başarılı olduğunu gördüm
ve biraz önce 5 adet sipariş verildi ödemesi yapıldı.ferhatsah adlı üyeden alıntı

75 TL'lik paket alımı yapıp çok memnun kalmıştım.
ingilizce site için yapabiliyormusunuz bu çalışmayı ve aynı sonucu verirmi?
Adsense sorun olur mu?SerkanKLC adlı üyeden alıntı

Raporları teslim aldım. Söylediklerinin dışında bir çok kaliteli çalışmada hediye olarak yapmış. Cömertliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Sitem çalışma yapıldığı kelime ile ilgili yükselişini ilerleyen zamanlarda yine bu konu altında belirteceğim.byhalo adlı üyeden alıntı

Evet arkadaşlar çalışmanın sonuçları muhteşem. Siteme daha ürün eklememe rağmen (google indexim 150 civarında) seoda zorluğu 8 olan kelimemde 5. sayfaya yükseldim. Arkadaşa sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu çalışmaya + olarak bir adet .tk flash oyun sitesi açıp kelimem ile anasayfadan bir adet kendi siteme link verdim. Başkada bir çalışma yapmadım. Çalışmayı herkeze tavsiye ediyorum.
Ersümer adlı üyeden alıntı

Daha önce gold paket almıştım ve çok memnun kalmıştım. Çok kısa bir sürede etkisini gördüm.
Arkadaş kesinlikle güvenilir ve işini sağlam ve kaliteli yapan biri.
Şimdi de 40 C-Class Ip Tanıtım Paketi için anlaşılmış, ödeme yapılmıştır.

Yine çok iyi bir çalışma olacağını düşünüyorum. Kendisine tekrar teşekkür ederim ...

Not: Herkese gönül rahatlığı ile önerebilirim ...
Webteyiz adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı bol hediyeli bir çalışma olmuş arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Faydasını göreceğime eminim...iSerhatY adlı üyeden alıntı

Bol hediyeli platin paket raporu şahsıma detaylı ve düzenli biçimde sunulmuştur. Elinize sağlık :)

PBacklink adlı üyeden alıntı

Profesyonellik ben burdayım diye bağırıyor adeta.Hayırlı işler :)

aykuts adlı üyeden alıntı

arkadaş gerçekten çok ilgili çalışma yapıyor ve zamanında süprizleri cok olan kaliteli bir hizmet veriyor sıralamalara etkisi büyük sekilde fark etti.
aykuts adlı üyeden alıntı

bir kelimede çalışma yaptık şu an 20 sayfadan 3 sayfaya geldi platin paketini sipariş verdim bakalım sonuç ne olacak :) ödemesi akşama geçilecek

Agent adlı üyeden alıntı

Newyork hocam sağolsun hit düşüşü yaşayan bir site için detaylı bir çalışma yaptı. Allah razı olsun on numara bir insan.
Minimalite adlı üyeden alıntı

Bugün raporlarımı teslim aldım gerçekten boyle raporlama yapan birini daha önce görmedim diğerleri gibi baştan salma yapmıyor çok detayli raporlama yapiyor gerçekten kendinisine teşekkür ederim bu konuda iyi iş çıkarmış.
Yenile adlı üyeden alıntı

Arkadaştan Sitemiz için Seo Desteği Aldık, Güzel iş Çıkarttı. Tavsiye Ederim
blntplt adlı üyeden alıntı

Arkadaş gününden önce raporları teslim etti, hızlı, kaliteli ve yine bol hediyeli bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim. Emeğine sağlık Newyork...
yusuf219 adlı üyeden alıntı

Raporları biraz önce teslim aldım herşeyi fazlasıyla ve hediyeleriyle teslim etti. Son derece güvenilir ve sağlam birisidir..

ThePartizan adlı üyeden alıntı

Arkadaşla ilk defa çalışıyorum. İki anahtar kelime üzerinde çalıştık. Çalışma bitmeden Google'da etkili sonuçları görmeye başladım. Çalışmanızı rahatlıkla tavsiye edebilirim.


TurKNike adlı üyeden alıntı

Sitemi Açtığımdan Beri Sadece Newyork Arkadaşımla Çalışıyorum bana her konuda destek ve yardım ettiği gibi yaptığımız çalışmalar sonrasında nihayet sitem kelimesinde 1 inci sayfa ve 1. inci sıraya gelmiştir daha önceki çalışmada 7.inci sıraya kadar gelmiştik 2 inci çalışmayı yaptırdıktan kısa süre sonra 1 inci sırayı elde ettik. Kendisiyle Çalışmakla tereddüt etmeyin.

Saygılarımla.RCT adlı üyeden alıntı

3 Adet Paket Alındı . Raporlar Söylenen Zamanda Ulaştı. Kelimelerimde İlk 2 Günde 26.sıradan 19. sıra Ve İlk Yüzde Olmayan Kelimemde 58. Sıra Şimdilik.
Yeni Sitelerimin İçin Yeni Paketler Alacağım . İşini Hakkıyla Yapan Bir Arkadaşımız İtrade Verirken Çok Memnunum İbaresi Aradım...


worldwide adlı üyeden alıntı

Arkadaş söylediğinden fazlasıyla bol hediyeli bir şekilde çalışma yapmıştır.Yapılan çalışmadan kesinlikle memnun kalınmıştır belirtilen anahtar kelimelerde yükselişler başlamıştır.Güvenilir işini dört dörtlük yapan bir arkadaş.


tepenet adlı üyeden alıntı

Arkadaşla Silver paket çalışması yaptık. Yorum için biraz beklemeyi tercih ettim. Çalışma yaptığımız kelimede sitem google sıralamasında 500 site içersinde yoktu. Bir hafta gibi bir süre geçti. Şimdi 4. sayfaya kadar yükseldi. Teşekkür ederim Bakalım daha ne kadar yükselecek.TurKNike adlı üyeden alıntı

yakın zamanda daha önce çalışma yaptığım sitem için bir çalışma daha yaptıracağım ve yeni acmayı düşündüğüm site içinde yaptıracagım acıkcası Newyork hocamdan kolay kolay şaşmam .. siteme çalışma öncesi Hitim 200-300 idi şuan ise 1500 Tekil ve her gün dahada artıyor alexa değerimde günlük 100-200 k düşüyor yaptığı işi hakkıyla yapıyor. Ayrıca sadece çalışmalara ücret alıyor yanında da muhabbet ve sohbeti ücretsiz :)kskboy adlı üyeden alıntı

Gerçekten çok etkili 2 günde 4-5 sıra oynadım 1. sayfada teşekkürler tekrar uzun soluklu çalışmamız dileğiyle.kenansagiroglu adlı üyeden alıntı

Arkadaşa ilgisinden dolayı bir kezde sizin huzurunuzda teşekkür ederim. Açık ve Net söylemek gerekirse, İlgisi işe başlamadan böyleyse, işinde başarılı olmaması imkansız. Emin ellerde sitemin daha iyi yerlere geldiğini göreceğime emin olduğum için çok mutluyum.


Çalışma Sonrası;


kenansagiroglu adlı üyeden alıntı

Hani reklam falan diceksiniz belki ama şu kadarını söyliim, bu arkadaş aylık arama oranları çok yüksek olan bir anahtar kelimede 2. sayfaya getirdi sitemi, sitede anahtar kelimeye ait içerikte yok aslında, yeni site olduğu için çalışmalar devam etmekte. Allah razı olsun arkadaşım senden hakkını sonuna kadar verdiğini kanıtladın. Seninle sonuna kadar çalışılacaktır. Eyvallah.YNSKVN adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı, cok detaylı ve temiz bir çalışma yapmış. dönüşler süper teşekkür ederimZipirPlus_ar adlı üyeden alıntı

Şimdi diyeceğim o ki, Bütün bu işlemlerin dışında kendisi hakkında düşüncelerimi birazda olsa değiştirdiğimi belirtmek isterim, Şu varki ilk başta "Ulan bu adam havalının teki" demedim desem yalan söylemiş olurum, Hatta çalışmak bile istemedim sonra bazen tabularınızı yıkmanız gerekir bende öyle yaptım daha Sonra ekledim işte iş alımı gerçekleştirdik, Bir süre sonra benim için artık bir abiydi, Ciddi anlamda öyle yahu bir Adam bu kadarmı sevimli olur, Bu kadarmı tatlı dilli ve Bu kadar mı iyi niyetli olur. Düşününce iyi ki tanımışım diyorum, Zira Bu kadar Övgüye ben olsam :D BEDAVA çalışma yapardım ama bu [COLOR=Red]yaptığı çalışmaları varya başka yerde bulamazsınız[/COLOR], Daha rapor teslim edilmeden (Çalışma devam ediyor ) Etkisini görüyorum bunu hissedebilirsiniz. Eğer iyi bir blogger iseniz. Sonrasında eklemek istediklerim o kadar çok olacak ki :) Ayrıntılı olarak dönüş yapacağım Ama bu aldığı ücretler GANİ GANİ HAKKIDIR. Teşekkür ederim Üstat.
orchuns adlı üyeden alıntı

Platin paket alındı ve işi zamanında teslim etti güvenilirdir. Pr 0 olan sitem 1 oldu şimdiden Teşekkürler...yusuf219 adlı üyeden alıntı

Çalışma biteli 2 gün oluyor gözle görülür bir artış var çok teşekkür ederim.. Kesinlikle tavsiye ediyorum..webtasarimcom adlı üyeden alıntı

10 adet site için çalışma yapıldı

rapor alındı

çok başarılı arkadaş


bysca adlı üyeden alıntı

İşine özen gösteren değerli bir arkadaş, kaliteli çalışma + benim için en önemlisi zamanında teslim ve güzel raporlama teşekkürler.mucoco adlı üyeden alıntı

"Gold + Blogspot" için anlaşılmış,

Arkadaş söylediğinden fazlasıyla bol hediyeli bir şekilde çalışma yapmıştır.Yapılan çalışmadan kesinlikle memnun kalınmıştır.DcTurk adlı üyeden alıntı

Arkadaş bir gün içerisinde raporu sundu. Ekstra çalışma bile yaptı. Kendisine teşekkür ederim. Eminim yaptığı çalışma ilerleyen günlerde siteye de yansıyacaktırcontrolbilisim adlı üyeden alıntı

Az önce hiç beklemediğim sürpriz bir pm aldım.Arkadaştan hiç bir talebimiz olmamasına rağmen cumartesi hediyesi olarak dizin ekleme ve toplist hizmeti sağlamış bize.Eline sağlık diyorum,bu devirde böyle şey kaldımı? Teşekkür ederiz tekrar çok mutlu olduk :)
berkan_33 adlı üyeden alıntı

İşi Başarı ile Teslim Aldım ...
Arkadaşa Gözü Kapalı Kefilim ..
İşini son derece titizlikle ve özenle yapmaktadır.
Kesinlikle Güvenilir ve ilgili ..
Teşekkür Ederim
Ayrıca Extra Bir çok hizmette aldım

İyi Çalışmalar Dilerim :)Çalışma Sonucu;


berkan_33 adlı üyeden alıntı

Çalışma yapılalı 3 gün oldu sitemde gözle görülür ciddi bir artış söz konusuMuz adlı üyeden alıntı

Sagolsun arkadas isinde bir numara cok ilgili biri verdigim para Helali hos olsun. isi bitirip raporu teslim etti gercekten tavsiye ederim..medevil adlı üyeden alıntı

Çalışma bitti, gerçekten çok ilgili bir arkadaş. Ellerine sağlık teşekkür ediyorum. Ayrıca herkesin söylediği gibi hediyeleride cabası. Kimseyi hediyesiz göndermiyor anladığım kadarıyla :) Umarım yine çalışma fırsatı buluruz.
EnesVural adlı üyeden alıntı

Süper Çalışma Bundan Sonra Her Zaman Sizinle Çalışacağım
ugurugurcan adlı üyeden alıntı

Dönüşler harika oldu gerçekten bu arkadaş emeğinin hakkını veriyor :)blntplt adlı üyeden alıntı

Arkadaş taahhüt ettiği tarihten önce işi bitirip, hediyeleri ile birlikte detaylı raporu teslim etmiştir. Titiz çalıştığı bariz ortada. Teşekkür ederim.
turkstar adlı üyeden alıntı

arkadaş güvenilir biridir tavsiyemdir..
r1mec adlı üyeden alıntı

Raporu aldım arkadaşın çok düzenli bir çalışma sistemi var. Tebrik ediyorum ve başarılarının devamını dilerim.TurkHosted adlı üyeden alıntı

2 adet rapor teslim alındı, güzel özverili bir çalışma olmuş. Newyork'a teşekkürler.Fadeex adlı üyeden alıntı

Teşekkürler başarılı bır çalışma olmuş emeğinize sağlık..FatihSERT adlı üyeden alıntı

paket alındı.raporuda aldım.
ilgili bir arkadaşımız teşekkür ederim.
Galder adlı üyeden alıntı

Rapor alınmıştır güzel çalışma tşkl

Megabytes adlı üyeden alıntı

raporumu aldım arkadaş çok ilgili ve bu işi iyi biliyor.
dogaatac adlı üyeden alıntı

çalışma yapılmıştır .
detaylı rapor az önce elime geldi.

4-4 lük çalışma.herkese öneririm.2. Çalışma

boluwebtasarim adlı üyeden alıntı

bu adam fena beyler herkez gözü kapalı çalışabilir yeni açtığım bir site için çalıştım ve insan olarak iyi ve iş olrak mükemmel çalışıyor.

açtığım site daha 1 ay olmadan ilk açtığımda alexa sıralaması 24.xxx.xxx'den şuan 5.xxx.xxx sıralarına düştü index olarakta harika index almaya başladı açıkcası ilk başlarda daha 600-700 index varken şuan 2800-3000 index arasında he bide unutmadan index hzı 9 saatten daha aşağıya düştü gerisini siz düşünün tşk ederim :DMecruh adlı üyeden alıntı

Raporlar ulaştı. Haftalık çalışma ile devam edeceğiz :)
Teşekkürler...
werthamon adlı üyeden alıntı

Wiki backlink hizmeti satın alınmıştır..bu arkadas inanılmaz işler yapıyor çok hızlı bir şekilde raporu teslim aldım..tşklerimi iletiyorum.umarım birlikte daha çok işler yaparız..kolay gelsin..


hakantopuzoglu adlı üyeden alıntı

Çok hızlı ve kaliteli bir hizmet aldığım için memnunum. Çalışmaya devam edeceğim.Baglumfrm adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim raporları aldım ALLAH razı olsun güzel çalışma

iSoTurK adlı üyeden alıntı

işiniz açık ve bol olsun hocam

hizmet alınmış çok güzel hitmet veriyor ve ziyaretçi defterlerinin olduğu siteler kaliteli sitelerdir önerilir. :)
onrckr adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı , hızlı ve güvenilir bir arkadaş.

Myilmaz adlı üyeden alıntı

Çalışma yaptırıldı.teşekkürler.

SeoZe adlı üyeden alıntı

çalşma siparişi verildikten sonra çok kısa bir sürede raporlar teslim alındı arkadaşımız hızlı ve düzgün iş çıkardı extra çalışma yapıp yollamış saolsun tavsiye ediyorum.
NAVIGATOR adlı üyeden alıntı

Çalışma yaptırdım. İlgili bir arkadaş. Teşekkürler...
frx1 adlı üyeden alıntı

ilgili bir arkadas kisa surede calismayi teslim ediyor.
2. Çalışma

Mehtix adlı üyeden alıntı

çalışma yaptırıldı hızlı bi arkdaş gayette ilgiliÇalışma Sonucu ;


Mehtix adlı üyeden alıntı

arkadaşın çalışması sayesinde alexram 24mden 10m ye düştü teşekkürler :)

AsmA adlı üyeden alıntı

Hayırlı Satışlar Hocam. Kendisi İlgili Bir Arkadaştır.
bambo adlı üyeden alıntı

İşi zamanında yapan, işin hakkını veren bir arkadaşımız. Teşekkürler.

boluwebtasarim adlı üyeden alıntı

iş tamamlanmıştır ve eskisi ilk saniyelerden anlaşılmıştır çok iyi güvenilir ve temiz iş yapan birisidir teşekkür ederim...
krake adlı üyeden alıntı

Hızlı ve kaliteli çalışma için tşk ederim.

dincerecevit adlı üyeden alıntı

Hayırlı satışlar, ilgili, iyi ve dürüst bir arkadaştır.

Tektufek adlı üyeden alıntı

Arkadaşa çalışma siparişi verildikten hemen sonra çok kısa bir sürede raporlar teslim alındı arkadaşımız hızlı ve düzgün iş çıkardı herkese tavsiye ediyorum.
zorlum adlı üyeden alıntı

Arkadaş çalışma raporlarını gönderdi. teşekkürlerprivatethedawn adlı üyeden alıntı

1 adet platin paket, 1 adet te blog çalışması sipariş edildi ve ödeme garanti bankası ile havale yapıldı. daha önce de arkadaş ile 7-8 çalışma yaptık çok faydalı oldu.
teşekkürlermucoco adlı üyeden alıntı

Platin paket çalışması teslim alındı bu sanırım 4. çalışmamız, bu seferki ultra hediyeli :) teşekkür ederim.
ugurugurcan adlı üyeden alıntı

Platin paket alınmıştır dönüşler güzel herzaman çalışıyorum arkadaşla.ahmetos adlı üyeden alıntı

Platin paket eksiksiz ve üstüne bol çok bol hediyeli olarak yapılmıştır.
Raporlar detaylı ve kontrol edilmiştir.

Sizinle yine çalışacağım. Şimdiden iyi bayramlar, hayırlı işler.
Elinize sağlık.
CoRcH adlı üyeden alıntı

Paketleriniz cok genismis hocam. Butun sosyal backlink hizmetleri mevcut.
Hayırlı işler.
Fadeex adlı üyeden alıntı

Bir site ıçın çalışma yaptırılmıştır ılgılı ve yardım sever arkadaş tesekkurler
cnrmedya adlı üyeden alıntı

Arkadaşa teşekkürler güzel çalışmalar cıkartıyor, arkadaşla çalışmaya devam edicez
sitenianlat adlı üyeden alıntı

Bi konudaki mağduriyet sonucu arkadaş yardım etti. Çalışma yaptırıldı. çook teşekkürler.
KR@LKSK adlı üyeden alıntı

Daha önce kendisiyle çalışmıştık. Şimdi de kendisi hediye çalışma yaptı üstelik benim talebim olmamasına rağmen :)

Tekrar teşekkür ediyorum
Dio adlı üyeden alıntı

Raporlar alındı. Sonuç herşey söylendiği gibi temiz işçilik. Güvenilir.Magic adlı üyeden alıntı

raporlar teslim alındı, teşekkürler
kenansagiroglu adlı üyeden alıntı

Arkadaş Raporlarını teslim etmiş olup, ciddi emeğinin karşılığını vermiştir. Teşekkür ediyorum sürekli çalışılacağını bildirir. Başarılar dilerim.


tasarimmarket adlı üyeden alıntı

Rapor alınmıştır. Arkadaş çok tatlı sevimli iyi bir arkadaştır. güvenle iş verebilirsiniz.

controlbilisim adlı üyeden alıntı

Rapor Teslim alındı,incelendi,arkadaş anlaştığımızdan tam olarak %25 fazla iş yapmış,eline,emeğine,yüreğine sağlık başarılarının devamını dilerim,senin gibiler bu piyasada herzaman dimdik ayakta durur.Tekrar teşekkürler.Diğer işlerimizde görüşmek üzere....

muhammedislam adlı üyeden alıntı

gold paket alındı, güzel çalışma çıkardı
Doc.Deniz adlı üyeden alıntı

İşi 1 günde halletti, çok hızlı bir arkadaş. Umarım faydalı olur teşekkürler.
draligus adlı üyeden alıntı

Özetle tekrar çalışmayı planlıyorum..Çalışma Sonucu;


draligus adlı üyeden alıntı

popüler bir kelimede 2 gün içinde 8. sayfadan 5. sayfaya çıktım.
gumba adlı üyeden alıntı

Arkadaşa çalışma siparişi verildikten hemen sonra çok kısa bir sürede raporlar teslim alındı arkadaşımız hızlı ve düzgün iş çıkardı herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca kendisi istedigmizden fazlasını vererek eklemeler ve + hizmetler verdi tşkrlermfe34 adlı üyeden alıntı

Newyork;Raporlar Teslim Edilmiştir, Kelimelerde iyi yerlerdesiniz, Umarım Kalıcı Halde Durur, İyi Günler Dilerim.

Çalışma iyi bir şekilde tamamlanmıştır , arkadaş başda ne söz verdiyse sonrada onu yerine getirmiştir , esnaflığı için teşekkürler.Xnbia adlı üyeden alıntı

Gold paket raporu alındı, çok detaylı ve arkadaş çok ilgili kesinlikle tavsiye ederim.acelemvar adlı üyeden alıntı

Newyork arkadaşımız raporlarımı söz verdiği tarihten önce teslim etmiştir. Açıkçası raporları bu kadar kısa sürede alacağımı tahmin etmiyordum. Bu kadar kısa sürede yaptığı kaliteli ve ekstra çalışmadan dolayı kendisine teşekkür ediyorum.extraloob adlı üyeden alıntı

2 günde işi teslim etti bakalım dönüşü nasıl olacak, arkadaş güvenilirdir başarıalr dilerim.


TUGR4 adlı üyeden alıntı

özenli titiz ilgili uygun bilgili nazik dah ne olsun teşekkürler :D çalışma raporları elime ulaştı çıkarımım budur. Tekrar çalışacağız hayırlı işler.izmirfm adlı üyeden alıntı

2 site için çalışma yaptırılımıştır. Klaiteli bir raporlama ve çalışma olmuş. Teşekkürlerwebtasarimcom adlı üyeden alıntı

1 Adet alınmıştır.

Arkadaş çalışmalarında çok başarılı olduğu için BEKLENİYOR cümlesini kullanmıyoruz bile. Çalışmalara başarılı olarak bakıyoruz

Teşekkürlernoname52 adlı üyeden alıntı

rapor teslim alındı hızlı ve sorumlu bir arkadaş teşekkür ederiz..


HLMEKZ adlı üyeden alıntı

Platin paket çalışması yaptırıldı.Sonuna kadar emek harcayan en ufak bi sıkıntıda yardımcı olan değerli bir arkadaş şüpheniz olmasın bol kazançlar.


sebe adlı üyeden alıntı

Bir adet oyun sitem için görüşüldü. Sağolsun arkadaş her sorumuza üşenmeden cevap veriyor ve gereken ilgiyi fazlasıyla gösteriyor. Böyle insanlarla gerek iş yapmak, gerekse tanışmak gerçekten güzel.


TeXaS adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı , ayrıntılı ve güzel bir çalışma gerçekleştirmiş kendisine teşekkür ederim :)switchcase adlı üyeden alıntı

çalışma yaptırıldı rapor alındı arkadaş fazlası ile çalışma yapmış teşekkürler.


KingBoatman adlı üyeden alıntı

işini çok iyi yapan ve işin arkasında duran bir arkadaşımız ben tebrik ediyorum.

bir çok insan al parayı bak keyfine der ama sen öyle degilsin.medevil adlı üyeden alıntı

Çalışma bitti, gerçekten çok ilgili bir arkadaş. Ellerine sağlık teşekkür ediyorum. Ayrıca herkesin söylediği gibi hediyeleride cabası. Kimseyi hediyesiz göndermiyor anladığım kadarıyla :) Umarım yine çalışma fırsatı buluruz.
Herkese Bol Kazançlar, Bol Hitler...
[size=6]Müşterimizin Güzel Dilekleri için Sonsuz Teşekkürler...[/size]

yörükOğLu prometheus Serhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

gokayc gokayc WM Aracı Kullanıcı
 • Üyelik 07.12.2013
 • Yaş/Cinsiyet 37 / E
 • Meslek Makine Mühendisliği
 • Konum Kocaeli
 • Ad Soyad G** Ç**
 • Mesajlar 160
 • Beğeniler 23 / 40
 • Ticaret 2, (%100)
Bir haftalık site için silver paket uygun mudur acaba? Bir zararı olur mu?
Newyork

kişi bu mesajı beğendi.

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
 • Üyelik 12.02.2012
 • Yaş/Cinsiyet 29 / E
 • Meslek .
 • Konum İzmir
 • Ad Soyad K** K**
 • Mesajlar 550
 • Beğeniler 174 / 157
 • Ticaret 9, (%100)
kolay gelsin :)
Newyork

kişi bu mesajı beğendi.

Newyork Newyork SEO Paketleri Kullanıcı
 • Üyelik 06.12.2013
 • Yaş/Cinsiyet 42 / E
 • Meslek Backlink Sağlayıcı
 • Konum Hatay
 • Ad Soyad H** Ç**
 • Mesajlar 355
 • Beğeniler 1636 / 90
 • Ticaret 290, (%100)


Tşk Ederim ;)
lawyer38

kişi bu mesajı beğendi.

snldmr34 snldmr34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
 • Üyelik 09.02.2013
 • Yaş/Cinsiyet 42 / E
 • Meslek İnternet Yazılım
 • Konum İstanbul Anadolu
 • Ad Soyad Ş** D**
 • Mesajlar 31
 • Beğeniler 0 / 9
 • Ticaret 2, (%100)
3 aylık bir site için silver paketi denemek istiyorum ödeme bilgilerini gönderirseniz çalışmak isterim sizinle.
Newyork

kişi bu mesajı beğendi.

Newyork Newyork SEO Paketleri Kullanıcı
 • Üyelik 06.12.2013
 • Yaş/Cinsiyet 42 / E
 • Meslek Backlink Sağlayıcı
 • Konum Hatay
 • Ad Soyad H** Ç**
 • Mesajlar 355
 • Beğeniler 1636 / 90
 • Ticaret 290, (%100)

snldmr34 adlı üyeden alıntı

3 aylık bir site için silver paketi denemek istiyorum ödeme bilgilerini gönderirseniz çalışmak isterim sizinle.Dönüş Yapıldı Üstadım.
 

 

opelopc opelopc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
 • Üyelik 28.11.2013
 • Yaş/Cinsiyet 37 / E
 • Meslek öğrenci
 • Konum Ankara
 • Ad Soyad E** K**
 • Mesajlar 4
 • Beğeniler 0 / 2
 • Ticaret 1, (%0)
silvet paket alındı ödemesi yapılacak arkadaş gerçekten ilgili biri
Newyork

kişi bu mesajı beğendi.

snldmr34 snldmr34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
 • Üyelik 09.02.2013
 • Yaş/Cinsiyet 42 / E
 • Meslek İnternet Yazılım
 • Konum İstanbul Anadolu
 • Ad Soyad Ş** D**
 • Mesajlar 31
 • Beğeniler 0 / 9
 • Ticaret 2, (%100)
Silver paket alındı ödeme yapıldı..
Newyork

kişi bu mesajı beğendi.

Newyork Newyork SEO Paketleri Kullanıcı
 • Üyelik 06.12.2013
 • Yaş/Cinsiyet 42 / E
 • Meslek Backlink Sağlayıcı
 • Konum Hatay
 • Ad Soyad H** Ç**
 • Mesajlar 355
 • Beğeniler 1636 / 90
 • Ticaret 290, (%100)

snldmr34 adlı üyeden alıntı

Silver paket alındı ödeme yapıldı..


Rapor Tamamlanıp Teslim Edilmiştir.
 

 

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
 • Üyelik 03.06.2012
 • Yaş/Cinsiyet 31 / E
 • Meslek E-Ticaret
 • Konum İstanbul Anadolu
 • Ad Soyad Ü** K**
 • Mesajlar 374
 • Beğeniler 21 / 113
 • Ticaret 63, (%100)
pm atıldı dönüşüm bekleniliyor.

Ek Olarak: 1 adet platin paket satın alınmıştır. Rapor bekleniliyor ..
rapora göre dönüş yapılacaktır.
Newyork

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
 • Tema Seçeneği
 • Site Sesleri
 • Bildirimler
 • Özel Mesaj Al