wmaraci reklam

Efsanevi SEO Paketleri ile Hedeflerinize En Kısa Sürede Ulaşacaksınız!!!

4 Mesajlar 1.615 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Control Control WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Hizmetleri, Editörlük
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 153 / 34
  • Ticaret 67, (%100)
Merhabalar,

Whatsapp hızlı iletişim https://wa.me/905374222439

Benzersiz etkileriyle, her kelime de ve her sektörde yükselme garantisi veren hizmetlerimiz hakkında bazı küçük detaylar ekleyeceğim.
• Çalışmalar kesinlikle tamamen elle yapılmaktadır ve zamana yayılmaktadır, film sektörü gibi hızlı sonuç almak isteyebileceğiniz sektörlerde daha hızlı tamamlanması için talepte bulunabilirsiniz, eğer yoğunluğumuz buna müsaitse mevcut sürenin altında tamamlamaya gayret göstereceğiz.
• Backlinklerin çeşitliliği, anahtar kelimelerinizin yoğunluğu ve tanıtım yazılarının doğru/yeterli oranda kullanımı ile spam riski yaşamazsınız.
• Herkesin bütçesine uygun olması için, paketlerde fiyat çeşitliliği sağladık ancak hedefinize ulaşmanız için sitenizin neye ihtiyacı olduğunu da bilmeniz gerekir. Kelimenizin rekabeti, rakiplerinizin çalışmaları, sitenizin kullanıcı deneyimine uygunluğu gibi detayları göz önünde bulundurarak hangi pakete ihtiyaç duyduğunuzu sizin tercih etmeniz gerekiyor.
• Çalışmalar da anahtar kelimelere çeşitlilik veriyor olmamızın en büyük nedenlerinden biri sadece çalıştığımız anahtar kelimeler yükselmiyor, beraberinde pek çok kelime de yükseliş gözlemleniyor, sitenizin değeri bütünüyle artıyor.

Site İçi SEO Optimizasyonu Gerekli mi?
• Site içi SEO optimizasyonu, arama motorlarının önem verdiği en önemli kriterlerden biridir. Kullanıcı deneyimini arttırmanın en basit/gerekli ve etkili yolu da temiz bir iç SEO’ya sahip olmanızdan geçer. Kabaca, Google botları gereksiz kodlara, ziyaretçiler sayfa hızına bakar.
• Çalışma dahilinde yer alacak birkaç maddeyi sıralayacak olursak, sitenin açılış hızını yükseltme, sayfa boyutunu küçültme, sunucu yanıt süresini azaltma, HTML, JS, CSS sıkıştırma ve daha fazlası çalışma dahilinde mevcuttur.
• Forumda pek çoğumuzun sitesi ile çalışan tecrübesini ve bilgeliğini bu yönde kanıtlayan @TahsinCetinkaya Bey bu konuda çalışmanızı yürütecektir. Mevcut satış konusunu görüntülemek ve çalışmanızın bütününde neler olacağını görmek için Buraya Tıklayabilirsiniz.
• Bronze, Silver ve Gold paketlerimizde mevcut olmayan site içi çalışmayı +150 TL karşılığında ekleyebilirsiniz.
• Platinum ve Unique paketlerde hizmetiniz 130 TL’den daha avantajlı bir tutar ile hesaplanmıştır. Yine de bu hizmete ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız -130 TL ile hizmetiniz ücretlendirilecektir.

Paket Güncellemelerinden Ücretsiz Yararlanma Nedir?
• Bu hizmeti yalnızca Unique paketlerimizde sağlamaktayız. Arama motorlarının değişen algoritmaları nedeniyle bizde zaman zaman paket içeriklerimizi yenileyeceğiz ve en az yılda 2 kez Unique paketimize yeni backlink kaynakları ekleyeceğiz, yeni eklenen backlink, tanıtım, reklam kaynaklarımızdan yararlanmaya devam edebileceksiniz.
• Bu güncelleme içerisinde Site içi SEO, Tanıtım yazıları gibi dışarıdan temin etmek zorunda kalmadığımız her türlü çalışma tamamen ücretsiz uygulanacaktır.
• Sizlerden habersiz çalışmaların gerçekleştirilmeyeceği bilgisini de iletmek isterim, bu hizmetten yararlanan tüm müşterilerimize sırayla bize vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden ulaşacak istediğiniz kelimelere, istediğiniz sayfalara çalışmaya devam edeceğiz.
• Şimdiden gelecek birkaç ay sonrasında hizmetlerimizi güncellemek için çalışmalara başladık.

Diğer Detaylar;
• Yararlanmak istediğiniz hizmetlerin en altında ortalama teslim süreleri bulunmaktadır. Maksimum teslim süremizi hiçbir zaman aşmamaya kesinlikle özen gösteriyoruz ancak yoğunluk ve meydana gelebilecek aksaklıklar nedeniyle her bir hizmetimize +1 hafta gecikme süresini de eklediğimizi lütfen satın almadan önce kabul etmiş olun. Tekrar söylüyorum bu durum hiçbir zaman yaşanmayacak olsa da tedbirli davranarak gecikme süresi olabileceğini bilmenizi istiyoruz.
• Mevcut paketlerde yer alan hizmetlerimizin yanında gördüğünüz 1-5-30-100 gibi ibareler bulunuyor. Her hizmetimiz için fazladan arşivimiz de backlink kaynakları bulunuyor, ancak olur da herhangi bir sorun yaşanırsa telafisinin edileceğini bilmenizi isteriz. Bunun da olma olasılığının olduğunu düşünmüyoruz.
• Mevcut hizmetlerimizin tümünde yer alan Firma Tanıtım çalışması tamamen hediyedir. Çalışma yaptırmak istediğiniz site adresiniz kurumsal bir kimliğe sahip değilse bu çalışmayı uygulayabilmemiz maalesef ki mümkün değildir.
• Sektörde 10 yılı aşkın sürelik bilgi birikimim ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağım. Çalışmalarınız tamamlandıktan sonra da sizlerle iletişimde kalarak, bir dost kazanmayı umuyorum.
• Sormak, danışmak istediğiniz konular için konu altından yazarak konunun güncel kalmasına yardımcı olabilirsiniz.
Forum Tanıtım, İmleme, Firma Rehberi, Edu/Gov çalışmalarından ayrı olarak yararlanmak isterseniz. BURAYA TIKLAYIN.
Saygılarımla,
eleman83 mhmmdkrbs CAGATAYHANKURT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Gayet güzel görünüyor.
Aktif web sitem yok olsaydı direkt alırım herhalde
Hayırlı satışlar
Control

kişi bu mesajı beğendi.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Rapor teslim alınmıştır. Hızlı ve ilgili bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Sonuçlarda istediğimiz gibi olursa sürekli olarak çalışacağız. Teşekkür ederiz.
Control

kişi bu mesajı beğendi.

TheCaspeR TheCaspeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı satışlar