reklam
reklam

­čôł Google'da T─▒rman─▒n! ­čÄ» DA-PA Tavan Otoriter Sitelerden Kal─▒c─▒ Backlink! ­čÜÇ Siteniz U├žu┼ča Ge├žsin!

1. Konuyu Payla┼č
36 Mesajlar 7.151 Okunma
gerilink
gerilink
227 91.871
Siz de ilan─▒n─▒z─▒n yukar─▒da yer almas─▒n─▒ istiyorsan─▒z hemen t─▒klay─▒n.
sosyalatlas
reklam

CoolDad CoolDad ÔÜí Backlink & SEO ÔÜí Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 19.10.2017
  • Ya┼č/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Mu─čla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Be─čeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

YSA adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Seo ├žal─▒┼čmas─▒ yapt─▒r─▒ld─▒. Ger├žekten samimi, ilgili ve h─▒zl─▒ bir arkada┼č. G├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒yla ├žal─▒┼čabilirsiniz.

yukseloto adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Bizler iki adet web sitesi i├žin ├žal─▒┼čma yapt─▒rd─▒k sorun ├ž─▒kmadan en k─▒sa s├╝rede teslim etti sa─čolsun kendisine te┼čekk├╝r ediyorum.

DoktorCan adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi ve 10 edu gov tan─▒t─▒m yaz─▒s─▒ paketi ├žal─▒┼čmas─▒ i├žin anla┼č─▒ld─▒. Ger├žekten ├žok ilgili ve sempatik bir insan.

muratisbilir adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒raman─▒yorum adl─▒ Paket sat─▒n al─▒nd─▒. Gerekli g├Âr├╝┼čmeler sa─čland─▒ ve anla┼čmaya verildi. ├ľdeme yap─▒ld─▒, kabul edildi.

SkyGhostAir adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi al─▒nd─▒, ├žal─▒┼čma raporu az ├Ânce geldi. Gayet g├╝zel bir ├žal─▒┼čma olmu┼č

CihanTuran92 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum Paketi raporlar─▒n─▒ az ├Ânce teslim ald─▒m. ├çal─▒┼čmaya resmen bay─▒ld─▒m. Tek tek siteleri ├Âzenle kontrol ettim. Hepsi ├žok kaliteli backlinkler. ├çal─▒┼čma raporu ├Âzenle tertemiz ├╝retilmi┼č. ├ťstelik ald─▒─č─▒m T─▒rman─▒yorum paketi fiyat─▒ da bir hayli uygun. ├ťst├╝ne ├╝stl├╝k yapt─▒rd─▒─č─▒m ba┼čka backlink ├žal─▒┼čmalar─▒ ├╝zerine tavsiye de vermi┼čtir. Kendisini i┼čine verdi─či titizli─činden eme─činden dolay─▒ tebrik ediyorum. Tekrar g├Âr├╝┼čmek dile─čiyle ...

blackblade32 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

t─▒rman─▒yorum paket─▒ ─▒c─▒n anlas─▒lm─▒st─▒ cok ─▒lg─▒l─▒ ve ─▒s─▒n─▒ seven b─▒r arkadas s─▒te suanda b─▒rak─▒n t─▒rmanmay─▒ ucusa gect─▒ sayes─▒nde hed─▒ye backl─▒nkler─▒de mukemmel otes─▒ paran─▒n hakk─▒n─▒ sonuna kadar hakett─▒ eller─▒ne sagl─▒k d─▒yorum

Dreko adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi ├žal─▒┼čmas─▒,belirtilen s├╝rede teslim al─▒nm─▒┼čt─▒r.Gayet yard─▒mc─▒ oldu,yeni linkler eklendi─činde tercihim tekrar hocam olacakt─▒r nasipse :)

Testimo adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi al─▒nd─▒. H─▒zl─▒ Teslim Edildi. Kendisine Te┼čekk├╝r Ederiz ilgisi i├žin...

hyPerdarKness adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

t─▒rman─▒yorum paketi raporu al─▒nd─▒. ilgili ve h─▒zl─▒. backlink ├žal─▒┼čmalar─▒ gayet iyi g├Âr├╝n├╝yor, etkisi i├žin biraz bekleyece─čim e─čer bekledi─čim etkiyi yaparsa ba┼čka siteler i├žinde ├žal─▒┼čmay─▒ yapt─▒rmak isterim. te┼čekk├╝rler.

turguthan adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Tirmaniyorum paketi alindi cok ilgili birisi te┼čekk├╝rler

agresifsef adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

4 emekliyorum + 1 t─▒rman─▒yorum paketi al─▒nd─▒.

nestroyers adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

kosuyorum paketini ald─▒m t┼čkler sonuclara bak─▒caz +

Ogu2 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Backlink ├žal─▒┼čmas─▒ yapt─▒r─▒ld─▒. ─░lgi, alaka ve ├žal─▒┼čma ─░├žin te┼čekk├╝r ediyorum.
Hediyelerle dolu bir rapor olmu┼č. tekrar g├Âr├╝┼čmek ├╝midiyle. :)

bhdrmthn adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

├çal─▒┼čma yapt─▒r─▒ld─▒ tavisiye edilir.

berxobey adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

2x t─▒rman─▒yorumm paketi ald─▒k ilgili arkada┼č in┼č tekrar birlikte ├žal─▒┼č─▒t─▒z.

Makalepaneli adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

3 site i├žin ├žal─▒┼čma yapt─▒r─▒ld─▒, k─▒sa s├╝rede teslim etti. Te┼čekk├╝r ederim, yeni sipari┼člerde g├Âr├╝┼čmek ├╝zere.

ozancomez adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi hizmeti al─▒nd─▒.─░n┼čallah t─▒rmanaca─č─▒z. :)

ahasta7 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

son derece h─▒zl─▒ ┼čekilde ├žal─▒┼čma teslim edildi. Ellerine sa─čl─▒k hediyeleriyle beraber son derece g├╝zel bir ├žal─▒┼čma yap─▒lm─▒┼č.

RocksoN adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Back-link ├žal─▒┼čmas─▒ yapt─▒r─▒ld─▒.Arkada┼č ├žok ilgili ve cana yak─▒n,hediyeleri ile birlikte ├žok mutlu etti. Ellerine eme─čine sa─čl─▒k.

webmaster_98 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum ├žal─▒┼čmas─▒ yapt─▒rd─▒k, gayet g├╝zel bir ├žal─▒┼čma oldu. Rapor gayet detayl─▒. Umar─▒m ├žal─▒┼čman─▒n sonucu da bu denli g├╝zel olur. Tavsiye edilir+
Ek olarak: Hediye ├žal─▒┼čma i├žin te┼čekk├╝rler.

cakmaecevit adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketinin al─▒m─▒n─▒ yapt─▒k, gelen raporu detayl─▒ inceledim. Forumdan daha ├Ânce seo ├╝zerine 200 300 ticareti olan ki┼čilerle de ├žal─▒┼čt─▒k ama bu kadar ├Âzenilmi┼č bir ├žal─▒┼čma g├Âremedim malesef. Seo konusunda bu fiyata bu kadar ├Âzenilmi┼č bir ├žal─▒┼čma yapan ba┼čka birisi oldu─čunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. ─░yi ├žal─▒┼čmalar

MertcanK adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Paket sat─▒n al─▒nd─▒. ─░lginiz i├žin te┼čekk├╝rler.

gues adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

t─▒rman─▒yorum paketini ald─▒m, h─▒zl─▒ca teslim etti. te┼čekk├╝r ederim :)

fRat adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi al─▒nd─▒, hem de ingilizce! Tavsiye ederim, titiz ve ├Âzverili bir ├žal─▒┼čma oldu, ellerine sa─čl─▒k @CoolDad;

mertcanberge adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paket ├žal─▒┼čmas─▒ yap─▒ld─▒. ─░┼čini d├╝zg├╝n ve g├╝zel yapan biri.

ElRey adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi al─▒nd─▒ dedi─či gibi her┼čeyi eksiksiz teslim etti.Ekstra olarak bilmedi─čim konularda yard─▒mc─▒ oldu,rehberlik etti te┼čekk├╝r ederim kendisine.

hasany19 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

S─▒cak kanl─▒ ve ilgili i┼činin hakk─▒n─▒ veriyor :)

metinoz adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Backlink ├žal─▒┼čmas─▒ yapt─▒r─▒ld─▒. ─░lgi, alaka ve ├žal─▒┼čma ─░├žin te┼čekk├╝r ediyorum. 5 liral─▒k paket i├žin ├žal─▒┼čma yapt─▒rd─▒m sanki 100 lira ├Âdemi┼čim gibi ilgilendi. ─░┼či ayn─▒ g├╝n teslim etti. Olumlu sonu├žlar oldu─čunda bildirece─čim.

izmirli_ adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Ko┼čuyorum paketi al─▒nd─▒. Verdi─či s├╝reden ├Ânce teslim etti i┼či. Sa─člam i┼č.

MehmethanYilmaz adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Bug├╝n skype ├╝zerinden raporumu teslim ald─▒m. Bu fiyata bu hizmeti beklemiyordum, kendisine ├žok te┼čekk├╝r ederim. ├çok iyi i┼č ├ž─▒karm─▒┼č.

Fsociety adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Backlink ├žal─▒┼čmas─▒ yapt─▒k, bir ka├ž saat i├žerisinde raporu g├Ânderdi kendisi, Te┼čekk├╝rler.

M_Erdogan adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

1 adet paket al─▒m─▒ ger├žekle┼čmi┼čtir.

bserdogan48 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

├çok kaliteli i┼č yap─▒yor arkada┼č ve fiyatlar─▒ ger├žekten ├žok uygun. D├╝┼č├╝nen varsa tavsiye ederim.

ezaman adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

"Geli┼čiyorum" paketi al─▒nd─▒. Harika bir ├žal─▒┼čma olmu┼č. Titizlikle de raporlanm─▒┼č ve taraf─▒ma g├Ânderilmi┼č. Tavsiye ederim kesinlikle...

MAJER adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

├çal─▒┼čma al─▒nd─▒ :) ├çok ba┼čar─▒l─▒ buldum, s├╝rekli ├žal─▒┼čmak dile─či ile :)

yoltutkunu adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

ko┼čuyorum paketi al─▒nd─▒. ├žok ilgili bir arkada┼č. yine i┼č verilecek.

FurkanErgun adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketiyle ├žal─▒┼čma yap─▒ld─▒. Raporu belirtilen s├╝re i├žerisinde ba┼čar─▒yla teslim etti. Gayet memnunum. Etkisi hakk─▒nda hen├╝z bir fikrim yok fakat arkada┼č gayet ilgili. Te┼čekk├╝r ederim. :)

emrecanondes adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

─░mzamda bulunan web sitem i├žin ├žal─▒┼čma yapt─▒k. Tam 4 saatte i┼či yap─▒p sonu├žlar─▒n─▒ teslim etti. ─░┼činde olduk├ža h─▒zl─▒ tavsiye ediyorum.

ismoz adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Rapor teslim ald─▒m uzun uzuna inceledim ┼čuana kadar ald─▒─č─▒m paketler aras─▒nda en memnun kald─▒─č─▒m kesinlikle. Detayl─▒ca sitemi inceleyip ├Âzenle hatalar─▒m─▒, yapabileceklerimi, spam backlinlerimi listelemi┼č.
Backlink kaynaklar─▒ harika spam sitelere kesinlikle eklememi┼č ekledi─či t├╝m kaynaklar spam skoru d├╝┼č├╝k siteler.
├çok te┼čekk├╝rler @CoolDad;

QuietTouch adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi sat─▒n ald─▒m. ├çal─▒┼čma yapt─▒─č─▒m─▒z anahtar kelimeler h─▒zla y├╝kseli┼če ge├žti. ─░lgisi i├žin kendisine te┼čekk├╝r ediyorum. ─░lerleyen s├╝re├žte tekrar i┼č verilecektir.

Spec1299 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

1 g├╝nde teslim etti arkada┼č ilgili baya her sorumu g├╝zelce cevaplad─▒ faydas─▒n─▒ g├Ârd├╝k├že konuya yazaca─č─▒m.

Hussein adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

edu backlink ├žal─▒┼čmas─▒ al─▒nd─▒. ─░lgili arkada┼č ├žok te┼čekk├╝r ederim

Arthur24 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒┼č paketi al─▒nd─▒ t─▒rmanmaya ba┼čl─▒yoruz :)ilgili bir arkada┼č te┼čekk├╝r ederim

KuleliAjans adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Sitem i├žin t─▒rman─▒┼č paketi sat─▒n ald─▒m ilgili bir hocam─▒z ek olarak y├Ânergeler ile hatalar─▒n─▒z─▒ tespit ediyor. :) ├çok te┼čekk├╝r ediyorum kendisine. Ba┼čar─▒lar dilerim.

dogan98 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Rapor al─▒nd─▒, g├╝zel ├žal─▒┼čma olmu┼č.. Kolay gelsin..

mbaydemir adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒yorum paketi alm─▒┼čt─▒k. ─░┼člem tamamland─▒ gayet g├╝zel etkiler ald─▒m ilk etapta. Hedefledi─čim kelimelerin birka├ž─▒nda etkiyi hemen g├Ârd├╝m. ─░ndexlerde y├╝kseli┼č var. Umar─▒m daha detayl─▒ paketler de gelir de ├žal─▒┼čmaya devam edebiliriz. :)

Zirvehosting adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

T─▒rman─▒┼č paket i├žin anla┼čma sa─članm─▒┼čt─▒r. ─░┼čini g├╝zel yap─▒yor.

Mesaj 2 defa d├╝zenlendi. Son d├╝zenleyen: CoolDad (24.03.2022 19:44)

hikmet80

ki┼či bu mesaj─▒ be─čendi.

medyasosyal
alexhost

Hukato Hukato not my proudest fap Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 25.01.2017
  • Ya┼č/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web merakl─▒s─▒
  • Konum ─░zmir
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 130
  • Be─čeniler 29 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
─░ngilizce sitem i├žin ├žal─▒┼čabilece─čimiz paketiniz var m─▒d─▒r?

• ├ťyelik 19.10.2017
  • Ya┼č/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Mu─čla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Be─čeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

Hukato adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

─░ngilizce sitem i├žin ├žal─▒┼čabilece─čimiz paketiniz var m─▒d─▒r?

PM ile bilgi verildi. :)

Metwella Metwella T├╝rk├že Oyun Merkezi Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 11.12.2016
  • Ya┼č/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Haber Edit├Ârl├╝─č├╝
  • Konum Karab├╝k
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 113
  • Be─čeniler 7 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
pm alabilir miyim
smmavm

• ├ťyelik 19.10.2017
  • Ya┼č/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Mu─čla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Be─čeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

Geri d├Ân├╝┼č sa─članm─▒┼čt─▒r. :)

• ├ťyelik 19.10.2017
  • Ya┼č/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Mu─čla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Be─čeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)
# ─░┼č al─▒m─▒ aktiftir.

• ├ťyelik 19.10.2017
  • Ya┼č/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Mu─čla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Be─čeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)
Referanslar ve konu tasar─▒m─▒ g├╝ncellendi.

# ─░┼č al─▒m─▒ aktif. :)

abdullahyanik abdullahyanik WM Arac─▒ Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 19.11.2019
  • Ya┼č/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek ├ťniversite ├ľ─črencisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 56
  • Be─čeniler 5 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
─░ngilizce site i├žin paketleri sat─▒n alabilir miyim?

• ├ťyelik 19.10.2017
  • Ya┼č/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Mu─čla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Be─čeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

abdullahyanik adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

─░ngilizce site i├žin paketleri sat─▒n alabilir miyim?

Merhabalar, d├Ân├╝┼č sa─članm─▒┼čt─▒r.

darkiron darkiron Favoridir.com Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 02.06.2019
  • Ya┼č/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum ─░stanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 127
  • Be─čeniler 27 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilir miyim?
En Favori ├ťr├╝nler Online Al─▒┼čveri┼č Sitesi Favoridir.com'da