wmaraci reklam

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.319 Mesajlar 1.627.242 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hmdedektor hmdedektor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek kurumsal satış direktörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
E TİCARET SİTESİ için erdem bey ile kurumsal paket anlaşması yaptık kendisi söylediği zamanda raporları iletti ve sitenin ilerlemesi inanılmaz şekilde yükselişe geçti 1 hafta sonrası için erdem bey ile basın anlaşması yapmak üzere karar verdik daha sonrası içinde footer anlaşması yapacaız ardından aylık anlaşma yapmak üzere karar kıldık kendisine ve ekibine ilgisinden ve yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim dürüst insan kaliteli hizmet aldığın para helal olsun güzel kardeşim saygılarımızla hm dedektör

wmaraci
reklam

oguzhanweb oguzhanweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaş yardımcı oldu sağolsun süper paket aldım dediği gibi 6 günde raporu gönderdi 2 hafta gibi bir sürede sıralama da yükselmeye başladı site şahsen ben çalışmadan memnun kaldım tavsiye edilir.

Gokbel Gokbel WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 60 / 59
  • Ticaret 5, (%100)
iyi çalışmalar hocam, ödemeyi twitter hesap ile yapabiliyor muyuz :) ? acaba kaç bin takipçili hesap karşılığı hangi paketi uygulayabilirsiniz?

Gokbel Gokbel WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 60 / 59
  • Ticaret 5, (%100)
hocam toplam 50.000 takipcili 4 ayrı twitter hesabı ile SEO Paketini takas yapabilir miyiz acaba?

wmaraci
wmaraci

furkanbedir furkanbedir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba ben normalde *** üyesiyim wmaraci ile fazla işim olmuyor , fakat burada bu konuyu ve Erdem bey'in ilgisini görünce bir paket alıp denemek istedim , yorumlar oldukça iştaha getirdi beni açıkçası ve hocamla Premium paket için anlaştık gerçekten kendisi çok ilgili birisi , ben etkisini merak ediyorum son derece , bakalım nasıl olacak siparişi bugün geçtim , izlenimlerimi ve sitedeki yükselişi buradan sizlerle de paylaşacağım. Herkese iyi forumlar...

uzmantanitim uzmantanitim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek TANITIM HİZMETLERİ
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
Ornek rapor alabilir miyim lütfen premium paket için

furkangunes04 furkangunes04 SiberKalem.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Ne PR kaldı ne Dmoz. Bu paketleri alsam mı almasam mı bilemedim. Tecrübesi olanlar var mı?

Edit: Premium paket alındı :) Arkadaş bayağı ilgili, umarım çalışma faydalı olur. Detayları burdan paylaşırım.

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

hmdedektor adlı üyeden alıntı

E TİCARET SİTESİ için erdem bey ile kurumsal paket anlaşması yaptık kendisi söylediği zamanda raporları iletti ve sitenin ilerlemesi inanılmaz şekilde yükselişe geçti 1 hafta sonrası için erdem bey ile basın anlaşması yapmak üzere karar verdik daha sonrası içinde footer anlaşması yapacaız ardından aylık anlaşma yapmak üzere karar kıldık kendisine ve ekibine ilgisinden ve yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim dürüst insan kaliteli hizmet aldığın para helal olsun güzel kardeşim saygılarımızla hm dedektör

Güzel yorumunuz için tesekkür ederiz inşallah daha iyi konumlara gelecektir. Çalişmalarimiz devam etmektedir.

oguzhanweb adlı üyeden alıntı

Arkadaş yardımcı oldu sağolsun süper paket aldım dediği gibi 6 günde raporu gönderdi 2 hafta gibi bir sürede sıralama da yükselmeye başladı site şahsen ben çalışmadan memnun kaldım tavsiye edilir.

Güzel yorumunuz için tesekkür ederiz. İnşallah daha iyi yerlere gelmeniz dileklerimizle.

Bütün herkeze Dönüşlerimiz sağlanmiştir.

Sipariş Verenlere Hayırlı Olması dileklerimizle.

Konumuz Günceldir arkadaşlar iş alımlarımız devam etmektedir. PM'lere dönüşler sağlanmiştir.

İletişim bilgilerimiz watshapp & TEL. : [COLOR="Black"]0535 365 82 31 , 0533 777 42 45

Skype Ve Mail Adresimiz : zamanerdem@hotmail.com
[/COLOR]

legolasanti legolasanti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 8 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Ayrıntılı bilgi alarak, uzun vadeli anlaşma sağlanmıştır.

caneybek caneybek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad C** c**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
pm alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al