wmaraci reklam

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.319 Mesajlar 1.622.357 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

PM Dönüş sağlanmiştir.

wmaraci
reklam

Aykuru Aykuru WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnsan Kaynakları
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 17 / 31
  • Ticaret 15, (%100)
Bir adet premium paket satın alınmıştır. Bu alanda diğer arkadaşlarla da görüşme yapmıştım en ilgili ve kaliteli destek sağlayan hizmet bu arkadaştadır.

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

becerixiz adlı üyeden alıntı

Bir adet premium paket satın alınmıştır. Bu alanda diğer arkadaşlarla da görüşme yapmıştım en ilgili ve kaliteli destek sağlayan hizmet bu arkadaştadır.

Değerli yorumunuz için çok tesekkür ederiz.. Elbette bütün müşterilerimiz ile ilgilenmek , bilgilendirmek görevimizdir.. Buda yapmiş olduğumuz çalişmalarin kalitesini gösterip müşteri memnuniyetini memnun etmektedir.. Hazirlıklarınız başlatilmiştir. Hayirli olsun

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)
pm ve whataspp mesajlarıma cevap vermediniz. ekonomik paket ve diğer paketlerde, backlinler ve diğer seo işlemlerinin hangi bloglarda, sitelerde yapılacağını belirtmemişsiniz. pm il detay alabilir miyim?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ehcsrob ehcsrob Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitter web devoloper
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
Paketi aldiktan sonra kimse sonuclari yazmamis.Ben yazayim,1.5 ay oldu hic bir yararini gormedim paketi gectim dmoz kaydida yapmisti oda kabul edilmemis.Hic bir ise yaramadi..Aldigim paket en iyi paketti.

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

ehcsrob adlı üyeden alıntı

Paketi aldiktan sonra kimse sonuclari yazmamis.Ben yazayim,1.5 ay oldu hic bir yararini gormedim paketi gectim dmoz kaydida yapmisti oda kabul edilmemis.Hic bir ise yaramadi..Aldigim paket en iyi paketti.

Burada Yüzlerce Kişilere, çalişmalar yapiliyor iken Herkeze yarar sağliyor iken Neden benim siteye yarar sağlamadı diye sordunuzmu? Sitenizi hiç incelediniz mi ? Sitenizi hiç güncel tuttunuzmu? Yoksa, Ben " Erdem bey'e " Çalişma yaptirdim Artık yan gelip yatayimmi dediniz? Sonuçlari Yazmamiş Dediginiz Kişilerin Sonuçlarini buraya Ben Kendim göstereyim Siz, görün diye. Lütfen bir daha Yorum yaparken Yorumlarimizi okumadan Yorum yapmayınız.. NOT Olarak, Skype'de Kendiniz diyordunuz hocam cok güzel gidiyor Hocam alex'a düşüyor.. Ediyor diye kendiniz belirtiyordunuz. Ondan ziyade, başkasına web sitenizi teslim ediyorsunuz.. Sonrasında ise sorunu bizde arıyorsunuz.. Tesekkür ederim. BUYURUN BUDA SİZİN YAZDINIZ YAZIDI SKYPEDEN BİZE..

AtagunBaltacioglu adlı üyeden alıntı

Erdem bey ile yaklaşık olarak 1 ay önce Premium paket alıp çalışmaya başlamıştık.Anlaşmış olduğumuz;
1. Kelimede 16. sıradan, 5. sıraya geldik.
2. Kelimemiz listede yoktu şuan 21. sırada
3. Kelimemizde listede yoktu şuan 63. sırada
Kendisine teşekkür eder, kısa süre içerisinde tekrardan çalışmak dileğiyle.

İçten ve samimi konuşmaları içinde ayrıyetten teşekkür ederim. Kendisi ne zaman yazsam en kısa süre içerisinde dönüş yaparak sorularımı da ben tatmin oluncaya dek yanıtladı.

hardrock adlı üyeden alıntı

Arkadaştan bir Adet Haber Sitesine Tanıtım Yazısı 1 Adet premium paket alındı sonuçlarını hızlı bir şekilde gördüm istemiş olduğum hedef kelimemi 1.sayfa nın ustune zımbaladık kelimem daha önce 5.sayfada idi ve hedef kelime turkiyenin en popiler kelimelerinden biriydi daha fazla açıklamaya gerek yok dene ve gör ;)

ehcsrob ehcsrob Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitter web devoloper
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
Sitemiz her gun ozgun tutuluyor.Kendi cabalarimla bir yere gelmeye calisiyorum.Link verdiginiz siteleri inceledigimde hepsi link karmasasina donmus siteler.Ben gorusumu belirttim bunada hakkim var kimseye almayin demedim.

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

telatabi adlı üyeden alıntı

pm ve whataspp mesajlarıma cevap vermediniz. ekonomik paket ve diğer paketlerde, backlinler ve diğer seo işlemlerinin hangi bloglarda, sitelerde yapılacağını belirtmemişsiniz. pm il detay alabilir miyim?

Elbette Dönüş Sağlanmaktadir.

Dersodev Dersodev Dersodev Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
1 Adet süper paket alınmıştır. Rapor bekleniyor. Ilgili bir arkadas teşekkür ederim

http://www.dersodev.com

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

Dersodev adlı üyeden alıntı

1 Adet süper paket alınmıştır. Rapor bekleniyor. Ilgili bir arkadas teşekkür ederim

Tesekkür ederiz hayirli olsun

KONUMUZ GÜNCELDİR.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al