wmaraci reklam

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.319 Mesajlar 1.623.478 Okunma
wmaraci reklam

CiU CiU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret girişimcisi
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ERDEM KARDEŞİM EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK MUHTEŞEM BİR ÇALIŞMA OLMUŞ DETAYLI VE ÖZVERİLİ GERÇEKTEN TEBRİK EDİYORUM SENİ...
ERDEM ARKADAŞIMIZLA ÇALIŞMAK İSTEYENLER HİÇ TEREDDÜTSÜZ ÇALIŞABİLİR GERÇEKTEN VERDİĞİNİZ PARADAN FAZLASINI YAPIYOR VE TESLİM EDİYOR...DAHA ÖNCE BACKLİNKCİ DİE BİR ARKADAŞ VAR ONA YAPTIRDIM 180 TL PARA VERDİM BANA BOŞ BİR KLASÖR YOLLADI İÇİNDE 15 20 ADET SİTE BULUNAN YAZIK OLDU VERDİĞİM PARAYA.AMA ERDEM KARDEŞİMİZE VERDİĞİM PARA SONUNA KADAR HELAL OLSUN VE SİTEMDE BİLMEDİĞİM İNCE DETAYLARIDA VERDİ BANA ŞİMDİ DAHA GÜZEL OLDU TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM...TEKRAR ÇALIŞMAK ÜMİDİ İLE
www.aydinlielektrik.com ÜMİT AYDINLI

wmaraci
reklam

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

SosyalAbi adlı üyeden alıntı

1 tane premium paket aldım. Gerçekten Erdem hocam çok ilgilendi. Sabırla beni dinledi,bilgi verdi. Öne çıkma için tavsiyelerde bulundu. Çalışmalar etkisini göstermeye başladı. Kullanıcı adı belirtmeyeceğim, birkaç seo firmasına da sordum dönüş yapan olmadı. Fakat Erdem hocam gerçekten ilgili biri. Herkese tavsiye ediyorum. Bayramınızı da kutlarım :)
Şunu da eklemezsem olmaz şimdi,
İlk 500 'e giremeyen kelimem rahat 100 'e girmiştir.
Diğer kelimelerde ise gözle görülür sıralamada yükselme var.
Tekrar teşekkür ediyorum kendisine :)

Çok Tesekkür ederiz.. Daha iyi yerlere gelmeniz dileklerimiz ile.

yasamdiyari adlı üyeden alıntı

Erdem hocam ile daha önce 2 defa çalışma yaptık (2 PREMİUM PAKET ALINDI)ve siteler verdiğimiz anahtar kelimelerde 1. sıraya oturdu. Güvenilir ve dürüst bir insan olan Erdem hocam saatlerce sorularıma cevap vermiş ve sıkılmadan yönlendirmede bulunmuştur. Tavsiyem backlink almadan erdem hocam ile görüşmenizden yana olacaktır. İnşallah yeni sitelerim için de kısa süre içerisinde Erdem hocam ile çalışacağız.
Bu arada şimdi sitelerim için (3 MEGA PAKET) daha aldım eminim kısa sürede çalışma etkisini gösterecektir. Emeklerinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ederim sağ olsun.

Tekrardan Çalişmak Bizi gercekten memnun etmiş bulunmaktadir. Buda Demek oluyorki Yapmiş olduğumuz işlerin kaliteli olduğunun göstergesidir.

unalank adlı üyeden alıntı

Erdem arkadaşimizla bir cok kez çalişmiş bulunmaktayim ve halada çalişmaya devam etmekteyiz en sonki çalişmamizda yine başarılı olduk Sac maskeleri kelimesinde 1 sayfanın 1 sırasına geldik , sac maskesi kelimesinde 1 sayfanın 1 sırasına geldik yapmiş olduğu seo çalişmalarindan dolayi cok tesekkür ederiz. Ekibimiz olarak kendisiyle çalişmaya uzun bir süre devam edeceğiz kesinlikle faydasını görmeye devam ediyoruz yapmiş olduğu çalişmalari bütün herkeze önermekteyimizdir iyi çalişmalar dilerim...

Tesekkür ederiz güzel yorumunuz için.. Böyle güzel yorumları Yazmanız Yaptıgımız işin Ne kadar güzel olduğunun Göstergesidir.. Kendimiz ile gurur duymaya devam ediyoruz.. Tesekkür ederim Güzel yorumunuz için Tekrardan çalişmak dileklerimiz ile

atcsoft atcsoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Konu linki ile 12 tl lik paket icin detayli pm alabilirmiyim

seferdemirci seferdemirci seferdemirci.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 14 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
"İLK ETAPDA KENDİ FİRMAMİZİ KOYALİM DEDİK NEREDEN NEREYE GELDİK Kelime Seo Firmalari"

açıklamanıza istinaden yazıyorum;

"seo" kelimesinde Google Türkiyede ilk 100'de bile değilsiniz. Google PageRank'iniz 0 (Sıfır).

Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş. İyi satışlar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

seferdemirci adlı üyeden alıntı

"İLK ETAPDA KENDİ FİRMAMİZİ KOYALİM DEDİK NEREDEN NEREYE GELDİK Kelime Seo Firmalari"

açıklamanıza istinaden yazıyorum;

"seo" kelimesinde Google Türkiyede ilk 100'de bile değilsiniz. Google PageRank'iniz 0 (Sıfır).

Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş. İyi satışlar

Şuanda Kendimiz Backlink Paketleri Kelimesinde 1 Sayfa Girmiş Bulunmaktayizdir. indirimli seo paketleri kelimesinde 1 Sayfadayiz , Seo firmalarinda 1 Sayfadayız.

Bir Müşterimizi Bu kelimede 1 Sayfaya getirmiş Bulunmaktayizdir. En sonki yorumlarimizida okursanız Müşterilerimizinde Yorumlarida mevcuttur. Siz isteyin yeterki Seo kelimesinde ilk 100 Değil ilk 50 Getirelim :) Bizim İçin önemli olan kendi sitemiz değildir.. Müşterilerimizin Siteleridir. Bizim Kendi sitemiz sıralamada olmasada olur hiç sorun yoktur..Önemli olan Müşterilerin Müşteri memnuniyetidir. Tesekkür ederim değerli yorumunuz için.

En Sonki Müşterilerimizin Yorumlaridir Bunlarda

unalank adlı üyeden alıntı

Erdem arkadaşimizla bir cok kez çalişmiş bulunmaktayim ve halada çalişmaya devam etmekteyiz en sonki çalişmamizda yine başarılı olduk Sac maskeleri kelimesinde 1 sayfanın 1 sırasına geldik , sac maskesi kelimesinde 1 sayfanın 1 sırasına geldik yapmiş olduğu seo çalişmalarindan dolayi cok tesekkür ederiz. Ekibimiz olarak kendisiyle çalişmaya uzun bir süre devam edeceğiz kesinlikle faydasını görmeye devam ediyoruz yapmiş olduğu çalişmalari bütün herkeze önermekteyimizdir iyi çalişmalar dilerim...

yasamdiyari adlı üyeden alıntı

Erdem hocam ile daha önce 2 defa çalışma yaptık (2 PREMİUM PAKET ALINDI)ve siteler verdiğimiz anahtar kelimelerde 1. sıraya oturdu. Güvenilir ve dürüst bir insan olan Erdem hocam saatlerce sorularıma cevap vermiş ve sıkılmadan yönlendirmede bulunmuştur. Tavsiyem backlink almadan erdem hocam ile görüşmenizden yana olacaktır. İnşallah yeni sitelerim için de kısa süre içerisinde Erdem hocam ile çalışacağız.
Bu arada şimdi sitelerim için (3 MEGA PAKET) daha aldım eminim kısa sürede çalışma etkisini gösterecektir. Emeklerinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ederim sağ olsun.

SosyalAbi adlı üyeden alıntı

1 tane premium paket aldım. Gerçekten Erdem hocam çok ilgilendi. Sabırla beni dinledi,bilgi verdi. Öne çıkma için tavsiyelerde bulundu. Çalışmalar etkisini göstermeye başladı. Kullanıcı adı belirtmeyeceğim, birkaç seo firmasına da sordum dönüş yapan olmadı. Fakat Erdem hocam gerçekten ilgili biri. Herkese tavsiye ediyorum. Bayramınızı da kutlarım :)
Şunu da eklemezsem olmaz şimdi,
İlk 500 'e giremeyen kelimem rahat 100 'e girmiştir.
Diğer kelimelerde ise gözle görülür sıralamada yükselme var.
Tekrar teşekkür ediyorum kendisine :)

Buyursunlar efendim. Buda En Son müşterilerimizin Yorumlaridir. Dilerseniz Sizin Siteniz içinde Çalişma yapa biliriz. Görmüş olursunuz Çalişmalarimizi.. Tesekkür ederim Çalişmayida cok isteriz.. Tekrardan Tesekkür ederiz.

makalepark makalepark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 38 / 28
  • Ticaret 5, (%100)
Tek ana sitem için MEGA paket çalışması için anlaşıldı. Gerçekten yapılacak çalışmaların listesini gördüğümde açıkçası şok geçirdim. Çok önceden de bu tür bir çalışma yaptırmış ve en küçük paket olarak bir çalışma yapmıştık onun bile tesiri oldukça etkiliydi. Şimdi en büyük paket olan MEGA yı tercih ettim. Çünkü çalışmayı yapanlar hem dürüst, güvenilir hem de ilgili kişiler. Bu yüzden güven problemi yaşayanlar sakın sakına olmasın, her türlü ilgileniyorlar ve sitenizi tabir-i caizse uçuruyorlar.

Bir yerde görmüştüm bizde laf yok ama icraat çok, işte bu hizmette aynı öyle... sitesini seven ve yükselmesini isteyen mutlaka bu çalışmalardan birisini yaptırsın.

Tekrar teşekkürler...

Bu sitenin aynısından yaptırılacaktır! http://goo.gl/YiBrSn

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

makalepark adlı üyeden alıntı

Tek ana sitem için MEGA paket çalışması için anlaşıldı. Gerçekten yapılacak çalışmaların listesini gördüğümde açıkçası şok geçirdim. Çok önceden de bu tür bir çalışma yaptırmış ve en küçük paket olarak bir çalışma yapmıştık onun bile tesiri oldukça etkiliydi. Şimdi en büyük paket olan MEGA yı tercih ettim. Çünkü çalışmayı yapanlar hem dürüst, güvenilir hem de ilgili kişiler. Bu yüzden güven problemi yaşayanlar sakın sakına olmasın, her türlü ilgileniyorlar ve sitenizi tabir-i caizse uçuruyorlar.

Bir yerde görmüştüm bizde laf yok ama icraat çok, işte bu hizmette aynı öyle... sitesini seven ve yükselmesini isteyen mutlaka bu çalışmalardan birisini yaptırsın.

Tekrar teşekkürler...

Güzel yorumunuz için tesekkür ederiz. Hayırlı olsun üstadim. Elimizden geldigi kadariyla en iyisini yapmaktayizdir.. Hazırlıklarınızı hemen başlatiyoruz sitenizin.

arrogance arrogance WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
1 adet bronz paket siparişi verilmiştir.

http://www.tusbeyinli.com/

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

arrogance adlı üyeden alıntı

1 adet bronz paket siparişi verilmiştir.

Hayirli olsun üstadim hazırlıklarınız başlatilmiştir.

arrogance arrogance WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

palmara adlı üyeden alıntı

Hayirli olsun üstadim hazırlıklarınız başlatilmiştir.

her türlü soruya çok hızlı dönüş yapılmış, hizmet de çok kısa sürede tamamlanarak raporu ile paylaşılmıştır. hepsi için teşekkür ederim.

http://www.tusbeyinli.com/
wmaraci
Konuyu toplam 13 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 13 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al