wmaraci reklam

Özgün Backlink Hizmeti Sitenizin İçeriğine Göre Backlink Kazanma Fırsatı!!! EDU-GOV BACKLINK, Bu Fiyata Bu Hizmeti Kaçırmayın!!!

10 Mesajlar 1.253 Okunma
wmaraci reklam

backlinkseocu backlinkseocu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle merhaba arkadaşlar daha önce hiç denk gelmediğim bir çalışmayla sitenizin index sayısını, index hızını artıracak, google da sizi kelime bazlı üst sıralara çıkartacak bir paketle karşınızdayım. Paketlerdeki hesaplar iş sonu size teslim edilecektir. Yani ortak hesaplar değil tamamen sizin hesaplarınız üzerinden çalışma yapıyoruz...

Blog Backlink
Anahtar kelimelerinizle alakalı bloglar
Bana verdiğiniz Anahtar kelimerle alakalı blogları googleda bulup bu sitelere yorum yaparak web sitenizi ekliyorum. Böylece backlinkiniz mantıksız çöpe dönmüş sitelerde yer almıyor.
Güncel takip düzeyi yüksek bloglar
Bulunan blogların geneli devamlı konu eklenen ziyaretçisi yüksek siteler olacakdır. Yorum eklemeden önce sitenin googledaki durumu göz önüne alınacak. Yeni, ziyaretçisi düşük siteler mümkün mertebe az olacaktır.
Tamamen özgün çöpe dönmemiş aktif bloglar
Blogları bulurken en güncel olanları alıyorum. Yani belki 10 dakika önce index almış bir konuya yorum olarak siteniz ekleniyor. Buda bloğun güncelliğini gösteren bir durum.
Yorum kısmı çoğunlukla moderatör onaylı
Görünce dezavantaj gibi gelebilir kesinlikle değil arkadaşlar. Yönetici onaysız blogların yorum kısımlarının %70i çöpe döndüğü bir gerçektir. Hele helede backlink paketi alacaksanız %90 çöp sitelere yorumlarını eklenecektir bu da bir gerçek. Bu yüzden şöyle bir yöntemle çalışıyorum. Yorumlar konuyla alakalı mantıklı yorumlar olacak. Düşünürsek site sahibide sitesinin güncel, yorum alan bir site olmasını ister ve mantıklı hiç bir yorumu reddetmez. Mesela bir yemek kitabı için "Giriş yazısını okudum ilgimi çekti xxx sitesinden kitabı almayı düşünüyorum" tarzında bir yorum yapılan testlerle kabul edilmeme oranı %40'ı geçmemiştir. Ayrıca yorumların geneli onaylı olduğu için aynı anda bloğa düşmemiş günlere yayılarak onaylanacağından spam tehlikesinede ekstra güvenlik sağlamış olur. Sırf 50 yorum zaten 1.30 saatten fazla sürüyor.

Bu hizmeti sıradan blog backlinklerle karıştırmayın arkadaşlar tamamen sitenize özgün ve sitenizle alakalı bloglara yorum yapılacaktır.

Web 2.0 Profil Backlink
Dünyaca ünlü sosyal medya sitelerine size özel mail adresinizle kayıt oluyorum. Site bilgilerinizi(dilerseniz logoyla beraber) ekliyorum. Bazı sitelerde keyword bölümüde var oralarada ekleme yapıyorum. Sıradan forumlara kesinlikle kayıt yaptırmıyorum.

Dizin Backlink
Sitenizi adres, anahtar kelime, açıklama olarak kaliteli dizin sitelerine kaydediyorum.

Whois Backlink
Tavsiyem whois backlinkin fazla olmamısıdır. Yeni siteler için 50 whois yeterde artar. Özellikle yeni siteler için whois backlink çok yapılırsa site için ciddi risk oluşturur.

Bookmark Backlink
En aktif sosyal imleme sitelerine profil açıp linkinizi ekliyorum. Hepsi dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan anlık index alan sitelerdir.

Gov-Edu Backlink

Aktif 5 adet .gov ve .edu sitesinden profil backlink sağlıyorum.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wordpress Blog

mail hesabıyla verdiğiniz site bilgilerinizle wordpress bloglar açılır. Her bloğa 1'er makale girilir makale içinde 3 adet link çıkışı yapılır. Size özel bloglardır.

Tumblr Blog

mail hesabıyla verdiğiniz site bilgilerinizle tumblr bloglar açılır. Her bloğa 1'er makale girilir makale içinde 3 adet link çıkışı yapılır. Size özel bloglardır.

Blogger Blog

mail hesabıyla verdiğiniz site bilgilerinizle blogger bloglar açılır. Her bloğa 1'er makale girilir makale içinde 3 adet link çıkışı yapılır. Size özel bloglardır.

Notlar(Çalışma Koşulları)

• Her müşteri için paketteki sayılar kadar mail alınır çalışmalara başlanır.

• Web 2.0, Sosyal imleme ve Paravan Blog paketlerinde ki profilleriniz kalıcıdır. mail ve şifre size teslim edilir.

• Pingleme yapmıyorum hepsi aktif siteler olduğu için kısa sürede zaten index alacaktır. Zamana yayılarak index alması çok daha iyi olur. Dilerseniz iş sonunda vereceğim toplu linklerle siz pingleme yapabilirsiniz.

• Blog backlinkde yorumlar %100 onaylanır garantisi yoktur arkadaşlar onaylamayanlar olabiliyor. Yorumlar konuyla alakalı oluyor genel hattıyla konuya bakıyorum ona göre yapıyorum zaten 50 yorum yapmam siteleri bulmamla 1.30 saati geçiyor siz oradan hesap edin. Ancak, 30 tane bile onaylı yorumunuz olsa çöpe dönmüş bloglardan 300 yorum link almaktan çok çok daha iyidir.

• Paravan Blog paketlerinde hesaplar tek tek ayrı maillerle açılır. Kesinlikle tek hesap üzerinden yapılan paylaşımlar değildir.

• Makale tarafınızdan verilir. Dilerseniz her blog için farklı makale verebilirsiniz. Bunu sitelere dağıtarak ekleme yaparım. Her blogda 1 makale yer alır.

• Çalışmalar etkisinin daha fazla olması için 3 ile 5 güne yayılarak yapılır.

• Çalışmalar tamamen manuel, program kullanmadan yapılır.

• İstenilenler; Site adresiniz, açıklamanız ve 3 anahtar kelimeniz

• Ücret iş başlangıcında alınır.

• İş sonunda detaylı rapor(günlük neler yapıldı, hangi sitelerde çalısıldı) teslim edilir.

• Ticarette güven esastır hiç şüpheniz olmasın kimsenin parasına göz dikecek bir insan değilim. Çalışmalarınız titizlikle yapılmaya gayret edilir...

Ödeme: Ziraat Bankası, Halk Bankası

İletişim
PM

wmaraci
reklam

leomaster leomaster Wmaracı Sevdalısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)
Ref olabilirim

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
referans alımı var mı ? saniyeler ile :/

Ek Olarak: çalışmaya başlandı kendisine teşekkür ederim

• Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun hocam çalışma sonunda detaylı rapor gönderilecektir.

wmaraci
wmaraci

Seobaz Seobaz www.seobaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 595 / 197
  • Ticaret 190, (%100)
2 adet sipariş geçildi.

• Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

Nekrotasarim adlı üyeden alıntı

2 adet sipariş geçildi.

hayırlı olsun hocam. İş alımı açıktır arkadaşlar

Adagio Adagio WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
pm beklerim

• Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

pm gönderdim hocam

Ek Olarak:

Nekrotasarim adlı üyeden alıntı

2 adet sipariş geçildi.

çalışma teslim edildi.

İş alımı devam ediyor arkadaşlar

Ek Olarak:

AzX66 adlı üyeden alıntı

Çalışma teslim edildi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
raporu teslim aldım yaptıklarını güzel bir rapor haline getirdiği için ayrıca teşekkür ederim çalışmanızı tavsiye ederim

• Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

raporu teslim aldım yaptıklarını güzel bir rapor haline getirdiği için ayrıca teşekkür ederim çalışmanızı tavsiye ederim

Teşekkürler hocam sağolun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al