Merhabalar.

İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle sitemizdeki ürünlerde KASADA YÜZE 15 İNDİRİM uygulamasını başlatmış bulunmaktayız.

Kasada "BAYRAM" kupon kodunu kullanarak Yüzde 15 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu indirimler 08.05.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Tanıtım yazınızı bekletmeden sipariş sırasına göre 15 DAKİKA ve 2 SAAT süre içerisinde hemen yayınlıyoruz.

Sitemizde kayıtlı online tanıtım yazısı yayınlayabileceğiniz sitelere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şuan ihtiyacınız olmasa bile indirim ve kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize abone olmayı unutmayın.

Siparişlerinizin ödemesini Kredi Kartı / Banka Kartı / Hesaba Havale / olarak yapabilirsiniz.

- Populerlink.com sitemize üye olduktan sonra ihtiyacınıza uygun siteyi sepetinize ekleyin. Dilerseniz aynı anda birden fazla site de seçebilirsiniz. Sepete geldiğinizde Tanıtım yazısı dosyanızı ve varsa resimleri ekleyin. Ödeme esnasında "BAYRAM" kupon kodunu eklemeyi unutmayın.

- Ödeme yaptıktan sonra müşteri panelinize gelerek yazı eklediğiniz siteleri göreceksiniz. Gördüğünüz site üzerinde ki yönet butonuna tıkladığınızda Yazı Linkini görebileceksiniz. Yazı linkiniz ayrıca destek sayfasında da görünecektir.

- Aklınıza takılan sorularınız varsa Müşteri Panelinizde ki Destek Bölümünden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Popüler Link - Populerlink.com - Online Tanıtım Yazısı