SEO dünyasında atılan her adım, web sitenizin başarısı için kritik öneme sahiptir. Artık eskileri unutun ve Google'ın son güncellemeleri ile uyumlu, özgün ve kaliteli bir Backlink çalışması ile tanışın. Sıradan SEO paketlerinden ve backlink yöntemlerinden uzaklaşın, çünkü artık backlinklerinizin kalitesini zirveye çıkarmak zorundasınız.

Ben, sizlere farklı uzantılardan, farklı domainlerden gelen kaliteli Blogspot comment backlinkler sunuyorum. .com, .net, .org ve daha bir çok domain uzantısı gibi yüksek itibara sahip siteleri kullanarak geniş bir yelpazede hizmet veriyorum.

Neler yapıyorum?

1-Öncelikle sitenizi inceliyorum. Bunu yaparken Ahrefs ve Semrush gibi araçlardan maksimum seviyede faydalanıyorum.

2-Sitenize uygun olan paketi öneriyorum. Her site için gerekmeyebiliyor ama gerekiyorsa çıkarmalar eklemeler yaparak paketinizi sitenize göre özel olarak modifiye ediyorum.

3-Siz onay verdikten ve ödemenizi yaptıktan sonra çalışmanıza başlıyorum.

4-Genelde bu backlinkleri 7-15 gün aralığında tamamlamayı tercih ediyorum. Bu süre maksimum güvenlik ve maksimum doğallık sağlıyor.

5-Çalışma sonunda size çok detaylı bir rapor sunuyorum.

Ne İşe Yarar?

Hedeflediğiniz kelimede yükselme sağlar.

Genel olarak İndex hızınızı arttır.

Google'ın gözünde sitenizin değeri artar.

Rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Sitenizin otoritesi yükselir.

Doğal ve eşi benzeri olmayan kaliteli backlinkler kazanırsınız.

Page rank değerleriniz artar.

Sitenizde bir düşüş yaşıyorsanız bunun önüne geçebilirsiniz.

Tüm bunlara bağlı olarak genel olarak sitenizin organik trafiğindede artış yaşarsınız.

Paketler: 

1.000 Adet Blogspot Comment: 99 TL

5.000 Adet Blogspot Comment: 399 TL

10.000 Adet Blogspot Comment: 679 TL

1 milyon adete kadar comment backlink atılabilir. Özel siparişleriniz için whatsappdan iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Tıkla: