Tumblr'da +14k takipçili aktif hesabımda paylaştığım gönderilerin açıklamalarında sitenizin adresini ve anahtar kelimelerini hem link olarak hem de etiket olarak paylaşarak sitenize doğal yollardan hit sağlayabilirim.

Tumblr'da her yeniden bloglama aynı zamanda 1 ayrı link paylaşımı demektir.
Paylaşımlarımın etkileşimleri genel olarak 100 ile 1500-2000 arasında değişmektedir.

Takipçilerimin %98'i bayan ve genç kullanıcılardan doğal olarak da aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. İlgilerini çekecek mizahi paylaşımlarda bulunuyorum ve genel olarak 100 üzerinde birçok zaman +1000 etkileşim alıyorum.

En az 100 geleceğinin garantisini verebilirim. Fazlası ise hediyemiz olacaktır çünkü 100 oldu bırak sistemi değil yeniden bloglama takipçilerin insiyatifindedir. Bu 1000 de olabilir :)

Çalışma sistemim:
Linkinizi eklemiş olduğum paylaşımda yeterli sayıda etkileşim gelmediği takdirde bir sonraki paylaşıma da sitenizi ekleyerek önceki paylaşımı telafi ediyorum. Yani 1 gönderi paylaşıp işi şansa bırakmayıp 100 bloglamaya ulaşana kadar postlara devam edeceğim. (Muhtemelen 1-2 postta olacak zaten)

son gönderilerimden ekran görüntüleri:

Çalışma fiyatı tek fiyat 30 TL'dir. Ödeme yolu garanti bankası