EN GÜNCEL TIRMANIŞLAR  HAYAL DEĞİL GERÇEK 

▇ KISA SÜRELİ PREMİUM PAKETLERDE 1 ALANA 1 BEDAVA!  

▇ KAÇIRILMAYACAK DEV KAMPANYA! ▇ 

Paketler Artık Daha Güçlü Fiyatlar Daha Düşük!
(Kampanya yeni alımlar için geçerlidir)
Güncel müşteri yorumlarımızdan bazılarını konumuzun en alt kısmında bulunmaktadır.Mutlaka göz atmanızı öneriyorum.
Sizde bu mutlu müşterilerden biri neden olmayasınız? 

Bizi tercih eden güzel insanlardan sadece birkaçı 

[QUOTE=omerduman;1084365077]İlk siparişi teslim aldım. Tam vaktinde teslim etti. 40 günlük bir çalışma oldu. İstediğim anahtar kelimelerde sıralamada 1. yere geldim.
Özellikle 1 Alana 1 Hediye kampanyasıyla çok başarılı buluyorum.
2. hizmetimi bugün başlatmış bulundum.
Onunda sonuçlarını sizlerle paylaşıyor olurum.
Enazından bir kereliğinede olsa bir paket alın ve deneyin farkı göreceksiniz.
Şimdiden hayırlı olsun. İyi çalışmalar.[/QUOTE]

[QUOTE=eskoctr;1081389350]ÖZEL TEŞEKKÜR.

@SEOnom; ile ilk çalışmayı yaptıktan sonra 2 ayrı proje içinde çalışmalar yaptık. Ve yaptığımız çalışmalarda diyebileceğim tek şey var muhteşem. Hem ilgisi, bilgisi ve bizi yönlendirerek işi takip etmesi gerçekten bu alanda daha önce defalarca bir çok kişi ve firmayla çalışmış biri olarak beni son derece mutlu etti. Çalışmalarımızı kaygısızca yaptırmaktan çekinmiyoruz artık. Bütün SEO paketi ve hizmetleri işlerimizi @SEOnom; ile yapmak için kararlıyız. Çalışmalarımız için süreklilik üzerine yeniden çalışma yaptırıyoruz. En önemlisi bu alanda güvenebileceğim bir firmayı bulmakta çok güzel oldu.

Sonuçlara gelince. Rekabetin yüksek olduğu bir sektörde özellikle 2 ana anahtar kelimede ilk sayfaya kadar inanılması güç ama yükseldik. Diğer kelimelerde de buna bağlı olarak bi hayli hareketlenme oldu 1. ve 2. sayfalarda geziyoruz.

Diyeceğim o ki. Düşünmeden çalışılabilecek birisi.[/QUOTE]

[QUOTE=EmreKafadar;1081084195]4 aylık sitemi çok rekabetli bir kelimede 1. sayfaya getirdik kendisine teşekkürler[/QUOTE]

[QUOTE=yllcn;1081082907]Merhaba,

Kendisi ile iyi ki tanıştık, gerçekten çok başarılı ve sonuç odaklı net bir çalışma yaptığımızı detaycı ve istediğim noktaya getirmeyi başardı.

Kendine bir kez daha çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Sevgilerimle,[/QUOTE]

[QUOTE=manisatesisat;1081625371]İşlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar.. bir web sitemizi verdim daha işlemler bitmeden yükselişe geçtik...
Vesselam bir işimizi daha vermeye karar verdik.. ben inanıyorum ki bu sitemizde kelimelerinde gelecektir..
Çok teşekkürler @SEOnom;[/QUOTE]

[QUOTE=eskoctr;1081143525]Daha önce bir çok firma ile başarısız çalışmanın sonucunda tereddütle seo paketi hizmeti almak isteyen biri olarak aynı tereddüt ve tedirginliği yaşayan arkadaşlar için hizmet aldığım Premium Mega + detaylarını ve süreçlerini belirteyim.

Öncelikle çalışmalardan muhteşem derecede memnun kaldığımı belirtmek isterim. Zaim Bey aldığımız paket doğrultusunda sitemiz, anahtar kelimeler ve de dikkat etmemiz gereken konularda bizi yönlendirerek çalışmaya başladı. Sonrasında bize sitemizle ilgili paketimizde dahil olan rakip analizi, iç seo analizi gibi detayları iletti ve çalışmalarımıza devam ettik.

Sorduğumuz her soruya hızlı bir şekilde dönüş sağladı ve hatta bir çok konuda ekstra bilgilendirmelerde sağladı belirttiği konularda çekimser veya havada kalan herhangi bir yaklaşımı olmadı ki özgüven odaklı kendinden emin hali ayrıca bize güven verdi. Bu süreçte güvenle çalışabileceğimize ikna olduğumuz gibi sıralamalarda da karşılığını henüz çalışmalar tamamlanmamış olsa dahi almaya başladık.

Rekabetin çok yüksek olduğu anahtar kelimelerde hızlı bir şekilde yükselmeye başladık bile hatta öncelikli anahtar kelimemizde 1. sayfaya kadar çıktık ki bu muhteşem birşeydi.

Daha önce bir çok kişi ve firma ile benzer çalışmalar yapmış biri olarak ilk defa çalışma sürecinden ve hedef odaklı hızlı sonuç alma noktasında çok memnun kaldığımı belirterek tüm projelerimizin seo hizmetini artık @SEOnom; ile yürütme noktasında kesin karar vermiş bulunuyoruz.

Çalışmalarımızı yürüten @SEOnom; Zaim Bey'e ilgi ve alakası için teşekkür ediyor başarılı çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=dehost;1081678499]3. sıradan ilk sıraya bir çok kelimede yükseldik  Çalışma aşırı başarılı, uzun süreç -> başarılı sonuç [/QUOTE]

[QUOTE=eskoctr;1081594022]@SEOnom; ile artık düzenli çalışıyoruz. Bütün seo çalışmalarımızı birlikte yürütüyoruz. kısa sürede 5. projemizin seo çalışmalarına da birlikte başladık. İlgisi ve gösterdiği özen için kendisine teşekkürler. Memnuniyet, ilgi, bilgilendirme, hizmet ve süreç çok başarılı.[/QUOTE]

1. [QUOTE=kayaagokhan;1081362204]Daha öncede bir çalışma yapmıştık, bugün bir kez daha çalışma için anlaşıldı. Gerek iletişimi gerek yardımcı oluşu çok çok iyi. Bir önceki çalışmamızda çok zor bir sektör olmasına rağmen hitte 2.5 kat artış yaşadık. Oldukça memnun kaldık ve yeniden çalışmaya karar verdik. Sorunsuz bir şekilde tercih edebilirsiniz. Burada herkesin içinde bir kez daha teşekkür etmek istiyorum kendisine.[/QUOTE]

2. [QUOTE=İsmaill;1081330820]Kendisi ile 1 ay önce çalışmaya başladık ve raporumu bugün teslim aldım. Zor kelimelerde kısa sürede 1.sayfa hatta 2.sırayı gördük. Böyle bir sonuç açıkcası beklemiyordum. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim, kesinlikle öneriyorum gözünüz kapalı sitelerinizi emanet edebilirsiniz.[/QUOTE]

[QUOTE=Enigma35;1081155038]Bugün siparişim teslim edildi ve Güngör hocamdan Allah binkere razı olsun. Gerek çalışması gerek vermiş olduğu bilgiler ve gerekse de detaylı olarak sunduğu rapor ile işini nasıl doğru düzgün yaptığını anlatıyor. Hiç düşünmeden siteniz için Güngör hocamla beraber çalışabilirsiniz. Diğer sitelerim için de çalışmaya devam edeceğim.[/QUOTE]

[QUOTE=EpinExtra;1081162068]Yüksek segment paket satın almıştık. Çalışma bugün tamamlandı ve teslim edildi. Etkisi şimdiden sıralamalarda hissedilmeye başlandı. Teşekkürler hocam başka nice çalışmalarda görüşmek üzere [/QUOTE]

[QUOTE=Mert.in;1082205404]Mükemmel bir çalışma gerçekleştirdik. Çalışmanın yanı sıra süreç boyunca inanılmaz bir insanla tanışmış oldum. Kişiliği, iş ahlakı en üst düzeyde. Pakete gelecek olursak 1 ay dolmadan mükemmel bir ivme yakaladı sitem. Tüm sitelerimde kendisiyle çalışmayı düşünüyorum. İstediğim kelimelerde çok güzel yerlere geldim.[/QUOTE]

[QUOTE=AVC1;1079574379]Rekabetin çok fazla olduğu bir sektörde hocam ile 2 çalışma yaptık ilk 500de olmayan siteyi kısa süre içerisinde 1. sayfaya taşıdı, 3. paket için anlaşma yaptık. İnşallah daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum, kendisi ilgili, bilgili ve tecrübeli. Ne zaman yazsam çok hızlı bir şekilde sorularımı cevaplıyor Allah razı olsun inşallah uzun süreli çalışırız. Hayırlı işler diliyorum[/QUOTE]

[QUOTE=Ekiphost;1081404226]Rapor teslim alındı, sonuçlar başarılı çok teşekkürler. [/QUOTE]

[QUOTE=karmetta;1080171573]Daha önce @SEOnomhocam ile defalarca çalıştık ve verilen hizmet o kadar iyi ki anlatamam

Çalıştığımız sektörler gerçekten çok zor olan keilmeler ve her çalışmamızda tekrardan şok oluyorum

Çok zor olan bir kelimede 4.sıradan 2.sıraya çıkışımız çok hızlı oldu ve en kısa sürede 1.sıraya getireceğine inancım tam
    bu konuya tekrar tekrar yazmaya devam edeceğim gerçekten iş verirken güveniniz tam olabilir![/QUOTE]

[QUOTE=Powertools;1081793273]Seonom varsa ads reklamlarına gerek yok. Ustam seo yapmamış, seoda devrim yapmış. Bir Ayda bu kadar yüksek rekabetli sektörde her kelimede en üstlere taşımak imkansız ama Seonom varsa imkansız sadece Zaman alır ellerine sağlık hocam işini kaliteli ve profesyonelce yapan nadir belkide tek insan.[/QUOTE]

3. [QUOTE=novastarix;1081754241]Kendisi ile daha öncede çalıştık. Bu sanırım 5. çalışmamız olacak
  4. Tek site için 3 Paket alındı. Zirveye çıkmak istiyorsanız @SEOnom; Zaim abiyi tercih etmelisiniz 
  5. Eline emeğine sağlık reis [/QUOTE]

[QUOTE=AMG;1080274321]3 aydır çalışıyoruz 2 websitemdede kısa sürede çok hızlı sonuçlar aldık smm panel kelimesinde yeni açılmış bir siteyi 2. ayı daha dolmadan ilk sayfaya çıkarmak gerçekten emek ister ve bu emeğide sonuna kadar veriyor kendisi :-)

Hayırlı işler[/QUOTE]

[QUOTE=kayaagokhan;1082417390]Daha önce 2 kez paket satın aldık ve kaliteyi gördük. Şimdi bir kez daha hocamızın kapısını çaldık. Çok ilgili kendisi sağ olsun, bu çalışmanın faydasından emin olabilirsiniz[/QUOTE]

[QUOTE=ScineLy;1082418483]Dev segment paket alındı 4. sıradan 1. sıraya yükseldik sayesinde. Ellerine sağlık.[/QUOTE]

[QUOTE=tuncaslann;1082413549]Düğün sektöründe yer alan işletmemiz için kendisiyle calısmaya baslamış olup beklenenin cok daha üstünde hızlı aksiyon aldırdı.Hedeflediğimiz kelimelerde 8-9. Sayfada olanlar suanda 1-2 sayfada ve daha işlemler devam etmekte çok teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum.Çalışmaya başlamak isteyen arkadaşlar kendisine güvenebilir gönül rahatlığıyla işletmelerini teslim edebilirler[/QUOTE]

[QUOTE=MuhammetUzun;1081471134]SEONOM kardeşim ile 3 yıldır çalışıyorum mega+ paket için tekrardan çalışma aldım web sitesine etkisi oldukça iyi olan bi paket seçimi yeni başlayacaklar için. Samimi oluşundan dolayı kendisiyle sürekli çalışıyorum zaten whatsapp ile konuşmaya başlayınca dediğime hak vereceksiniz hayırlı işler dilerim herkese. [/QUOTE]

[QUOTE=Drowlyt;1078810301]Hocamla forumdan bir tavsiye üzerine çalışmaya başladım. Öncelikle harika bir kişiliğe sahip olduğunu söylemek istiyorum. Sohbeti hoş, kişiyi düşünen, emeğe saygı duyan biri.

İş noktasında tam bir usta, profesyonel. Aylardır fark etmediğimiz hacklinklere rağmen adam 5. sayfalardan alıp belirlediğimiz kelimelerde 1. sayfaya taşıdı bizi. Tam bir başarı öyküsü oldu bu benim için. Bu etkene rağmen hiç beklemediğim, bunda belki de pek bir şey elde edemeyiz dediğim kelimelerde sitemin 1. sırada olması beni çok mutlu etti. Bunun için kendisine gerçekten minnetarım. Süreç içinde her türlü konuda destek oldu ve bilgi verdi. Kesinlikle ortaya muazzam bir iş çıkarttığını söyleyebilirim.[/QUOTE]

[QUOTE=emreires;1078867332]Kendisinden SEO danışmanlık hizmeti alındı. 3 aylık sözleşme imzalanıp, 1. sayfa için anlaşıldı. 3 ay boyunca samimi bir şekilde aşağı yukarı her gün rapor iletip muhabbet etti benimle. 3 kelimede 1. sayfa diye anlaşmıştık fakat ilettiğim tüm kelimeleri 3 ayın sonunda 1. sayfaya çekti. Çalışma bittikten sonra 1 ayda kendi devam edeceğini iletti. SEO konusunda forumda bir çok kişiyle iş yaptım, çalıştım ama hiçbiri @SEOnom; gibi bir hizmet sunamadı. Gözünüz kapalı hem paranızı hem projenizi emanet edebilirsiniz. Teşekkür ederim tekrardan.[/QUOTE]

[QUOTE=novastarix;1079565277]Kendisi harika bir insan. Hit almayan websitem sayenizde 200-300 hit almaya başladı ve kullanıcılar gerektiğimden fazla sistemimde duruyolar  Teşekkürler @SEOnom;[/QUOTE]

[QUOTE=SuperB;1080539554]Çalışmak isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmeden paket alsınlar.

Önce Premium Mega paketi aldım. 

Çalışmalar 1 ayda tamamlandı. 1 Ay sonunda raporu aldım ve sonuçlar gerçekten çok iyiydi. İlk 500 de olmayan sitem 2. sayfaya yükseldi. Gelen raporda öyle dandik bir rapor değildi her şey çok net ve anlaşılırdı.

Ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

Şimdi de Premium MEGA + paketi aldım. Sonuçları tekrar buradan yazacağım. [/QUOTE]

[QUOTE=demirbey;1079376314]İlk alınan paketten dolayı sonuçlarda yükselmeler ve trafik artışı sağlandı. (1 ay sonunda)

Buna bağlı olarak iki adet daha Premium Mega Paket alındı. Bu işlerden sonra nasip olursa birkaç işte daha birlikte çalışacağız arkadaşla.

Gerçekten işini bilen ve seven birisi. Bu tarz insanlarla iş yapmak da benim için keyif oluyor. Soru soruyorsun yanıtın geliyor hemen. Net yanıtlar. İş veriyorsun işini teslim ediyor. Gerçekten şu piyasada böyle insanlarla çalışmak çok zor artık. Ben kendisiyle uzun yıllar çalışacağımızı düşünüyorum. Seo konusunda da kesinlikle tavsiye ederim.

Ellerine sağlık şimdiden.[/QUOTE]

[QUOTE=Mavigenc;1079395726]SEOnom ile yaklaşık 3-4 aydır çalışıyoruz. Tüm vaadlerini yerine getirdi. Üç kelimeden bir tanesi 3. Sıraya bir tanesi 9. Sıraya diğeri de 10-11 arasında.

Oldukça başarılı, telefonlarımıza ve sorularımıza cevap veren, ilgili alakalı ve aldığı paranın hakkını vermek için çabalayan bir arkadaş.

Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Kesinlikle Tavsiye ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=eskidefterler;1079396016]Merhabalar. Yaklaşık bir senedir üst paketlerde çalışıyoruz. Bilgili, ilgili ve dürüst olmaları sebebi ile çalışmanızı şiddetle öneririz. Tekrar teşekkür ederiz, iyi çalışmalar.[/QUOTE]

[QUOTE=dknakgun;1079375459]1 site için 2x ultra mega paket alım yapıldı. (23. günde etkilerini görmeye başladık. Sıralama 2. sayfala sonlarından ilk sayfanın sonlarına kadar attı.)

teşekkürler [/QUOTE]

[QUOTE=GalipErdem;1080207514]Yaklaşık 1 ay önce mega paket için anlaştık.

Açıkçası rekabeti yüksek bir kelimede yükselmek istediğim ve sitemi 2 ay önce açtığım için ilk sayfaya girsem yeter diyordum.

Sipariş öncesi istediğim kelimede 77. sıradaydım. Çalışma tamamlandıktan sonra 2. sıraya kadar çıktım. Hatta ara ara 1. sıraya da çıkıyorum. İlk sayfa bile yeter derken 2. sıra bana paket için ödediğim ücretten daha fazlasını kazandıracak.

Bir konuya daha değinmek istiyorum. İştir, herkes bir hata yapabilir yahut istediğiniz zamanda istediğiniz kelimeye çıkamayabilirsiniz. Bunlar normal şeyler, önemli olan nezaket ve insanlık. Yaş 30’a dayanınca para dışındaki şeylerin sizi daha çok mutlu ettiğini anlayabiliyorsunuz.

Hocam inanılmaz nazik biri. İş aldıktan sonra bir sorunuz olursa uzun uzadıya cevaplar. Ödediğiniz para 2. plandadır. Sıralamada ilk sıralara çıkamazsanız o da sizin kadar üzülür. Özetle başkasının işini kendi işi gibi yapan dürüst bir kişiliğe sahip.

Bunca güzelleme sonrası yanlış anlaşılmanın önüne geçmek adına yazma gereği duydum. Arkadaşı tanımıyorum, ilk kez çalıştık. Kendisine teşekkür ediyorum. Herkese hayırlı kazançlar.[/QUOTE]

[QUOTE=murrtex;1078940738]30-45 Gün Önce Kendisine Ulaşmıştım Seo Konusunda. Bana Seonom Dev Paketini Önermişti

İstediğim tüm kelimeleri başarıyla sıralamaya soktu hem de çok da pahalı olmayan bir paketle.

ÇALIŞMA BİTTİKTEN SONRAKİ SIRALAMA DURUMU

BAŞLANGIÇDAKİ SIRALAMA DURUMU

Daha sitem 1 aylık olmasına rağmen, sitem için gereken çoğu kelimelerim sıralamaya girdi. Ve Rapor Sunumu Çok Güzel

İlerde tekrardan bir paket daha almayı düşünüyorum @SEOnom[/QUOTE]

[QUOTE=cagoline;1082055774]Zaim ile çalıştık. Google Sıralamalarımızda sağolsun çok yardımcı oldu Seo Paketleri.
İlgili bir arkadaş ve bizi başarıya ulaştırdı sağolsun. Aklımda bi soru işareti olmadan sürekli devam edebileceğim bir arkadaş.

SEO olarak Kesinlikle Çalışılması gereken bir arkadaş diyebilirim. Her ay yeniliyorum çalışmalarımızı zaim ile ve Sıfır Sorun ^^. Çok Sağolsun her konuda yardımcı.

Aklınızda soru işareti olmadan çalışabilirsiniz ^^[/QUOTE]

[QUOTE=Forquee;1082095230]2.sipariş verildi 1.siparişte çok ilgili ve yararlı bir çalışma oldu rapor sunduktan 10 gün sonrası sıralamalarda yükseliş yakaladım tavsiye edebileceğim en iyi çalışmalardan biri oldu çok ilgili ve başarılı teşekkür ediyorum. 2. Çalışmamızı beklemekteyim.[/QUOTE]

[QUOTE=fatihsanliturk;1082092286]5 ayrı markam için Premium Ultra paket satın aldım ve tamamlandı. Herbiride özenle hazırlanmış çalışmalardır. oldukça etkili bir performans artışı sağladı sitelerimde. Tüm çalışmalar için teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=karmetta;1078531442]En üst paket satın aldı Çok önemli anahtar kelime 1.sayfaya yükseldik ve verim oranımız %300 ' arttı çalışmalara devam edeceğim ayrıyetten 4 farklı web sitem için kısa sürede sipariş geçeceğim

Gerçekten çalışmalarda şüpheniz olmasın ilgili ve çok etkili çalışma yapıyor arkadaş teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=Hemvol;1078858241]Bugün güzel bir haberle uyandım  Sitem 1. sayfaya gelmiş. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çalışanlar gerçekten profesyonel ve çok cana yakın insanlar. Kesinlikle pişman olmayacaksınız..[/QUOTE]

[QUOTE=M_Erdogan;1078852679]SEOnom'a Bir Teşekkürüm var. Kendisi ile eskiden de paket çalışmaları gerçekleştirdim. Ancak son 2 ay önce devamlı bir çalışma gerçekleştirdim. Herkes gibi bende sanırım gaflete düştüm aslında bu gafleti ortağım yüzünden düştüm bu gaflet şuydu. SEOnom ile ilk ay çalışma gerçekleştirdik ve rekabeti yüksek olan bir kelimede 1ay içerisinde 2nci sayfanın alt sıralarına site gelip yerini aldı daha sonra ortağım sıkıntı oluşturduğu için 2nci ayı seonom ile yapamadık ve 2nci ayda ortağımın şahsi çalışmalarından dolayı neredeyse site ilk zamanından daha beter bir hale gelecekti ve tekrar ortakla yollarımı ayırıp SEOnom ile hemen hızlıca bir anlaşma gerçekleştirdim ve site şuan 1hafta içersin de yükselişe geçip düzelmeye başladı.

Herkes için küçük ola bilir ama benim için büyük bir başarı çünkü rekabeti olan kelimenin neredeyse 20 senedir içerisindeyim ve ne denli zor olduğunu bilen birisiyim.

Gerçekten TEŞEKKÜR ederim SEOnom İyiki varsın iyiki tanıdım sizleri.

Bundan sonra SEOnom Ailesine mensup biriyim ve bu aile ile hem büyümeye hem de yürümekten ayrılmayacağım.[/QUOTE]

[QUOTE=Metsun;1079723968]SEO Paketi satın alıp da memnun kaldığım ***'daki nadir kişilerden. Yeniden 6 site için daha Ultra Mega paket siparişi verildi. Daha önceki tüm çalışmalardan verim aldığım için gibi bunlar da en iyi şekilde sonuç verecektir eminim.[/QUOTE]

[QUOTE=SuleymanCan;1079748285]Merhaba konuyu inceleyen arkadaşlar seo desteği almak isteyen seo yaptırmak isteyen kişiler için yazıyorum. Nazım kardeşimle yolumuz 1 ay önce kesişti forumda öyle tesadüfen görüştük ve kendisiyle iyi bir konuşmamız oldu beni çok aydınlattı bilgisi konusunda ve ilk ay Ultra Mega+ başladık sitemiz aktif olarak artışa geçmeye başladı sıfırdan başladığımız maceramıza şimdi aktif olarak sıralama kasmaya başladık ve indexlerimiz çok hızlı oldu fakat size şöyle bir durumu da belirtmek isterim bizim sektörümüz kelimeleri çok agresif ve sıralaması minimum 6 ayda çıkılacak kelimelerde biz ilk ay neredeyse iyi çıktık ve devamını getirmeyi planladık ortalama 4 aylık bir plan çıkarttık ve yolumuza SEOnom ile devam edeceğiz inşallah ödeme konusunda kendiside çok yardımcı oldu bu konuda seo yaptırmak isteyen veya seo konusunda destek isteyen varsa kesinlikle görüşülmesi gereken kişidir. Referans olarak eklemesini kendisinden istedim. Nasipse sektörde güzel adımlar atıyoruz devamınıda bekliyorum kendisinden raporlamasını gördükten sonra o kadar şeyi yapacağını beklemiyodum açıkçası beni çok şaşırttı. Başarılarının devamını dilerim.

Örnek Kelimeler:

instagram bayan beğeni satın al, 1. Sayfada 4. Sırada Bulunmuştur.

instagram keşfet hizmetleri, 1. Sayfada 3. Sırada Bulunmuştur.

instagram izlenme satın al, 2. Sayfada 20. Sırada Bulunmuştur.

instagram organik takipçi satın al, 1. Sayfada 10. Sırada Bulunmuştur.

takipçi satın al 5. Sayfada 43. Sırada Bulunmuştur.

Bunlar sadece bazıları

[/QUOTE]

[QUOTE=fdtasarim;1078845172]Arkadaşlar merhaba. Yazacaklarım biraz uzun olacak hakkınızı helal edin. Ben de 1 ay önce 2 adet ultra mega paket satın aldım. yıllardır *** u kullanırım. çok kez seo çalışması adı altında kandırıldım. Maalesef hep **************lara denk geldim. uzun süre *** a uğramadım bile çünkü hayal kırıklığına uğradım. En son ince eleyip sık dokuyarak bu arkadaşla tanışdık. yine de çekiniyordum açıkçası ama yorumlar beni tatmin etti. Velhasıl başladık. süremiz dolmadan da ara ara takip ediyordum. Gerçekten rekabetli bir sektör için çalışma istedim. Başlamadan önce sırası 80 lerde olan sitemizi 1 ay gibi kısa bir sürede bazı kelimelerinde ilk 10 a, bazı kelimelerde ilk 20 ye kadar getirdi ki çalışma henüz yeni bitti. Tam olarak linkler indexlenmediği halde bu sonuca ulaştık. 2. çalışmamız için de aynı sonucu alacağımdan eminim. Uzun lafın kısası, çok para kaybetmiş ve tecrübe kazanmış biri olarak, kesinlikle olumlu sonuçlar alacağınızdan şüpheniz olmasın. Arkadaşa Güvenebilirsiniz. Tekrar teşekkür ediyorum. Artık seninleyim seonom [/QUOTE]

[QUOTE=Arcentumedya;1078894126]Daha sipariş vereli birkaç gün süre geçti sitemiz ilk 3. sayfalar da yer almaktadır. Müşterilerimiz bizden memnun bizde @SEOnom; 'dan memnunuz. Teşekkür ederiz.[/QUOTE]

[QUOTE=electroshoc;1078796265]Çalışma bittikten 3 gün sonra zorlu kelimede en kısa sürede etki gösterdi Tavsiye edilir A+++ Kalitede[/QUOTE]

[QUOTE=miracaslan;1078178415]Zaim Usta ile 27 Ağustos günü Ultra Mega paketi aldım  ilk günden itibaren gerek satış öncesi gerek satış sonrası hep destek oldu ve yardım etti. Kendisinin SEO konusun da gayet bilgili birisi olduğunu düşünüyorum gerek on page gerek ise off page konusunda. Kendisinden sadece backlink paketi almama rağmet on page konusunda da bana yardım etti. Ve aşağıda ki resimde de göreceğiniz üzere search console verilerim 3 kat arttı ve bunlar sadece 15 gün de oldu. Raporumu gününde teslim etti şuan inceleyebildim raporlaması o kadar sade ki gözü yormuyor ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmış. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bir dahaki paket alımlarımda da kendisi ile çalışacağım. Ayrıca hediyeleri beni benden aldı 
[/QUOTE]

[QUOTE=grknaks;1079045351]Hocamla yaklaşık 1 ay öncesinde işe başladık. Dönüşleri de geç ama güzel bir şekilde geldi. Oldum olası SEO paketlerini sevmem ve çok iyi bir şekilde analiz etmeye dikkat ederim. Fakat Seonom hocam ile yaptığımız bu iş resimde de görüldüğü gibi güzel bir çalışmayı ortaya çıkardı. Özellikle de en zorlu sektörlerde yapılan bu güzel çalışma beraberinde başarıyı da getirdi. İlgi ve alakanız için teşekkürler.
[/QUOTE]

[QUOTE=NebaServices;1078179398]Henüz çalışma bitmeden zor kelimelerde aldığımız ciddi yükselişler için teşekkür ederiz. Başarıların devamını dileriz.[/QUOTE]

[QUOTE=Geor;1080409655]4.ayın başında premium mega paket sipariş geçmiştim,devamında 1 aylık bir çalışma yapıldı ve etkisi ortada  ekstra olarak hızlı bir şekilde index alıyorum ve paylaşıldıktan 2 3 gün sonra ilk sayfaya çıktıgım birçok makale oluyor.çalışmaya devam edeceğiz 

[/QUOTE]

[QUOTE=asanlar;1078744327]15 yıldır bu camiyadayım onlar kere seo yaptırdım fakat çogu zaman paramız hep çöpe gitti taki hocam ile tanışana kadar şimdilik bir site verdim site yerlerde sürünüyordu şimdi zirveyi zorluyoruz durum böyle olunca sırada diger siteler var 3 adet site için 4 aylık çalışma içinde anlaştık eline emegine saglık teşkkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=Crewx;1078757812]Arkadaşa ***.net üzerinde dolaşırken rastladım. SEO paketlerini inceleyip ultra mega paketi ile x2 şekilde anlaşma sağladım. Bugün tam olarak 28. gün ve rekabeti yüksek olan anahtar kelimede bizi 81.sıradan 6.sıraya taşıdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisi gerçekten başarılı birisi ben seo paketlerinin etkili olduğunu düşünüyorum. Alacak arkadaşlara öneririm.[/QUOTE]

[QUOTE=Baha1984;1076086226]Gungor Hocama 2. Ultra Mega Dev Paketimizin Siparişini Verdik. Hocam gene dehşet işler cıkararak bizi şaşırtmaya devam ediyor. 7 k ile başladıgımız sitemizi 35 k cıkaran gungor hocama herkesin huzurunda teşekkür ederim. Kendisi hem iş ahlakı hem ticaret ahlakına sahip olduğu için ayrıca teşekkür ederim. Buğüne kadar ne istersek bıkmasan usanmadan yapan güngör hocam aldığı paranın kat kat kat daha fazlasını hak ediyor. Yakın zamanda bir ultra paket daha satın alacağız. Çalışacak arkadaşlar gözü kapalı çalışabilirler. Teşekkürler Güngör Hocam. Sayende site kendine geldi [/QUOTE]

[QUOTE=CyprusDesign;1078359174]Sitemiz için seonom ultra paket satın alındı. Belirtilen süre içerisinde teslimat gerçekleşti. Şu an 1.Sayfa 3. sıradayız. Teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=buggi;1080406889]2 sitte için Mega paket satın aldım ikisinden de çok memnun kaldım. Özellikle yaklaşımı ve en doğru SEO biçimine yönlendirmesi işi zamanında teslim etmesi gerçekten bir çok paket satan arkadaştan ayırıyor hocamı. Ellerine ve emeğine sağlık diyor bir sonra ki pakette görüşmek üzere diyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=ekremt;1078711078]Film sektöründe yükselişi zor olan bir sitede ilk çalışma sonucu gayet olumlu bir yükseliş aldık. İkinci çalışmaya başlanılacak.[/QUOTE]

[QUOTE=atacane;1076770129]e ticaret sitemde Kolonya kelimesinde calisma yaptik bu donemde en çok aranan kelime olmasina ragmen mukemmel sonuçlar gördük kesinlikle calismaniz gereken kisi güngör bey tek pişmanlığım daha once neden calismaya baslamadigimiz basarilrinin devamini dilerim simdi yeni zor bir kelime calismasi daha yapacagiz eminimki bunda da çok iyi sonuçlar alacagiz sizlere detaylarini göndereceğim[/QUOTE]

[QUOTE=BAL MEDYA;1078562100]Zor kelimelerdeki aldıgım değişim şu şekilde. Ve her gün yükselmeğe devam ediyoruz. Allah bozmasın )

[/QUOTE]

[QUOTE=kafakalem;1078633692]Hocamla bir aylık bir çalışma yaptık. Zor anahtar kelimelerde hiç yokken 2. Sayfaya geldik. Diğer içeriklerimizde de hit arttı. İnşallah uzun süre devam edeceğiz ��

Her konuda da destek sağlıyor. Bildiklerini güzelce açıklıyor. Dediğim gibi uzun süre devam edeceğiz.[/QUOTE]

[QUOTE=byerdogan;1077418189]Herkese Merhaba,

Çok firma araştırdım. Çok kişiyle görüştüm ama bir türlü güvenemedim. Sonuçta SEO çalışması yaptıracağız ve doğru bir çalışma yaptırmak önemli. Çünkü yanlış bir hamle de sitenin geleceğini etkilemek söz konusu. Her neyse konu sahibi arkadaş ile uzun uzun görüştük. Sorularımı sıkılmadan yanıtladı ve daha fazlasını da ekledi. Rehber niteliğindeki yanıtları, ne tür bir SEO hizmetine ihtiyacımız olduğunu ifade etmesi oldukça memnun etti. Ultra Mega paketini önerdi. Aslında paket tarzı çalışmalar pek tercih etmeyen biri olarak, kendisinin nasıl sonuçlar alacağımız konusunda beni ikna etmesiyle satın aldık. Yani bu güveni sağladığı için kendisine de teşekkür ediyorum. Gerçekten verimli bir hizmet paketi seçtik. Çalışma yaklaşık 1 ay sürdü. Planladığı zamanda da teslim etti. Teslime yakın zamanlarda iletişime geçerek çalışma hakkında ki son durumları aktardı. Hatta çalışma sürecinde hangi kelimelerde ne noktalara geldiğimizi de gösterdi. Eh görünce dedik gerçekten işe yarıyor. Kendisi ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacağını ifade etti. Süreci takip edeceğini söylemesi de ayrıca memnun etti. İşinde başarılılar. İletişim ve çalışma anlayışı konusunda oldukça şeffaf ve hızlı aksiyonlar aldılar. Çalışma sonrası anlaşılabilir şekilde ilettikleri rapor da takdire şayan. Kendilerine böyle güzel bir çalışma tamamladıkları için çok teşekkür ediyorum. Yolcuğumuzun devamı olacağına eminim. Çünkü o güveni hem çalışmalarındaki performans hemde iletişim sürecinde verdikleri güven ile aşıladılar.[/QUOTE]

[QUOTE=isoatz;1078271523]Sıralamada olmayan anahtar kelimelerimizi kısa zamanda sıralamaya getirdi. Raporlama sistemi yeterliydi. Hızlı ve sorunsuz bir ticaret oldu. Teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=sbaydar;1077351208]Ultra Mega paket çalışıldı, çok kısa bir sürede rekabeti yüksek bir kelimede ilk 100'de yokken 1.sırada kendimi buldum. Bu kadarını açıkça beklemiyordum, helal olsun diyecek söz bulamıyorum. Ellerinize, emeklerinize sağlık.[/QUOTE]

[QUOTE=Noblee;1078566811]Seonom Ultra Mega paketini satın aldım. Öncelikle satan arkadaş çok ilgili ve backlink çalışmasını günlere bölerek profesyonelce yapmaktadır. 
- Backlink çalışmasından önce yerlerde olan Alexa değerim günlük şekilde istikrarlı şekilde düşmeye başladı.
- Verdiğim anahtar kelimelerde hitlerim gün geçtikçe artmaktadır.
- Gözle görülür şekilde site ivme kazanmaya başladı.
- Çalışma raporu geldikten sonra tüm siteleri inceledim, tanıtım yazıları ve ufak makaleler şeklinde linkler ekleniyor.
- Ek olarak kişisel sitem için ek isteklerimi ücretsiz şekilde yaptı.

Diğer yüksek ücretlere satılan backlink paketlerden almadığım verimi aldım. Tavsiye Puanım 10/10 [/QUOTE]

[QUOTE=dijipr;1078583642]Hocamdan İş teslim alındı, her şey den önce ilgi alakası için çok teşekkür ederim. İşi gücü rast gelsin nice çalışmalara inşallah. Bahtı açık olsun hayırlı satışlar hocam. Çalışmalarını kesinlikle tavsiye ederim sitenizin gözle görülür bir şekilde yükselişini izlemek istiyorsanız kesinlikle çalışmalısınız verdiğiniz paranın hakkını Zaim hocam fazlasıyla vermekte.[/QUOTE]

[QUOTE=emrahdegirmen;1077459132]1 ay önce seo hizmeti almak için kendisiyle çalışmaya başladık. Gayet memnun kaldığım bir hizmet oldu. Tüm süreç boyunca yakından ilgilendi. Hangi paketin siteme uygun olacağı dahil her konuda yardımcı oldu. Seo hizmeti ile birlikte tüm süreç boyunca rehberlik etti her adımda bilgilendirdi. Çalışma planladığı gibi 1 ay sürdü ve 1 ay sonunda teslim etti. Çalışma bittikten sonra da gelişimi takip edecek olması da için çabası. Bir hizmet satın almakla kalmayız bir dost bir rehber kazanmış olduk. Ayrıca çok bilgili ve çok anlayışlı her sorduğum soruya sıkılmadan cevap verdi. Çalışmayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye edebilirim.[/QUOTE]

[QUOTE=HiWorld;1077519639]Dev SEO Paketini yaklaşık 10 gün önce aldım. Daha önce 3. sırada dahi çıkmayan yazılarımdan artık 1. sayfada çıkanlar bile var. Kim bilir SEO paketi tamamlandığında neler olacak. Sitemde toplam 50 makale var ama bütün buna rağmen gerek Alexa sıralaması, gerek üstte çıkma oranım büyük ölçüde arttı. 4 ayda aldığım Search Console verilerinin yarısını 10 günde aldım. Bu paket bittikten sonra tekrar almayı düşünüyorum ve herkese tavsiye ederim. Kredi kartıyla bile işlem yapıyorlar, kurumsal olmaları da güvenilirliği ayrıca arttırıyor. A+++ seviyesinde herkese tavsiye ederim, pişman olmazsınız.[/QUOTE]

[SPOILER][QUOTE=ahmetkara;1075710949]Güngör beyden 1 adet seo siparişi verdim sonuçların gelmesi yaklaşık 1 hafta sürdü. ve bu süre içerisinde web sitem verdiğim tüm anahtar kelimelerden 1. sayfaya geldi. İşini gerçekten iyi yapan kaliteli bir insan. Müşteriyle olan muhabbeti ve ilgisi ayrıca güzel. Seo hizmeti arıyosanız hiç şüphesiz güngör beyle iletişime geçsin. Kaybetmez gerçekten kazanırsınız. Herkese tavsiye ederim, bundan sonraki çalışmalarımdada aynı şekilde güngör beyle çalışacağım [/QUOTE]

[QUOTE=Baha1984;1076010589]Gungor Hocam İle 15 Gun once Film sitemiz icin dev pakette anlasma sagladık. Ödemesini yaptık. İşlemlere başladı. Daha 10 gun olmasına ragmen film sitemizde dehset bir hit artışı gorduk. Bunun uzerine kendisiyle tekrar konusup paketimizi ultraya cevirdik. Gerçekten gozu kapalı calısabilirsiniz. piyasadaki sitelere milyonlar harcamayın etkisi gercekten muhtesem. kendisine çok teşekkür ederim. elinize sağlık hocam.[/QUOTE]

[QUOTE=fatii;1076826880]Konusunda usta  Kendisinden paket satın alındı gerçekten gözle görülür fark var teşekkürlerimi sunuyorum. en Kısa zamanda yeniden alım sağlayacam tekrardan teşekkürler hocam..[/QUOTE]

[QUOTE=burak4ydin;1076403980]Arkadaş ile belirlenen rekabetin baya yüksek olduğu tek kelimede 2 aylık süreç sonrasında ilk sayfadayız ❤ Sabrın sonu selamettir arkadaşlar, sonuna kadar referansıyım arkadaşın çok daha başarılı işler çalışmaya devam edeceğim [/QUOTE]

[QUOTE=mahfuz;1075795453]Dev Segment paketinden sipariş vermiştim. Çalışma zamana yayılarak eksiksiz bir şekilde yapıldı. Gerçekten özenilerek yapılmış bir çalışma olduğunu sonuçları ile gösterdi. Sitemdeki hit istikrarlı bir şekilde artmaya başladı. Aşağıya çalışma ile başlayan hit artış grafiğini bırakıyorum. Zaim Beye emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim . Aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir insan. Güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Herkese bol "HİT"li günler
[/QUOTE]

[QUOTE=RedRover;1075802481]bir kaç ay önce hizmeti satın almıştım. Geçen hafta farkettiğimde iki anahtar kelimede 1. ve 3. sırada olduğumu gördüm. Çok teşekkür ederim. Diğer websitem için sipariş vermek istiyorum[/QUOTE]

[QUOTE=Buyaweb;1079456236]Projemize beraber başladık ve SEO işleri için kendisiyle anlaştık. Rekabeti zor kelimelerde kısa sürede güzel başarılara imza attık ve atmayada devam ediyoruz. Devamlı kendisi işe çalışacağız daha güzel yerlere de geleceğiz inanıyorum. Performanslı ve etkili çalışma için kendisine teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=kadersiz35;1075855055]Bir tane sorunlu müşterim vardı ve 4 den fazla seocuyu bu siteye soktum. Site 4aydır gelmiyor aksine dahada geriye doğru gidiyor.
neyse güngör ajansla anlaştım son bir seferde bunu deneyelim dedim.
ilk 500de olmayan siteyi, anti seo yapılmış siteyi 1 ay gibi sürede 3. sayfaya kadar getirdi. Bundan sonraki büyün işlerim onundur.
bu arada kelime zorluğu rekabeti en çok olan 3 kelimeden birisi.

gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.[/QUOTE]

[QUOTE=dijitalekip;1077331341]Güngör hocamla aylardır çalışıyorum karakter olarak mükemmel bir insan, iyi geri dönüşler alacağınıza garanti veriyorum[/QUOTE]

[QUOTE=akvarist;1075957840]Ultra Segment Paket'ten alındı. Daha çalışmanın ortalarında ilgili kelimede yükselmeler başladı zaten. Şu anda ilgili kelimelerde ilk sayfadayım. Paketi daha yeni teslim aldım. Muhtemelen ilk üçe kadar yükselmeye devam edecektir.
Özenli çalışma ve raporlama için çok teşekkür ediyorum. Ocak ayında diğer bir sitem için aynı paketten yine sipariş geçeceğim.[/QUOTE]

[QUOTE=TurkDebrid;1077237448]Çok kisa surede rapor teslim edildi. Googlede ciddi derecede yukselme ve siparislerimizde iyi etkide yukselme oldu. Cok tesekkur ediyoruz. [/QUOTE]

[QUOTE=user65;1077250926]Zor bir sektör olmamıza rağmen Google'da yükselmede ciddi bir katkı payı oldu. Hocamın sunduğu raporlar gayet anlaşır kendisine teşekkür ediyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=ByFan;1076281604]Arkadaşla yaklaşık 1 aydır çalışıyoruz ve gerçekten muhteşem bir insan. Her yazdığımda anında cevap vermekle kalmıyor beni seo konusunda detaylıca bilgilendiriyor ve çok yararlı bilgileri benimle paylaşarak sitemi nasıl yukarılara taşıyabileceğim hakkında ipuçları veriyor sonuna kadar seninle çalışacağım dostum *** senin gibi insanlarla güzel.[/QUOTE]

[QUOTE=ultibil;1075742091]Güngör ile daha önce defalarca çalıştık, yaptığı iş tam bir harika etkisi çok hızlı, aldığı linklerin anahtar kelimelerimde sitemden daha öne çıktığını bizzat gördüm,çünkü linklerin hepsi kaliteli. Birden fazla sitemiz için çalıştık şimdide bir adet ultra segment siparişi verildi. Şimdiden eline emeğine sağlık ����[/QUOTE]

[QUOTE=JustiNHorgaN;1075916427]Verdiğim anahtar kelimelerle siteyi birinci sıraya taşıdı çok ilgili ve işinde başarılı tavsiye ederim[/QUOTE]

[QUOTE=dijitalekip;1077331341]Güngör hocamla aylardır çalışıyorum karakter olarak mükemmel bir insan, iyi geri dönüşler alacağınıza garanti veriyorum[/QUOTE]

[QUOTE=NecatiGZL;1075722967]Yöresel ürünler sitem için çalışma yapıldı 10 günde etkisini gösterdi. 2. sayfadan 4. sıraya geldim dahada ilerliyor. Teşekkürler [/QUOTE]

[QUOTE=Minifirsat;1075935205]Hiç bir sıralamada olmayan bir web sitesini aldığım bir paket sayesinden abartmadan söylüyorum istediğim 1 kelimede 1.sayfa 3. sıraya getirmeme yardımcı oldu bundan sonraki seo konusunda çalışacağım tek arkadaş teşekkürler hayırlı satışlar.[/QUOTE]

[QUOTE=oguzhankayan;1076056400]En düşük paketten sipariş vermiştim, daha üstünden az bir vakit geçmesine rağmen 80. sıradan 49. sıraya kadar indik kelimemizde. Kim bilir linkler oturunca, vakit ilerleyince nasıl olacak. Arkadaşın verdiği hizmet gerçekten kalitesini, etkisini hissettiriyor. Çok teşekkür ediyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=Oyunistek;1076227443]Güngör Hocamdan Yaklaşık 20 Gün Önce Dev Segment Siparişi Vermiştim.Ve Siparişimi Aldım Sonuçlarından da memnunum. iyi ki vermişim Yakın Zamanda Kendisiyle birkaç çalışmamız daha olacak. Gerek Karakteri olsun Gerek yardımları gerekse İşi KESİNLİKLE çekinmeden Kendisiyle İş yapabilirsiniz. Emeklerinden dolayı Bu Yorumu içten yazdım vede Teşekkürü kendisine borç bilirim.[/QUOTE]

[QUOTE=Seoraks;1075705553]150 liralık paketten hizmet aldım, sitem şimdiden yükselmeye başladı, çok Teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=MitiSen;1075659138]Kendisi ile dev segment için anlaşmıştık.Anlaşmamızdan sonra bu gün iş bitti ve detaylı bir raporlama ile geri döndü.Ticaret ahlakının yanında kendisi samimide birisidir.Kesinlikle güvenebileceğiniz birisidir.Sitem yaptığı işlemlerden sonra şuan tr de 54k ya kadar düştü.Önceden sıralamada bile yoktu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Tekrar çalışmak dileği ile [/QUOTE]

[QUOTE=allergien;1075672792]Sanırım 10. Siparişim felan, her müşterinin veya kendi sitelerimin domaın register ettikten sonra 2.is olarak aldığım standart hizmet bir nevi çalışmanın temeli, kendisi sözünün eri, yardımsever ve iyi bir baba, 2 isim teslim edilmiştir, ay başı için farkli sipariş verilmiştir, teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=marco01;1075915009]Güngör kardeşimin eline sağlık, raporları az önce iletti. Geniş kapsamlı bir rapor hazırladı kendisi. Site sıralama bakımından kendini hemen belli etti. Teşekkür ediyorum buradan kendisine...[/QUOTE]

[QUOTE=chtkr;1075910095]Güngör Hocam ile uzun zamandır çalışıyorum. Bu işi helaliyle düzgün doğru yapan nadir insanlardan biridir. 1 Adet site için yine kapısını çaldım, kolaylıklar dilerim [/QUOTE]

[QUOTE=recordable;1075891056]Hizmeti teslim aldım, çok memnunum. Bir çok kişiyle çalıştım ama ilgisi, açıklaması gerçekten güzel. Duvarla konuşuyormuşum gibi hissetmeden iletişim kurabildiğim ender seo hizmeti sunanlardan. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=werthamon;1075978135]Dev segment paketi alınmıştır. Çok düzgün bir insan belirtilen sürede teslimatı bitirdi.üst sıralarda sık sık çıkan ağır anahtar kelime çalışması Ultra segment paketi için bir kez daha kapısını çalacağım.Umarım çok kısa sürede çalışmalarının meyvesini de alacağız.inanıyorum böyle ilgili ve siteyi kendi sitesiymiş gibi benimseyip çalışan bir adam sayesinde site iyi bir gelecektir..kendisine teşekkür ediyorum.ufak hediyeler için de tşk ederim[/QUOTE]

[QUOTE=femrey;1076029233]Dev segment paket raporu alındı. Titiz iş çıkartılmış teşekkür ediyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=BloodyHeaven;1077246824]Kendisi ile iş anlaşması yaptıktan sonra, sorduğum sorulara sabırlı şekilde cevap verip işimi zamanın'da teslim etti. Sunduğu rapor gayet anlaşılır ve tatmin edici. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.[/QUOTE]