freelance iş ilanları

Backlink hala işe yarıyor mu?

12 Mesajlar 2.575 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hilehurda hilehurda WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 25 / 42
  • Ticaret 13, (%85)
Backlink hala hayatta mı işe yarıyor mu? nasıl ve kime yaptırılmalı güven olayı nedir?

wmaraci
reklam

GrafAdem GrafAdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 84 / 201
  • Ticaret 0, (%0)
hilehurda Yapmadan kaliteli sitelerden ( alakalı ) sitelerden alınırsa elbette işe yarıyor. Ayrıca yine "hilehurda" yapmadan bu işi yapan firmalar var :D
ASametYildirim aydnaydn59

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 25 / 42
  • Ticaret 13, (%85)
hilehurda artık işlemiyor hocam :) temiz yapan varsa düşüneceğim çünkü çalışma yapmış ve memnun kalmış olanlar :)
GrafAdem
aydnaydn59

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
İş görüşmelerinde referans nasıl işe yarıyorsa backlink de aynı şekilde belirleyici etkenlerden birisi olmaya devam edecektir bence.

Bir finans sitesi sizin kripto para sitenize link veriyorsa tavsiye ediyor demektir. Hem botlar hem gerçek ziyaretçiler için. win-win olayı :)
hilehurda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 25 / 42
  • Ticaret 13, (%85)
sworks bu daha mantıklı geliyor :)

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)

sworks adlı üyeden alıntı

İş görüşmelerinde referans nasıl işe yarıyorsa backlink de aynı şekilde belirleyici etkenlerden birisi olmaya devam edecektir bence.

Bir finans sitesi sizin kripto para sitenize link veriyorsa tavsiye ediyor demektir. Hem botlar hem gerçek ziyaretçiler için. win-win olayı :)

Çok doğru.

Büyük sitelerin büyümelerinin nedeni başka sitelerin onları içeriklerinde konuşmalarından oluyor.Bu da muhteşem bir dış seo yani tanıtım yazısı alanına geçiyor.

Ben evimden dışarıya çıkmazsam sokakta beni kimse tanıyamaz. Sokaktaki erdal bakkal beni tanımadığı için başkalarına karşı benim hakkımda iyi kötü bir şey söyleyemez. :D

Nası tanımadığın adama kız vermez isen, tanınmadığı siteyi de google yükseltmiyor. :p
hilehurda sworks GrafAdem

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
CoaX Aynen öyle. Google Search Console üzerinde "Backlinkleri reddetme" seçeneği bulunduğu sürece backlinkler önemli olmaya devam edecek.

Benim önerim ise bu linkleri, backlink paketi satanlardan almak yerine doğru siteyi bulup kendimizin teklif götürmesi. Tabi doğal backlinkler de işin olmazsa olmazı :)
CoaX hilehurda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 25 / 42
  • Ticaret 13, (%85)

sworks adlı üyeden alıntı

CoaX adlı üyeden alıntı

Çok doğru.

Büyük sitelerin büyümelerinin nedeni başka sitelerin onları içeriklerinde konuşmalarından oluyor.Bu da muhteşem bir dış seo yani tanıtım yazısı alanına geçiyor.

Ben evimden dışarıya çıkmazsam sokakta beni kimse tanıyamaz. Sokaktaki erdal bakkal beni tanımadığı için başkalarına karşı benim hakkımda iyi kötü bir şey söyleyemez. :D

Nası tanımadığın adama kız vermez isen, tanınmadığı siteyi de google yükseltmiyor. :p

Bu daha verimli oldu :cool: peki çalışma yapabilmem için önereceğiniz birisi var mı ?

GrafAdem GrafAdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 84 / 201
  • Ticaret 0, (%0)

CoaX adlı üyeden alıntı

Çok doğru.

Dostum yine en güzel cevabı yapıştırmış :D:laugh:
CoaX

kişi bu mesajı beğendi.

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 21 / 113
  • Ticaret 63, (%100)
şunu diyebilirim bazı sektörlerde sadece hacklink alarak sıralama alan çok insan var ama güncellemeye dayalı olarak bazen sıralamadan uçuyorlar bazen kalıcı oluyorlar. Sadece backlink ile yani

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al