wmaraci reklam

Backlink yok, tanıtım yazısı yok, böyle bir site başarılı olur mu?

14 Mesajlar 2.541 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nazweb nazweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek editör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 30 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
1 kadın sitesi düşünün
-yazılımı özel olarak taleplerinize göre hazırlanıyor.
-ctrl p dahil tüm kopyalama yöntemlerine karşı kilitli
-kategorilerdeki konular ayrı sayfada açılıyor (sayfa gösterim oranı. artırmak amaçlı)
-günde 5 içerik giriliyor
-bu içeriklerde hedef ayda 50 ve üstü aranan trde açılmamış,yahut az açılmış konular, yani rekabeti düşük kelimeler (kwfinderdan seosu düşük konulardan oluşan)
-site açıldıktan 5-6 ay sonra sosyal medyada paylaşım yapılmaya başlanacak

sorum şu;
yalnızca bu 2 yöntemle yani rekabeti düşük kelime ve sosyal medya paylaşımı ile sürekli 1. sayfada çıkan bir site olmayı planlıyorum.
sitenin yazılımı yapılıyor, 1-2 ay sonra yayında inşallah.
backlink yok, tanıtım yazısı yok, yalnızca rekabeti düşük kelime ve sosyal medya paylaşımı ile sitesini iyi yere getiren var mı aramızda?

wmaraci
reklam

zafercarti zafercarti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Ç**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 4 / 31
  • Ticaret 15, (%100)
Benim sitemi inceleyebilirsiniz. İmzam da mevcut:)

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Backlink ve tanıtım yazısı neden yok?
Aslında ilk başta şu backlink tanıtım yazısının olumsuz etki düşüncesinden vazgeçmelisiniz çünkü siteye zararı yoktur. Öyle olsa firma rehberi siteleri 1. Sayfada olmazdı veya Web tasarım siteleri.

Emek verilen her çalışma birgün meyvesini mutlaka verir rakipçim başarılar dilerim :)

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
1 tane backlink almadan,
1 tane tanıtım yazısı satın almadan,
1 kere olsun sahte hit gönderen program kullanmadan
1 tane etiket eklemeden,
1 tane keywords kullanmadan.

yaptığım sayfalar çok şükür güzel yerlerde. Bence bu şekilde yolunuza devam ediniz. Güzel yerlere geleceğinize emin olabilirsiniz.

Şimdi yukarıda yazdığıma inanmayanlar olabilir. Webmasterlerin cirit attığı forumda sitemi inceleyebilirler.

Google arama motoruna "görsellerde çıkmak" yazın veya "google görsellerde çıkmak" 6 gün içerisinde hem web aramada hemde görsel aramalarda üst sıraya çıkıp çıkmadığımı görebilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek editör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 30 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
siz de mi aynı şekilde ilerliyorsunuz:)
yani tanıtım yazısı backlink vs olmadan yalnızca içerikle mi gidiyorsunuz?

zafercarti adlı üyeden alıntı

Benim sitemi inceleyebilirsiniz. İmzam da mevcut:)

Ek Olarak: sitenize biraz baktım
acizane önerim limonun faydaları, doğal diş beyazlatma yöntemleri gibi

çok açılmış olan konular yerine rekabeti düşük konulara yönelin

kendi stratejim bu şekilde, ingilizcem iyi olduğundan trde olmayan her şeyi tercüme ediyorum, sitem genelde trde açılmamış konulardan oluşacak

devrimedia adlı üyeden alıntı

Backlink ve tanıtım yazısı neden yok?
Aslında ilk başta şu backlink tanıtım yazısının olumsuz etki düşüncesinden vazgeçmelisiniz çünkü siteye zararı yoktur. Öyle olsa firma rehberi siteleri 1. Sayfada olmazdı veya Web tasarım siteleri.

Emek verilen her çalışma birgün meyvesini mutlaka verir rakipçim başarılar dilerim :)

alast4ir alast4ir http://enginonal.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 17 / 59
  • Ticaret 1, (%100)
Hayırlı olsun demekten başka birşey demek yakışmaz bana.Fakat dediğin şekilde 2013 senesinde bir web sitesi yapmıştım sadece güncel içerik ve sosyal medya 8 ay içinde çok sağlam kelimelerde aranma hacmi orta seviyede olan kelimelerde ilk sayfalarda 2-3 sıralara geldim.
Başarılar...
nazweb

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog | http://enginonal.com.tr

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek editör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 30 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
ingilizce almanca fransızca, herhangi bir yabancı dilin iyi olsun trde ne yoksa aç,
kendi stratejim bu şekilde,

Ek Olarak: 2 sualim var
1-sitenin yazılımı yapılıyor şuan kendi isteğim doğrultusunda şekilleniyor, yazılım yapılırken botlara karşı bir program eklenebilir mi, özgün içeriğin botla çalınmasından siteyi korumak istiyorum
dmcaya şikayetten bota karşı yapılabilecek pek bir alternatif yok, belki yazılımda bir şey yapılabilir diye düşündüm

2-sosyal medya olayına 5-6 da önce girmeyi düşünmüyorum sağlıklı gelmiyor sizler ne düşünüyorsunuz
alast4ir

kişi bu mesajı beğendi.

zafercarti zafercarti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Ç**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 4 / 31
  • Ticaret 15, (%100)

nazweb adlı üyeden alıntı

siz de mi aynı şekilde ilerliyorsunuz:)
yani tanıtım yazısı backlink vs olmadan yalnızca içerikle mi gidiyorsunuz?

Ek Olarak: sitenize biraz baktım
acizane önerim limonun faydaları, doğal diş beyazlatma yöntemleri gibi

çok açılmış olan konular yerine rekabeti düşük konulara yönelin

kendi stratejim bu şekilde, ingilizcem iyi olduğundan trde olmayan her şeyi tercüme ediyorum, sitem genelde trde açılmamış konulardan oluşacak

TR'de açılmamış ve UNIQ başlıklarla zaten en tepede olursunuz. Bunda bir sıkıntı yok. Ama kendi ağzınızla söylüyorsunuz. Az aranan hacimli kelimede tepede olmak ne işe yarayacak? Çok az ziyaretçi az kazanç olacak.
kharunx

kişi bu mesajı beğendi.

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
-bu içeriklerde hedef ayda 50 ve üstü aranan trde açılmamış,yahut az açılmış konular, yani rekabeti düşük kelimeler

Ayda 50 aranan sözcük olan bir kelimede ilk sırada olmanız ortalama 35-40 ziyaretçiyi sizin sitenize göndersin diyelim. Bu şekilde gelen ziyaretçilerin de %50'si reklam engelleme programı kullansa 15-20 potansiyel gelir hedefi demek. Günde 5 konudan hesaplarsak 75-100 ziyaretçide 200-300 sayfa gösterimi olur. Ortalama tık başına hadi kelimeniz ortalama üstü iyi reklam geliri bırakıyor diyelim ve tıklama başına 2 TL versin, reklam yerleşiminiz de mükemmel olsun ve TO %3-5 arası değişsin. Günlük geliriniz maksimum 10 TL olur. Yarısı olsa bile ayda 150 TL eder. Ki bu rakamlar kadın sitesi kategorisi için abartılı rakamlar. Burada asıl önemli olan ziyaretçilerin de site içinde sosyal etkileşimini sürdürmesini sağlayabilmek.

Sosyal medya da bir link çalışmasıdır. Hadi kelimeleriniz az aranan sözcükler olmasından ötürü tanıtım yazısının bir aciliyeti olmasın desek de sosyal medya paylaşımı için 5-6 aya gerek yok. Temanın tüm alanları oturduktan sonra çıkabilirsiniz.

Ek olarak tüm kopyalama yöntemlerine karşı kilit diye birşey yok maalesef. Almak isteyen bir şekilde alır. Noktalama işaretine link çıkışı verin. Alan alıp sitesine eklesin. Uğraşmadan birçok otoriter siteden backlink almış olursunuz. Zaten otoriter siteler çok nadir sizin seçtiğiniz kelimelere yönelecektir.

Şu an SEO uzmanlarının önerdiği içerik yöntemi, sosyal medyada maksimum paylaşım sğlayacak içerikler üretmek üzerine. Yani teknoloji sitelerini ele alın. Birçoğu Mashable ve Engadget üzerinden türkçeleştirdikleri makaleleri sitelerine ekleyip para kazanıyor. Yine birçok içerik TR'de olmayan içerikler. Yani illa az takip edilen içeriklerle değil, popüler içeriklerle de günde 30 kişi yerine 3.000 kişiyle daha iyi rakamlar kazanabilirsiniz. Sadece Adsense olarak da kısıtlamanız gerekmez. 1K gösterimden ortalama 2-3 $ veren reklam firmaları var.

Benim tavsiyem bulduğunuz anahtar kelimelerin üzerine az ziyaretçi çekecek konular yerine, popüler içerikler içinde bahsettiğiniz kelimeleri de kullanarak daha fazla ziyaretçi üzerinden gelir kazanmaya yönelmeniz.

xDot xDot Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 14 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
seo sitede başlayıp sitede biter hocam.

biz bu işlemi dışarıdan tanıtım vb. alıp hızlandırabiliriz,ama ben ilk aşamada sosyal medya kullanmayı öneriyorum..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al