wmaraci reklam

Nereden backlink almalıyım

7 Mesajlar 1.237 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bi kaç adet sorum var

1. Backlink almaya başlayacağım ilk olarak ucuz olan 10-15 siteden tanıtım yazısı paylaşıcam yavaş yavaş daha kaliteli sitelerden alıcam. Bu benim planım ancak sizce düşük pr değerine sahip 10-15 tane backlink alacağıma yüksek pr değerine sahip 1-2 tane backlink mi almalıyım?

2. Backlink aldığım site para aldıktan 1 ay sonra benim tanıtımı kaldırır mı kaldırırsa siteme etkisi olur mu?

3. Backlink aldığım sitelerin spam skoru sizce kaç olmalı ve hangi programa göre?

4. Nofollow mu dofollow mu almalıyım sizce

5. Bütçem baya var önerebileceğiniz farklı bir strateji varsa değerlendirebilirim

6. Çok fazla backlink almam sorun yaratır mı?

7. Backlinkleri aldım diyelim da pa değerim ne zaman artacak? Sıralamam ne zaman olumlu yönde değişir?

8. Backlink aldığım site benim sitem ile alakalı içerikler mi üretiyor olmalı yoksa atıyorum spor sitem var ancak yemek sitesinden backlink alsam aynı etkiyi mi yapar?

Özellikle 1 4 7 8. Sorular çok önemli benim için yardımlarınızı bekliyorum
ATLAS2016 kmltkts Mustafakoca99

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ATLAS2016 ATLAS2016 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 58 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Bunun Cevabını bende merak ediyorum.

Webmaster'ın İlk Kuralı : Önce Zarar Verme!

alibey alibey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek webmaster,seo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
1. ala bildiğin kadar kaliteli backlink al nekadar çok backlink alırsan DA/PA okadar yüksek olur ama kaliteli backlink almaya bak gidip yorum yaparak aldığın backliklerin pek hayrını göremessin
2. footer link alırsan birkaç ay sonra silerler ama tanıtım yazısı olarak alırsan silinmez.
3.spam skoru bence 0 olmalı ama bunu bulmak çok zor bu nedenlede olabildiğice düşük olmalı.
4.bazı seo uzmanlarına göre Nofollow faydalı bazılarına görede dofollow benim tavsiyem spam puanı yüksek ise Nofollow al daha faydalı
5.bütcen var ise benim tavsiyem https://accessily.com bu sitede otoritesi çok yüksek siteler var örnek wikipedia , bbc gibi çok kaliteli siteler var onlardan dofollow tanıtım yazısı satın al siteyi uçurursun.
6.spam olmadıgı müddetce faydalı olur.
7.DA/PA tamamen yansıması 2- 7 ayı bulabilir.
8.duruma göre deyişir yani tanıtım yazısı ise makalenin senin site ile benzer olmalı. eğer yorum vb.backlink alırsan o siteninde senin siten ile aynı olmalı aksi taktirde google botları spam görebilir.

not: baçlink alınabilecek enkaliteli siteler haber tarzı siteler

bunlardan bazıları:
zaman.biz DA/64
onedio.com DA/85
listelist.com DA/62
thegeyik.com DA/37
benim tavsiyem www.zaman.biz onaylanması daha hızlı ve ana sayfada yayınlıyor
ubingoldag

kişi bu mesajı beğendi.

www.yine.com.tr Benim Linkim

Adler Adler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 45 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
alibey in ilk 4 maddesine birebir katılıyorum.
5. Bütçen olsa bile tabi bu benim görüşüm ve araştırmalarıma dayalı olarak söylüyorum kaliteli bir site üretmek istiyorsan zamana yaymalısın.
6. Birden backlinke yüklenirsen google tarafından hoş karşılanmıcaktır 5. madde belirtiğim gibi yavaş yavaş zamanla kaliteli yerlerden almalısın.
7. DA-PA değerlerin 1-2 ay sonrasında yükselmeye başlar fakat sıralamalarda ilk sıralara yerleşmen anahtar kelimeyede bağlı. Hacmi yüksek olan bir kelmeye girmen zaman alabilir.
8. Mümkün olduğunca site ile alakalı olaması yararına ama genel blog haber sitelerindende alabilirsin yararı mutlaka olacaktır.

Bunlar benim düşüncelerim. Sonuç olarak aceleci davranmayıp zamana yayar, backlinkler için de bütçe ayırır ve kaliteli içerik üretirsen güzel sonuçlar elde etmeme gibi bir durum olmaz.
Mustafakoca99 ubingoldag

kişi bu mesajı beğendi.

SiyahBeyaz
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alibey alibey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek webmaster,seo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
zaten kaliteli backlink yavaş yavaş alınan buda dağal sayılır hepsini bir günde almaya çalışırsan buda spam sayılır. aslında bu seo yu deniyerek zamanla öyrenirsin ben 20 senedir bu işi yapıyorum. ama halen öyrenmeye çalışıyorum seo sürekli deyişim gösteriyor. seoda öyrenmenin sınırı yok.
Mustafakoca99 Adler ubingoldag

kişi bu mesajı beğendi.

www.yine.com.tr Benim Linkim

Gokbel Gokbel WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 60 / 59
  • Ticaret 5, (%100)
düşük kaliteli backlink sitene zarar bile verebilir. paranı çöpe atma hocam, eğer ilgilenirsen buyur benim konuma bakabilirsin: https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/google-searchden-backlink-firsati-50-tl-647941.html

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Da:29 pa:47 14 yaşında haber sitem var 50 tl tanıtım yazısı. Düşünürseniz pm atabilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al