wmaraci reklam

-----

11 Mesajlar 1.353 Okunma
smmexpress

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)

wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
gelişime bağlı

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam esnaftan para alırsın ilk olarak ve o sitenin seosunu kaliteli yaparsan PR 5-6 ya kadar çıkar ve Pr satışı yapabilirsiniz
ovelibudak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)

Biraz açar mısınız hocam ?

wmaraci
wmaraci

Hucukii Hucukii </ismailcaakir> Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 57 / 78
  • Ticaret 8, (%100)
Mobilyacıların olduğu bir bölgedeyseniz baya bir kazanç sağlayabilirsiniz örnek olarak..

mobilyam.tv gibi bir proje iyi gider :)
ovelibudak

kişi bu mesajı beğendi.

Develops everything always..

• Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)

Emre19 adlı üyeden alıntı

Hocam esnaftan para alırsın ilk olarak ve o sitenin seosunu kaliteli yaparsan PR 5-6 ya kadar çıkar ve Pr satışı yapabilirsiniz

Hocam SEO ile ilgilenmekten çok kitleyi sabit tutmayı hedefliyorum ilçede. Reklamını ben bizzat yapacağım. Broşür dağıtmak gibi düşüncelerim var.

Hucukii adlı üyeden alıntı

Mobilyacıların olduğu bir bölgedeyseniz baya bir kazanç sağlayabilirsiniz örnek olarak..

mobilyam.tv gibi bir proje iyi gider :)

Bu düşünceyi tuttum ama tek bi' esnaf türünden çok hemen hemen hepsini barındırmayı düşünüyorum. İlçemiz çok büyük bi' ilçe değil. :)

RealOne RealOne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Firmaların hepsini katagorilere ayırırsınız öncelikle ücretsiz firmalar eklersiniz siteniz atıyorum çankaya halı yıkama kelimesinde 1. sayfalarda çıkmaya başladı arama motorlarında ve buna benzer diğer katagorilerde artık sitene firma eklemeyi ufak bi ücret karşılığında yaparsın atıyorum aylık 10 TL gibi.

Artık firmalar sitende birbirleriyle yarışmaya başlar katagoriler arasında vitrin ilanları öne çıkan ilanlar yaparsın bunlar siteye girenlere öncelikle gösterilir bunuda ek ücrete tabi tutarsın vitrin ilanı 10 tl fazla olur e öncelikli olmak için firmalar bunu satın almaya başlar buna benzer şeyler yaparak geliri arttırırsın

Tabiki bunu yapabilmek için kaliteli tasarım ve seo gerekir her arama motorunda çıkardığın sektörde kazancın gittikce artar.
ovelibudak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)

RealOne adlı üyeden alıntı

Firmaların hepsini katagorilere ayırırsınız öncelikle ücretsiz firmalar eklersiniz siteniz atıyorum çankaya halı yıkama kelimesinde 1. sayfalarda çıkmaya başladı arama motorlarında ve buna benzer diğer katagorilerde artık sitene firma eklemeyi ufak bi ücret karşılığında yaparsın atıyorum aylık 10 TL gibi.

Artık firmalar sitende birbirleriyle yarışmaya başlar katagoriler arasında vitrin ilanları öne çıkan ilanlar yaparsın bunlar siteye girenlere öncelikle gösterilir bunuda ek ücrete tabi tutarsın vitrin ilanı 10 tl fazla olur e öncelikli olmak için firmalar bunu satın almaya başlar buna benzer şeyler yaparak geliri arttırırsın

Tabiki bunu yapabilmek için kaliteli tasarım ve seo gerekir her arama motorunda çıkardığın sektörde kazancın gittikce artar.

Hocam aslında amacım Google'da üst sıralara çıkmak değil. Bi' üstteki mesajımda da belirtmiştim, amacım sadece ilçe odaklı olmak. Yani reklamı ben kendi çapımda da yapsam yeterli olur diyeyim. Esnafların kampanya&indirim gibi haberlerini de paylaşacağım bi' site olacak. Müşterilerin takip ettiği bi' site de diyebiliriz aynı zamanda. Reklam konusunda sıkıntım olmaz.

Tasarım konusunda hak veriyorum. Bi' türlü Wordpress tema bulamadım bu işe uygun. :)

RealOne RealOne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Wordpress firma rehberi teması zibil gibi ya biraz araştırarak harika temalar bulursun. E tama m işte sen bulmuşsun yöntemi işte hem sitene eklersin sitene eklediin kişilerin reklamını broşürünü yaparsın.

Hatta şöyle bişey yaparsın sitene eklenen her firmaya kampanya açarsın atıyorum bütün sitedekileri teşvik ederek kampanya açarsın 2015 yılı takvimi yapılacak takvimde yer almak isteyen firmalarımız için katılımücreti şukarar her firmaya 1000 adet takvim gönderilecektir takvimin içerisinde kendi firmasıyla birlikte diğer firmaların reklamıda yer alacak her gönderdiğin firma 1000 adet takvimi müşterilerine dağatıp bütün firmaların reklamı herkesin eline ulaşmış olacak gibi. çokmu saçmaladım :)
ovelibudak

kişi bu mesajı beğendi.

blogdoktoru blogdoktoru WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 0 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam, sana tavsiyem bir dizin sitesi aç.

İlk bir kaç zaman üyelikleri ücretsiz yap. Daha sonra site trafiğin artınca üyeliği ücretli yaparsın. Piyasada çok sağlam dizin temaları var hocam, bir daha göz at derim.
ovelibudak

kişi bu mesajı beğendi.

BlogDoktoru.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al