wmaraci reklam

10.000 TL ye ne iş Yapılır

44 Mesajlar 18.256 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Ben olsam 10bin tl ile hiçbir internet işine girmezdim :) Reelde bu para ile getirin olur fakat internet üzerinden o parayı getirebilmek için fazlasıyla sağlam olmak lazım ;) Kendinizi önce bi ölçüp biçin yapabilirim dediğiniz an görüş alın bence. (Vay efendim şu arkadaşım şu siteden şu kadar para kaldırdı, şu arkadaşım şu kadar günde reklamlardan şu kadar gelir elde etti durumu olmasın yani, işin kurdu iseniz paraya gerek olmadan altından kalkarsınız her türlü ama işin kurdu değilseniz değil 10bin 100bin tl bile sizi düzlüğe çıkarmaz)

wmaraci
reklam

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
İyi bir fikriniz varsa da Türkiye ortamında reklam gücünüz yoksa projenizden kimsenin haberi bile olmuyor. 10 bin TL heba edilecek bir para değil.

İnternet projesine yatırmanızı tavsiye etmem.

Anonim334 Anonim334 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 69 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

ReX adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar sizlere basit ama bi okadarda karışık bir sorum olucak 10 bin liraya intenet üzerinden bir iş yapmak istiyorum bir kaç webmaster forumuna baktım ama uygun sabit gelirli yasal bir site bulamadım genelde film ve dizi siteleri iyi gelir getiriyor ama bunlarda riskli sizce nasıl bir şey yapmalıyım fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim iyi çalışmalar...

ilk önce bana 400 lira bir borç ver :D şaka tabi ama yani internette harcama derim paranı

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

mevLüt adlı üyeden alıntı

Herkes dışarıda bir iş önermiş fakat Forex siteleri en iyi kazandıran sitelerdir . 3000 TL makale , 2000 TL yazılım 5000 TL seo için kullanırsın . Ortalama 8 ay içinde yatırdığın meblağ geri döner . Ondan sonra 14-15 ay kadar kazanmaya devam edersin o kârın olur . Fakat şu da bir gerçek ki yabancı dilin yoksa mutlaka bir editör bul ingilizcesi olan veya hangi dilde açarsan artık Forex sitesini.

Sağlam bir Forex şirketiyle çalışırsan arkadaşa katılıyorum. Türkiyede çok ön planda olmasa da , parayı böyle sitelere yatırıp oradan dönüş yapılanlarla iyi paralar kazanabilirsin. Dünyada Forexe para yatıran insan çok ve üyelik başı 90-150 lira arası değişiyor senin siten üzerinden üye olup işleme başlayan insan için. Demo hesap açanlar ise 1-5 dolar arası

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ferahi ferahi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
bence internete sokma o parayı yazık etme.Git bir ps cafe aç birde 50 kuruş ucuz yap diğer cafelerden millet dolsun oraya:)

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1095
  • Beğeniler 270 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Bence ekonomik durumunuz iyi ise, paranın bir kısmını tatil için harcayın. Yok ben hepsiyle ticaret yapmak istiyorum diyorsanız " Boş işyeri bulup bir şey satmayı deneyebilirsiniz". Elimde fırsat varken 10 bin TL ' ye devralmadığım bir yer oldu ve önünden geçtikçe içim cız ediyor...

"Tavukçu açın" demiş bazı arkadaşlarımız. Peki, bu konuda ustalığınız yoksa; günlük en az ustaya 50 TL vereceğinize hiç denemeyin bu işi.

WolkHan WolkHan volkansengul.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
en doğru yol bildiğin yoldur... bunu unutmayın.

kimisi internet girişimleri ile zengin olur kimisi gayrimenkul kimisi üretim...

burdaki tek kriter bildiğin işi yapman. ayrıca bir önceki yazdığım mesaj çok üstün körü yanıt vermişsin. sorduğum sorular internet girişimi yapıp yapamayacağını belirleyecek nitelikte...

dumanyak dumanyak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 113 / 149
  • Ticaret 15, (%93)
Bilge adam 'a git. Grafik , C# & .Net & ASP , Php Css Html Eğitimlerinden hangisine yatkınsan ona git. 1 yıl sonra kendi işini yap ;)

Not: Eğitimleri çok sağlam.

aea48300 aea48300 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 266 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Bir devlet okulunun karşısına döner salonu-sanal bebek gibi şeyler satan kırtasiye-Kuruyemişci açabilirsiniz ama devlet okulunun karşısına manyak para var bu işte.Bizim okul 3000 kişilik en az 300 500 ü dönerciye gider.

sibersahne sibersahne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek tekstil
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Dizi sitesi değilde film sitesi al bence o paranın 3 katını kazanırsın :=) tabi ceza alırsan.Ceza almazsan daha fazlasın.Ceza alana kadar bence kazanırsın.Ama siteyi almadan önce bir araştır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al