freelance iş ilanları

1000 tl edermi

13 Mesajlar 1.428 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

1fikrimvarcom 1fikrimvarcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Z**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 201 / 47
  • Ticaret 9, (%100)

Evet hocam bencede diğer konumla ilgili yorum yapabilirmisn iki besligini alırım diye başlayan profilimden bakabilirsiniz

wmaraci
reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
bir gün Osmanlı sefere çıkarken askerler meyve bahçesinden geçermiş. Askerlerden birisi yerdeki çürük elmayı almış yemiş ve yere 10 altın bırakmış. Uzakta duran bahçe sahibi bunu görüp hemen ordunun önünü keser ve padişaha derki askerin benim meyvemi yedi hakkımı helal etmiyorum der. padişah sorar kim yedi asker öne çıkar ben yedim ama 10 altın koydum. bahçe sahibi ise o çürük elma 1000 altın eder ben bir yıl bekledim benim emeğimin karşılığı bu der. padişah itiraz etmeden çıkartmış vermiş 1000 altını vs vs vs

yani arkadaşlar adamın gözünde o ediyorsa alabiliyorsanız alırsınız yoksa alan adını verip laf etmeye gerek yok

1fikrimvarcom 1fikrimvarcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Z**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 201 / 47
  • Ticaret 9, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

bir gün Osmanlı sefere çıkarken askerler meyve bahçesinden geçermiş. Askerlerden birisi yerdeki çürük elmayı almış yemiş ve yere 10 altın bırakmış. Uzakta duran bahçe sahibi bunu görüp hemen ordunun önünü keser ve padişaha derki askerin benim meyvemi yedi hakkımı helal etmiyorum der. padişah sorar kim yedi asker öne çıkar ben yedim ama 10 altın koydum. bahçe sahibi ise o çürük elma 1000 altın eder ben bir yıl bekledim benim emeğimin karşılığı bu der. padişah itiraz etmeden çıkartmış vermiş 1000 altını vs vs vs

yani arkadaşlar adamın gözünde o ediyorsa alabiliyorsanız alırsınız yoksa alan adını verip laf etmeye gerek yok

Güzel hikâye... Konu açılırken bu şekilde dusunmemistim

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al