wmaraci reklam

15 Günde 300-1000 Tekil Hit Normal mi?

5 Mesajlar 684 Okunma
wmaraci reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
1. Merhaba arkadaşlar, 1 aydır elimde olan bir site var, Filmtavsiyesi.net film tavsiyeleri ve listeleri, sinema haberleri falan yayınlıyoruz. Tamamen özgün. Son 2 haftadır adam akıllı ilgilenmeye başladım bumerang platin üyesi oldum ve 3 gündür yaklaşık 1k hit almaya başladım. Bunların yarısı bumerangta gelmekte ve gelenlerin çoğu sürekli kullanıcımız olmaya başlamakta. Sizce bu süreç normal mi?

2. Google'da çok sevmeye başladı kelimelerde hızla yükseldim. Adsense'de kara listede olduğum için adsense hesabım kapatıldı ama domain banlanmadı. Maxad ile konuştuğumda onlara aracılığı ile başvuru yaptım. Adsense'den aylık kaç tl kazanabilirim tahmini?

wmaraci
reklam

ilkerilbeyi ilkerilbeyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** İ**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
o adsensin belirlerdiği tıklama başına maliyete göredir hocam.Yani adsense tıklama başına ne kadar verirse ve tıklama sayısına göre kazanırsın....

runnerrunner runnerrunner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEM/SEO Expert
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 11 / 36
  • Ticaret 39, (%92)
1-Süreç normal. Siz sitenizi tanıtıyorsunuz ve insanlar geliyor, sitenizde kendilerine bi şeyler bulabileceklerini düşünüyorlar ve sürekli kullanıcınız oluyorlar + yer imlerine eklerlerse google gözünde bir adım daha ön plana çıkarsınız

2-Adsense yerine hitinizi artırmaya (3K-5K seviyesi) yönelin ve reklamları elden almaya çalışın.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)

ilkerilbeyi adlı üyeden alıntı

o adsensin belirlerdiği tıklama başına maliyete göredir hocam.Yani adsense tıklama başına ne kadar verirse ve tıklama sayısına göre kazanırsın....

Biliyorum hocam ortalama olarak sormustum

runnerrunner adlı üyeden alıntı

1-Süreç normal. Siz sitenizi tanıtıyorsunuz ve insanlar geliyor, sitenizde kendilerine bi şeyler bulabileceklerini düşünüyorlar ve sürekli kullanıcınız oluyorlar + yer imlerine eklerlerse google gözünde bir adım daha ön plana çıkarsınız

2-Adsense yerine hitinizi artırmaya (3K-5K seviyesi) yönelin ve reklamları elden almaya çalışın.

Teşekkür ederim. Başka hit arttırma olarak neler yapabilrim ne önerirsiniz yani.

wmaraci
wmaraci

runnerrunner runnerrunner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEM/SEO Expert
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 11 / 36
  • Ticaret 39, (%92)
Tumblr ve pinteresti aktif olarak kullanın. Zira tumblr film tavsiye, kitap siteleri gibi siteler için biçilmiş kaftan. Oradan kitle edinebilirsiniz. Ama bu süreci doğal işletin. Kesinlikle insanlarla ilişkili olun ve spam yapmayın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al