freelance iş ilanları

15 TL ödüllü "domain önerisi ve sektör" yardımı

7 Mesajlar 707 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BRKNCPN BRKNCPN ucakteknolojisi.org Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 69 / 53
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

bir çok girişimim olduğu halde bir şey başaramamış bulunuyorum. Bundan çok muzdaribim artık düzgün bir sektör içinde düzgün bir blog açıp tüm gelirlerimi onun üzerinde banada ek gelir sağlayacak şekilde büyültmek istiyorum. Herkesin dediği "bu sitede ne var ki buraya gidelim ne farklılık var" sözünü ciddiye alarak fikir verebilecek ve bana domain aynı zamanda sektör önerisi yapabilecek ilerisi için iyi işler çıkartabileceğim şekilde önerilerinizi bekliyorum.

Teknoloji sektörü düşündüm fakat bunun artık çoğu kişi olduğu kanısındayız yükselmekte zor olacaktır. Bayan moda sitesi gibi düşündüm buda adsense tıklama düşük veriyor diye duymuştum. Buna eşit bir şekilde neler yapılabilir diye fikir arıyorum inşallah yardım edebilirsiniz.

NOT: Bazı şahsiyetlere karşı domain önerilerinizi Özel Mesaj yoluyla yollayabilirsiniz.

Seçtiğim domain önerisini ve sektörünü mantıklı bulduğum anda 15 TL atacağım.

wmaraci
reklam

makalehizmeti makalehizmeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)
Moda ve kadın sitelerinin oldukça fazla reklam vereni var. Gerekli filtrelemeyi yaptığınız takdirde iyi tbm vermekte. Kendime ait kadın, moda ve anne cocuk sitem vardı tık başı 0,50TL alıyordum hocam.

• Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 69 / 53
  • Ticaret 4, (%100)

makalehizmeti adlı üyeden alıntı

Moda ve kadın sitelerinin oldukça fazla reklam vereni var. Gerekli filtrelemeyi yaptığınız takdirde iyi tbm vermekte. Kendime ait kadın, moda ve anne cocuk sitem vardı tık başı 0,50TL alıyordum hocam.

Pek ala, cinsellik kategorisine adsense onay vermemekte değil mi ?
Çok fazla bilgim olmadığından o filtrelemeyi yapacak arkadaşlar bulabilirim herhalde 0,50TL veriyorsa bu iyi bir rakama benziyor.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)

eLcy00 adlı üyeden alıntı

Pek ala, cinsellik kategorisine adsense onay vermemekte değil mi ?
Çok fazla bilgim olmadığından o filtrelemeyi yapacak arkadaşlar bulabilirim herhalde 0,50TL veriyorsa bu iyi bir rakama benziyor.

Cinsellik derken; cinsel sağlık, cinsel sorunlar, erkek ve dişi hastalıkları ( üroloji, jinekolog) gibi konulara karışmamakta. Sitemde bunlarda mevcuttu. Ayrıca cilt ile ilgili kategorilerde oldukça iyi kazandıran kategoriler.
0,50 Tl veren reklamda olmakta, 0,10-20 kuruş veren tbmlerde mevcut. Dediğim gibi filtrelemeyi oldukça iyi ve güncel tutmalısınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 69 / 53
  • Ticaret 4, (%100)

Cinsellik derken; cinsel sağlık, cinsel sorunlar, erkek ve dişi hastalıkları ( üroloji, jinekolog) gibi konulara karışmamakta. Sitemde bunlarda mevcuttu. Ayrıca cilt ile ilgili kategorilerde oldukça iyi kazandıran kategoriler.
0,50 Tl veren reklamda olmakta, 0,10-20 kuruş veren tbmlerde mevcut. Dediğim gibi filtrelemeyi oldukça iyi ve güncel tutmalısınız.

Öneriniz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim, dikkate alacağım bunları da önemli olan güzel bir domain ismi keşfetmek. Bakalım hayırlısı olur inşallah bende düşünüyorum fakat arkadaşlardan da yardım almak istedim :)

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)

eLcy00 adlı üyeden alıntı

Öneriniz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim, dikkate alacağım bunları da önemli olan güzel bir domain ismi keşfetmek. Bakalım hayırlısı olur inşallah bende düşünüyorum fakat arkadaşlardan da yardım almak istedim :)

Hocam türkçe domain düşünüyor musunuz?
İçerisinde bir iki tane türkçe karakter geçen oldukça iyi domainler var elimde daha önce analiz ettiğim eğer düşünürseniz iletirim.

• Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 69 / 53
  • Ticaret 4, (%100)

Hocam türkçe domain düşünüyor musunuz?
İçerisinde bir iki tane türkçe karakter geçen oldukça iyi domainler var elimde daha önce analiz ettiğim eğer düşünürseniz iletirim.

Türkçe domain önermiyorlar çoğu kişi fakat bir pm nizi alırım. :rolleyes:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al