wmaraci reklam

2 Yıllık Üniversitenin Faydaları?

36 Mesajlar 7.421 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Yazılım okudum ticaretle uğraşıyorum 10 yıldır. İnşaat malzemeleri hemde. Boş yere mi okudum acaba diyorum ama herkes mezuniyetimi soruyor. Ne yap ne et geç olsa da güç olsa da bir şekilde diploma al dostum.

Bir diğer konu üniversite ortamını yaşa, doy herşeye. Farklı birşey, herkesin yaşaması gerekli.
seomarkam Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
kardeşim DGS girerek bilgisayar mühendislğine geçiş yapabilir kendinizi daha da geliştirebilirsiniz buun dışında 2 yıllık diplomaya sahip olup bir çok bilgisayar mühendisliğine taş çıkartacak kadar bilgiye sahip arkadaşlarım var ben bu şekilde yaptım sizde yapın 2 yıllık tek. ve proramlama okuyup DGS ile 4 yıllığa geçiş yaptım
seomarkam

kişi bu mesajı beğendi.

fullstackdev fullstackdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek full stack developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 35 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam olay kendini gelistirmeke bitiyor.. okul boyunca okuldan bagimsiz olarak php javascript python vs ogrenirsen kolay is bulabilirsin.. kendim yaptigim mulakatlarda sahsen bilgisayar ogretmenligi okuyup ta linux nedir? Bir css dosyasi sayfaya nasil include edilir? Php de array nasil olusturulur? Sorularina cevap veremeyenlerle cok karsilastim. Olay kendini gelistirmekte. Diploma ise girerken sadece bir arti saglar ama mulakatta o artiyi kendin de alabilirsin ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

steel steel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ne yaptığı belli değil
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 961 / 70
  • Ticaret 12, (%92)

zeytin8899 adlı üyeden alıntı

Zorla girdigim 2 yıllık bir okuldan sonra orda gaza gelerek 5 yıllık br üniversiteye geçip öğretmen oldum sonrada mühendislik diplomasıda aldım. Hiçbir şey gereksiz degildir dogru şekilde değerlendirilirse.

hocam ögretmenlıkten muhendıslıge nasıl gectınız ?

Ek Olarak: Ben üniversite mezunuyum iş başvurusuna gidiyoruz ne mezunuzun lisans yok biz lise mezunu arıyoruz. başka yere gidiyorum lisans mezunu almıyoruz adamlar form dahi vermiyo :D ben nereye başvurucam öğretmenlik mezunuyum ama devlet ögretmen almıyosa baska işte çalışamıcakmıyım ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Schwarz Schwarz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İthalat İhracat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 9 / 33
  • Ticaret 2, (%50)
Kusura bakmayın fakat verdiğiniz aklın fikrin içine tüküreyim nasıl olur da okumadan başarmayı marifetmiş gibi gösterirsiniz. Biri çıkmış facebook u hacklemekten bahsetmiş website hacklemekten bahsetmiş keşke okumanın önemini anlayabilecek seviyede insanlar cevap verseydi bu konuya. Okuyup okulu bitirdiğinde kimse sana gelip de tamam sen bu işi biliyorsun okulda öğrenmişsindir bu işi sen yap demez fakat. Okumak her zaman +1 bazı seviyesi düşük akıl yoksunu insanlar sana okumadan da olabileceğinden bahsetmiş evet doğru okumadan da istediğin kişi olabilirsin. Eğer istediğin buysa.
mwt

kişi bu mesajı beğendi.

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

steel adlı üyeden alıntı

hocam ögretmenlıkten muhendıslıge nasıl gectınız ?

Ek Olarak: Ben üniversite mezunuyum iş başvurusuna gidiyoruz ne mezunuzun lisans yok biz lise mezunu arıyoruz. başka yere gidiyorum lisans mezunu almıyoruz adamlar form dahi vermiyo :D ben nereye başvurucam öğretmenlik mezunuyum ama devlet ögretmen almıyosa baska işte çalışamıcakmıyım ?

Mühendislik tamamlama imkanı sunuyor devlet. Mesela bilgisayar öğretmenliği bitiren lisans öğrencisi. "Mühendislik tamamlama" sınavlarına girerek. Mühendis diploması ve statüsü alabiliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al