wmaraci reklam

3 Aylık Emeğin Sonucu - Altyapı: Blogger

2 Mesajlar 645 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Teknobeyin Teknobeyin Teknobeyin.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Entrepreneur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 0 / 41
  • Ticaret 1, (%100)
Değerli WM Aracı Ailesi,

Kadın Medya adlı projemizin tasarımı için üç aylık bir emek verdik. Her şeyi tamamladık.
Kompakt, Responsive ve Blogger ile olabilecek en hızlı tasarımı oluşturduk. Buna ise eminiz.

2008'den beri Blogger kullanıyoruz ve tüm bilgimiz ile sağlıklı bir şablon için çalıştık.
Bu yöndeki fikir, yorum ve önerilerinizi bekliyoruz. Şimdiden çok teşekkürler.

Adres: kadinmedya.com
hikmet80

kişi bu mesajı beğendi.

Teknobeyin.com — Teknolojinin Beyni
wmaraci
reklam

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Hız konusunda gayet başarılı buldum tasarım sade ve güzel fakat çok eksikleri olduğunu düşünüyorum.

Ana sayfadaki postların tasarımı özetinden çok bağımsız duruyor karışıklığa sebep olabilir daha birleşik olabilir mesela.

Editör seçimi yazan yeri anlayamadım şahsen, orada postların gözükmesi daha hoş ve ilgi çekici olabilir çünkü bir başkası onun buton olduğunu anlamayabilir belki.

Çok fazla reklam görseli eklemişsiniz bunları kaldıracaksınız sanırım?

Headbara toggle menu kullanabilirdiniz diye düşünüyorum diğer türlü menü diye nitelendirdiğiniz kesim her kullanıcı için anlaşılır olmayabilir. Ve sayfayı kaydırdığınızda headbarın birlikte gelmesi de kolaylık sağlayabilir.

Post gönderilerinin altında Zaman yerine Yayın Tarihi yazmanız hoş gözükebilir. Sizce?

Sosyal medya hesaplarınız çok yer kaplıyor alt alta olmak yerine yan yana küçük kareler şeklinde olsa daha iyi olabilir görsellik açısından.

:) hız ve kullanış gayet güzel ve basit. ekleyeceğiniz bir kaç özellikle daha da kullanışlı olabilir. Başarılar dilerim.

tulparav.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al