lostyazilim

3 Popüler dizi tek sitede!

13 Mesajlar 1.537 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Öncelikle merhaba mantık güzel beğendim.. ama bir kaç şey eklemek istiyorum yanlış anlamaz iseniz.. 3 popüler site mantığı iyi

Popülerlik size/biz göre değil izlenme en fazla olana göre olmalı..

Ama büyük bir emek ister diye düşünüyorum çünkü popüler demek zaten bu dizilerin izlendiği çok sağlam siteler hatta kendi site veya youtube kanalları olabilir.. ama mantık iyi ve geliştirilebilir..

Bana sorarsanız aklıma gelenleri söylemek isterim...

3 Mantığı güzel bunu 3 yerli ve 3 yabancı olarak yapabilirsiniz hem türk hemde yabancı kitle çekebilirsiniz site isminde marka ismi olursa türk/yabancı ayrımı olmaz.(yabancı filimler sonuçta altyazısız alternatif de eklebilir) Eğer ekip olursa ilerde seçilen 3 türk dizi de altyazı ingilizce çevirilebilir(Tüm dünyada Türk diziler namı çok fazla ve sürekli artıyor) bu 3 mantığı logoda da yansıtılmalı..

Ek olarak 3+1 çok iyi olur hem yabancıda 3+1 hem türklerde 3+1 bunun nedeni 3 populer dizinin siteleri zaten revaçta olacak ve 1.sayfa 1.sıra çok zor diye düşünüyorum işte burada +1 konuma giriyor +1 her sezon değşebilir buda yeni dizilerin yayınlamsı olur çünkü atıyorum x dizi başlar burada süpriz +1 dizisi olur sitenin kim bilir yeni başladığı için sen düzenlersin 1 ay sonra popüler olur ve en baba sen olursun :D

Amma yazdım be inş yararı olmuştur :D ( JimmyJoker

wmaraci
reklam

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
XII öneri için teşekkür ederim hocam olabilir bakalım :)

hasanayt Hocam öncelikle uzun uzun yazdığınız için teşekkür ederim. Fikirleriniz gerçekten çok güzel ve bizi bir adım daha ileriye taşıyacak fikirler hatta bazı noktalarda aynı düşündüğümüzü söyleyebilirim. :) Şuanda ekibi topluyoruz 1 Adet yönetici 1 adet çevirmen ve 1 adet editör mevcut şuanda tahmini olarak 5 kişi daha lazım olacak gibi :)

İlginizden dolayı teşekkür ederim tek sorun yerli dizilerde telif konusunda baya çekiniyoruz. Bunu bizde düşündük ancak ne olur pek bilemedik.

Ayrıca yazınızın fazlasıyla yararı oldu. :)

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
JimmyJoker Ufacık bile yararımız olduysa ne mutlu bize :) başarılar diliyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al