wmaraci reklam
lidertakipci

30 Ayrı Blog olsa ne yaparsınız?

7 Mesajlar 695 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
Selamun aleyküm bir beyin fırtınası yapalım.

Öncelikle 30 ayrı web blog var bunlar ;

com.
net
org
.tr

domainleri olduğunu düşünün.

Sizinde bir web siteniz var ve oldukça rekabetli bir alanda yarışacaksınız.

Siz olsanız ne yaparsınız?

1. her blog adresine 30 dan fazla yazı girerim hepsine anahtar kelimeden çıkış verip siteme yönlendiririm..

30*30 = 900 makale olduğunu düşünün.

2. bloglara özgü yazılar verip footer veya sağ,sol banerlardan reklam çıkışı vermek.

3 sizin fikriniz?

wmaraci
reklam

omeryetimm omeryetimm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
benim üzerinde çalıştığım sistem whois kayıtlarının gizleyerek veya başka isimler altında alıp her bir site için ayrı bir ip üzerinden bir biri ile hiç bir bağlantı olmayacak şekilde başlangıcı yapıp her ay düzenli olarak sitelerin güncel tutulması her yazıda bir link yerine 10 yazı da bir ana siteye link alınmasını her sitede banner reklam yerine 4 site de bir banner reklam ile yoluma devam ediyorum çok nadir dışardan yabancı backlink alıyorum. Forum tanıtım firma rehberi tanıtımları vs. yapıyorum. Bu benim çalışmam hocam uğraşınca güzel sonuçlar alırsın tabi rekabet önemli faktör rekabetiniz ne kadar yüksek ise gider ve iş o kadar artıyor benim sektörüm çok çok yüksek rekabete sahip olmasa da yine de rekabeti iyi derece de olup ana anahtar kelimeler yerine ürün modeline göre aramalar da kafa da yer alıyorum çok şükür. Ana kelimeler den gelicek müşteriyi pek sevmiyorum :) ne alacağını bilmiyorum çünkü :)

Saygılarımla,
Siberdanismanlik

kişi bu mesajı beğendi.

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
10 Yeterli bu iş için diye düşünüyorum diğer türlü farklı ipler yıllık, reg fiyatı çok fazla gelir makale fiyatları, iş gücü eklenince insan delirir

hesap satış

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Sektör çok rekabetli ise, 30 blogumun hiç birini paravan niyetine kullanmam ve her birine yazıları özenle girerim. Birbirine reklam çıkmadan önce arama sonuçlarındaki tüm sıralamayı kapmaya odaklanırım :D

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
Makaleler hazir. Aslinda burada onemli olan bu bloglar ile kendi sitenizi nasil yukseltmeye gecireceginiz.

Her yazida link alinirsa sitenize blog ve destekleyici domainler link almak blogkari link coplugune dondure bilir mi ?
Yoksa bloglara yazilari girer footer a kendi sitemin linkini eklerim farkli yollar olabilir.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

Graybilisim adlı üyeden alıntı

Makaleler hazir. Aslinda burada onemli olan bu bloglar ile kendi sitenizi nasil yukseltmeye gecireceginiz.

Her yazida link alinirsa sitenize blog ve destekleyici domainler link almak blogkari link coplugune dondure bilir mi ?
Yoksa bloglara yazilari girer footer a kendi sitemin linkini eklerim farkli yollar olabilir.

Her 10 makaleden 1 ine çıkış verirseniz hem paravanlar link çöplüğüne dönmez, hem de diğer 9 makale paravanı güçlendirirken o tek makale 9 unun gücünü alarak etki gösterir. Çünkü diğer türlü o kadar link Google gözünde değerli olmayacaktır.

MustafaYilmazz MustafaYilmazz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek çoban
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 13 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
30 siteye gerek yok 8 tanesine ilk sayfada çıkacak şekilde yazı ekler sonra o konu ile ilgili bütün hitleri 8 sitemde toplarım. Sonra hepsine google reklamı vs eklerim.

Konu hitli ise en mantıklısı bu

GAZİANTEP
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al