wmaraci reklam

50 Bin Tl ile ne yapılır

34 Mesajlar 4.011 Okunma
wmaraci reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Burdan gelecek önerilere uyma bence biri çiğköfteci demiş diğeri gel sitemi satayım demiş :ddd

wmaraci
reklam

styisback styisback WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 54 / 22
  • Ticaret 8, (%100)
Domain satın alın hocam. Kesinlike kısa vadede değil ancak uzun vadede verdiklerinizi katıyla alırsınız. Hatta yerinizde olsam 50 bin liranın 10 bin lirasıyla güzel bir domain işi yapardım. Türkiye'de kaydetmeyin yurt dışında premium domain kovalayın ingilizcenizde gerçekten iyiyse felaket para dönüyor. Ayda 3000$ kazanan insanlar var bu işte biraz araştırın kafanıza yatmazssa yapmazsınız (: Fikir olarak söylüyorum umarım paranızı güzel yerlerde değerlendirirsiniz hayırlısıyla.

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
Mobil oyun çıkart. Pinterest site kurdur profesyonel kişilere fakat tavsiyem 3-5 kaliteli mobil oyun çıkartıp tamamen reklamına yüklenmeniz gerekir. Çünkü ne kadar çok reklam ilerleyen zamanlarda o kadar çok para demektir. Mobile yönelin :)

VaveTR

oyunbozan08 oyunbozan08 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek bilgisayar programcısı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 29 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Amazon FBA kurslarından yararlanip, güzel stratejilerle başlangıç yapıp ilerleyebilirsiniz. Sanırım şuanda en mantiklisi amazon olacaktır düşünüyorum(şahsi görüşüm bu yönde). Tabi %100 karlı mı garantili mi diye sorarsanız. Hiç bir özel sektörün buzamana kadar garantili olduğunu duydunuz mu? Hayır. Zaten doğru adımların nasıl yapılabildiğini kursta size detaylı anlatıyorlar.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al