wmaraci reklam

5000 tl ile e ticarete girmek mantıklı mı?

20 Mesajlar 3.825 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yazar21 yazar21 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek site editörü
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 41 / 17
  • Ticaret 5, (%60)
hepinize teşekkürler bu benim için iyi oldu tek üründen satış yapmalıyım mantıklı olur.

wmaraci
reklam

yazar21 yazar21 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek site editörü
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 41 / 17
  • Ticaret 5, (%60)

zirvesunucum adlı üyeden alıntı

Merhaba,

E-ticaret işi yaparken web sitelerinizi ve herşeyi hazırladığınızı var sayıyoruz. Bütün bunları hazırladınız müşteri kitlesine ulaşmak için seo veya reklam verdiğinizide var sayıyorum.

Bütün herşey artık hazır fakat satış yaptığınızda müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecekmisiniz?

Hiç kimseyi zor durumda bırakmayacağınızı bilerek ve dürüst olarak işlem yaparsanız başarı sizindir.

İyi çalışmalar dileriz...

hocam fazla parada gözüm yok az olsun saglam olsun kimsenin hakkını yemem bir işi dürüst yaparsak her zaman rızkın çıkar yorumunuzu çok begendim teşekkür ederim :)
zirvesunucum

kişi bu mesajı beğendi.

Cripton Cripton Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO / E-Ticaret / Wordpress
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Eticaret yazımı oluşturup satış yapmanız ve seo konusunda yardımcı olabilirim.

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle Belirttiğin Sektörde Çok Fazla Pazar Alanı Bulunmakta, E Ticaret Sitesi Açmak İstiyorsan Ürün Çeşidin ve Stok Durumun Yüksek Olması Lazım, Diğer Türlü Zaten Siten Çok Zayıf Gözükecektir Ürün açısından.. 5000 Tl Sadece Site İçin Harcama Yaparsın Bunun Dışında Ürünler İçin Ek Bir Gelir veya İmkan Varsa Düşünülebilir.

Kesinlikle E Ticaret Sitesi Açmadan Önce Sektörde İyi Bir Araştırma Yapmanı Tavsiye Ederim. Zira Bu Sektöre Girip 2 Ay Geçmeden Pes Edenler Oluyor.

N11 veya Gittigidiyor Gibi Sanal Pazar Alanlarına Ürün Satman İçin Bildiğim Kadarıyla En Az Şahış Şirketin Olması Gerekiyor.

Bu Şartlar Sağlandıktan Sonra Çindeki Firmalarla Görüşüp Uygun Fiyat Listesi Alman Gerekecek.
N11 ve Gittigidiyor Yakında Barkod Sistemli Ürünler Dışında Ürün Almayacaklar Bu Yüzden Ürünleri Çinden veya Başka Bir Ülkeden Satın Aldığında Muhakkak Barkodlarının Bulunması Gerektiğini Belirtmek İsterim.

Açıkçası 5000 bin Tl Sanal Pazar ve Reklam Olayını Düşünürsek Çok İyi Bir Fikir Sayılmaz
Tabi bu Benim Kişisel Düşüncem Umarım Yardımcı Olmuşumdur.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
iadenin az yada hiç olamayacağı bir kategoride gitmeyi çalışın.
Özellikle ayakkabı gibi sektörler çok satış sonra müşteri memnuniyeti çok sancılı olabiliyor.

KralKim KralKim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 20 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Bütçen yetersiz. Deneyimli birinden destek almanı öneririm, şuna emin ol evdeki hesap çarşıya uymayacak. Kafandaki dünya ile adım atacağıniz dünya AP ayrı, herkes bir hevesle başlar ve 6 ay sonra 10 bin TL zararla bitirir. Daha bugün bir arkadaşım 11 bin TL zarar ederek siteyi satılığa çıkardı.

emirhantopcu emirhantopcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 13 / 68
  • Ticaret 15, (%100)
Bence ilk önce sosyal medya ile giriş yapın paranızın bir miktarınıda reklam için ayırın instagramda ve ya facebookta ürünlerinizi öne çıkartıp kendinize kitle çekebilirsiniz bir süre sonra ise site kurup kendi sitenizden yürütebilirsiniz işinizi.

ThatsGame

MustafaYilmazz MustafaYilmazz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek çoban
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 13 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
ben de senin gibi düşüncelerle e ticaret işine yeni girdim, bu zamana kadar hep adsense den kazanmaya çalıştım o yüzden onlarca site açtım kapadım az da olsa kazandım kazanıyorum fakat buna harcadığım enerjiyi e ticarete harcasaydım daha çok kazanırdım, şimdi o düşünceyle opencart sitemi açtım ve kendi belirlediğim üç beş ürün var onu kendim toptan alıp satacağım, onun dışında e toptancılardan birinden xml ile stoksuz satış yapacağım sitemi bu yöntemle zengin göstereceğim ama reklamlar filan konusunda kendi ürünlerime yükleneceğim, böylece siteme o ürünü almaya gelen kişi sitemin içeriğine bakıp siteme daha da güvenecektir, yavaş yavaş ilerliyorum, marketim var fakat daha vergi kaydını alamadım şahıs şirketi olayını hallettikten sonra xml çekip sonra kredi kartı ödeme vs halledip satışa başlayacağım, gittigidiyr filan daha önce denedim fakat yukarıda arkadaşın belirttiği gibi kesintisi yüksek, o kesintiye vereceğim parayı google reklama versem daha karlı olurum ( belirli ürünlerde )

tavsiyelere açığım
yazar21

kişi bu mesajı beğendi.

GAZİANTEP

zirvesunucum zirvesunucum ZirveSunucum Company Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Hosting Firma Sahibi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 51 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

yazar21 adlı üyeden alıntı

hocam fazla parada gözüm yok az olsun saglam olsun kimsenin hakkını yemem bir işi dürüst yaparsak her zaman rızkın çıkar yorumunuzu çok begendim teşekkür ederim :)

Teveccühünüz efendim iyi çalışmalar dilerim.

En iyi olanı tercih edin.

zirvesunucum.com | zsi.com.tr

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Takipteyim, benim de bir kaç ürün için e-ticaret projem var. Herkesin aklında tek düşünce var o da tek ürüne yönelmek. Yatırılan paraları sizce bu tek ürün satışı karşılar mı ? Ya da tek ürün üzerine kurulu bir e-ticaret sistemine kullanıcılar ne kadar güvenirler ? bunları da düşünmek lazım.
yazar21

kişi bu mesajı beğendi.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al