freelance iş ilanları

Acaba bu şekil iyi mi / kötü mü

3 Mesajlar 792 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CevdetBartu CevdetBartu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 104 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba sanal ailem,

Uzun zamandır bi proje üstünde çalışıyordum ve direk size sormadan yayına geçirdim acaba kötü mü ettim onu da bilmiyorum. Şimdi sorayım diyorum.
zav0ph4x.net adında bir domainim vardı ve çok iyiyken birden kötülemeye başlıyordu. Etkinlik ve özel programlar yazarak şimdi şimdi toparlamaya çalışıyorum. Şöyle bir program sizce nasıl olmuş?

bu config, yani cfg'e giriş menüsüdür. Bu programı açtığınız da zav0ph4x.net adresine otomatik giriyorsunuz. Ayrıca üyelik kısmında en az bi 30 saniye beklemek zorunda. sizce yararı olur mu arkadaşlar. Hem dosyanın güncelleme programı da ul.to ile çekildiği için günde 4 euro da alıyorum. Pedal ve config programlarından.

Lütfen yorumlarınızı söyleyin. Adsense konusunda sıkıntım yok. O daima benimle :D

wmaraci
reklam

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
bu programın amacı ne giriş yaptıgımızda sitey gidiyor ve progrmdada yapılan yenilikler mi yazıyo

CevdetBartu CevdetBartu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 104 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Bu program bi çeşit lisans gibi birşey hocam. Güncelleme programı. Ve giriş yaptığımız da aynen dediğiniz gibi siteye gidiyor. Buna aslında tıklama başına veren sitelere yönlendirme yapacaktım da bu aylarda olmaz. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al