wmaraci reklam
lidertakipci

Açtığım Sitem için Fikirlerinizi Bekliyorum.

4 Mesajlar 723 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)
Site Karşılıklı link kısaltma linklerine tıklamak ile ilgilidir. Para kazanma, kısa linklerden gelir elde etme gibi özet geçilebilir içeriğe sahiptir.
Siteyi ve özelliklerini biraz anlatayım.

- Site içerisinde Normal ve Premium olmak üzere 2 tip üyelik bulunmaktadır. Normal üyeler 2, Premium üyeler 4 link eklemekte. Premium üyelik şuan ücretli olmayacak, ama ileri doğru belki düşünebilirim. Premium üyeliğin farkı sadece link ekleme de değil. Satın alındığı takdirde normale göre 2 kat daha fazla tıklamalardan kredi elde edebilecekler. 4 link ekleyecekler ve hediyesi bol kredi olacak.

Site içi sohbet bulunmakta. Kullanıcılar birbirileri ile tıklarken sohbet de edebilecekler.
Her davet edilen üye kredi olarak geri dönüş sağlayacak. Bunu aktifliğe göre üyeliğin değerlendirebilirim.

Belirli görevler verilerek kişilere kredi hediyesi de vermeyi düşünüyorum.

Siteye eklenen linkler 6 saatte otomatik olarak kaldırılıyor. Yenilenmesi gerekir.

Sizce bu tarz sitelerde neler olmalıdır. Dış seo çalışmasında sosyal imlemeler haricinde, ücret vermeden neler yapabilirim?

Link vermeyecektim eklemiş olayım :)

Link Kısalt Para Kazan

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Güzel projeye benziyor inşallah spama gelmez hesaplar sonra çok uğraştırır

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
şimdi sisteme kayıt olmadım bilmiyorum ama bir sorum olacak biz kendi linklerimizimi ekliyoruz yoksa sizin vereceğiniz linklerimi yani siz kazancın bir kısmınımı bize vereceksiniz yoksa biz kendi linklerimizi ekleyip karşılıklı tıklamamı yapıcaz ?

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

şimdi sisteme kayıt olmadım bilmiyorum ama bir sorum olacak biz kendi linklerimizimi ekliyoruz yoksa sizin vereceğiniz linklerimi yani siz kazancın bir kısmınımı bize vereceksiniz yoksa biz kendi linklerimizi ekleyip karşılıklı tıklamamı yapıcaz ?

hocam siteden üstte verilen linki kendi link.tl veya bc.vc hesabınızdan kısaltıyorsunuz. Yani size geliyor tıklama. Herkes kendine aliyor.

Link Ekle + Link Al sekmesine geliyorsunuz. ORada ustte verilen site linkini kendiniz kisaltiyorsunuz. Site her seferinde random link üretiyor,size özel.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al