wmaraci reklam

AdMatic & Desk-Five - Firma Karşılaştırması (Reklam)

63 Mesajlar 14.023 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

spinoza67 spinoza67 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
desk-five ödemleri yapamıyor. Burada yazılanlara ek olarak şunları söyleyebilirim. Aralık 2016 için kesinleşmiş 700 TL'nin üstünde kazancımız var. Kasım ayı cabası. Şubat 2017'de ödemeyi hala yapmadıkları için destek'ten başvurdum. Geri dönmediler. Almanya'daki merkezlerine yazdım, bunun üzerine Türkiye merkezden mail ile döndüler ve 6 Şubat'ta, cuma gününe kadar ödeme yapacaklarını açıkladılar. BU MAİLDE AYRICA ÖDEME SÜRESİNİN ŞUBAT'TAN İTİBAREN 60 GÜNE ÇIKARILDIĞINI BELİRTİLER. Aradan 1 ay daha geçti. 6 Mart'ta ödemelerin hala yapılmadığına dair tekrar destek açtım. Bugün 8 Mart 2017 ve hala dönüş yok. 60 gün ve yapılmayan ödemeler, kesinlikle çalışmayı düşünmeyin. Yapamadık bile diyemiyorlarsa kesinlikle kötü niyetliler...
abdilaka

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

spinoza67 spinoza67 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bir hafta sonra tekrar yazıyorum, "ödeme onayda" diye bir mail geldi, sonunda. Kesinleşen alacak, Kasım 2016 ve Aralık 2016 dönemine ait. Bugün 14 Mart 2017 :)))
abdilaka

kişi bu mesajı beğendi.

abdilaka abdilaka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 39 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Aralık kazancınız için 700 TL demiştiniz bu kaç tekil ya da çoğul gösterime ya da kaç tıklamayla? Geç olsun güç olmasın belki şirketin çeki falan vardır 😀

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al