CyberWR adlı üyeden alıntı

Hocam benim yaptığımı kimse yapmaz batukay hocam bilirsiniz bundan 5 ay önce game of thrones mevsimi idi ben bir site kurdum halada aktif olan diplay.pw diye bir site ve game of thrones başlamadan siteyen 3 kere seo çalışması yaptırdım game of thrones çıkmadan önce yani

GOT çıktığında insanlar yazınca en başta gelicek şekilde ayarlandı her şey sonra adsense reklamlarını Got çıktığı gün yerleştirdim tüm reklamları günde +13k hit aldım dizi bitene kadar sitede tuttum adsenseyi ve ban yemedim yaklaşık 1.5 ayda 5000 tl ye yakın para kaldırdım 2000 kar nasıl sizce...

1.5 ay sonra digitürk yeni farkına vardı telif attı bende kaldırdım şimdi yeniden yükledim..

Sizce nasıl?

Adsense'nin kendi reklamlarına tıklamadan başka politika ihlalinden banlayacağı site Adsenseye hiç kazandırmayacak ki, ben banlıyorum diye göstersin reklam verenlere. Başka türlü banlamıyor. Bunun en güzel örneği dünya çapında bir hile sitesi hilelerin çalışması için reklama tıklama zorunluluğu var. O kadar da Adsenseye şikayet edilmesine rağmen hala aktif. Bunun yanında cowlook gibi çiftlik siteleri de aynı şekil.