wmaraci reklam

Adsense kabul edermi (Okuyucu gözüyle)

7 Mesajlar 809 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kdrclp kdrclp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.mefkuregazetesi.com/

sitem bu mobil uyumlu diye bu temayı kullanıyorum bende biraz yavaş gibi hem okuyucu olarak fikirlerinizi hemde adsense için önerilerinizi bekliyorum teşekkürler :)

yazıları kendim özgürleştiriyorum 1-2 yazı çok kısa olabilir onlar istisnalar :)

bilimdili/com
wmaraci
reklam

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)
Google News başvurusu yaptınız mı? Google News'e sitenizi kaydettirmeye çalışın. Temanız haber teması gibi durmuyor, bundan siz de bahsetmişsiniz. Site hızı konusunda bir yavaşlık hissetmedim, açılış hızı iyi. Bir başvuru yapın, umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız :)

• Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
hocam bir kaç tema kullandım bunu 2 gün önce geçtimde :) bizim ortaklar sebebiyle bloggerda kaldık hala ama bakalım :)

bilimdili/com

JunkiesMage JunkiesMage WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
- İçerik olarak kelime de siteniz yetersiz kalmış durumda, +250 kelimelik özgün makaleler girmeye çalışın yoksa "Yetersiz İçerik" uyarısı alırsınız.
- Üst kısımdaki tarih İngilizce Türkçe'ye çevirmenizde avantaj var.
- Üst kısımdaki "Mefkure Gazetesi - Kıbrıs Türklüğünün Sesi" yazısı yerine güzel bir logo koyulması avantaj sağlar.
- Sitenizin hızı GtMetrix üzerinden %55'e %57 oldukça kötü durumda, bunun iyileştirilmesinde fayda var.
- Alt kısımlardaki Widgetlar biraz daha düzenlenip birbirleriyle alakalı bir hale gelebilir. (Kullanıcıların etiketleri tıkladığını ve ya tıklayacağını düşünmüyorum)
- Gene alt kısımda yazan" Created By SoraTemplates & MyBloggerThemes" yazının değiştirilip,
© 2017 site adı, Tüm hakları saklıdır yazısı ile değiştirilmesini öneririrm.
- Anasayfada üst kısımda yer alan 4 haber aşağıda da tekrar ediyor bunun düzenlenmesi lazım. (Okuyucuların sayfanızda kalması için Ana Sayfada olabildiğince çeşitli haber görmesi gerekmektedir)

Benim gözlemlerim bunlardır hem genel hem adsense için, iyi çalışmalar dilerim..
kdrclp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mdhouss mdhouss Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
JunkiesMage o site altındaki Created By SoraTemplates & MyBloggerThemes gibi yazıları nasıl değiştiriyoruz? bende de var. oraya kendim yazıyı nerden yazacağım? ha birde onu değiştirdim diye temada sorun olur mu ?

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
mdhouss herhangi bir sorun çıkmaz. İnternete footer link temizleme diye aratırsan nasıl yapacağına dair videolar bulabilirsin.
mdhouss

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)

JunkiesMage adlı üyeden alıntı

- İçerik olarak kelime de siteniz yetersiz kalmış durumda, +250 kelimelik özgün makaleler girmeye çalışın yoksa "Yetersiz İçerik" uyarısı alırsınız.
- Üst kısımdaki tarih İngilizce Türkçe'ye çevirmenizde avantaj var.
- Üst kısımdaki "Mefkure Gazetesi - Kıbrıs Türklüğünün Sesi" yazısı yerine güzel bir logo koyulması avantaj sağlar.
- Sitenizin hızı GtMetrix üzerinden %55'e %57 oldukça kötü durumda, bunun iyileştirilmesinde fayda var.
- Alt kısımlardaki Widgetlar biraz daha düzenlenip birbirleriyle alakalı bir hale gelebilir. (Kullanıcıların etiketleri tıkladığını ve ya tıklayacağını düşünmüyorum)
- Gene alt kısımda yazan" Created By SoraTemplates & MyBloggerThemes" yazının değiştirilip,
© 2017 site adı, Tüm hakları saklıdır yazısı ile değiştirilmesini öneririrm.
- Anasayfada üst kısımda yer alan 4 haber aşağıda da tekrar ediyor bunun düzenlenmesi lazım. (Okuyucuların sayfanızda kalması için Ana Sayfada olabildiğince çeşitli haber görmesi gerekmektedir)

Benim gözlemlerim bunlardır hem genel hem adsense için, iyi çalışmalar dilerim..

teşekkürler hocam başka bir temadan buna geçmiştim onlar aklımda zaten :)

bilimdili/com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al