lostyazilim

Aklınızı Çalıştırın

4 Mesajlar 651 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

faydaliseyler faydaliseyler Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,
Yeni bir site yapmak istiyorum ama artık proje yapmaktan bıktım bu son olsun istiyorum tutacak bir proje olsun istiyorum.Amacım insanları tanıştırmak ama klasik arkadaşlık siteleri gibi değil farklı olacak bana ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz yani şöyle özellik olursa daha iyi olur böyle özellik olursa daha iyi olur gibi istediğim herşeyi yapabiliyorum sınırsız bilgimiz var şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Siteye üye olan herkesin yılda sadece 1 kez değiştirebileceği, kendini en iyi ifade eden 3 kelime ile kişileri gruplayabilir bu kişiler arası arkadaşlık kurulmasını sağlayabilirsiniz. Sınırsız bilgim olsa böyle bir site açardım mesela.
Seobaz

kişi bu mesajı beğendi.

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Sosyal medya tarzı projelerde ileriyi düşünmeniz gerekir dev verilere hazırlık yapmazsanız projenizin hiçbir anlamı olmaz. Gerekli bütün programlama dilini bilmelisiniz ayrıca pazarlama için ciddi paranız olmalı. Muhteşem birşey bulsanızda kimsenin oldugundan haberi olmazsa bes para etmez

faydaliseyler faydaliseyler Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Sosyal medya tarzı projelerde ileriyi düşünmeniz gerekir dev verilere hazırlık yapmazsanız projenizin hiçbir anlamı olmaz. Gerekli bütün programlama dilini bilmelisiniz ayrıca pazarlama için ciddi paranız olmalı. Muhteşem birşey bulsanızda kimsenin oldugundan haberi olmazsa bes para etmez

Gerekli tüm programlama dillerini biliyoruz, seo ve pazarlama bilgisindede sıkıntımız yok parada problem değil fikir istiyorum.

Ek Olarak:

omerknet adlı üyeden alıntı

Siteye üye olan herkesin yılda sadece 1 kez değiştirebileceği, kendini en iyi ifade eden 3 kelime ile kişileri gruplayabilir bu kişiler arası arkadaşlık kurulmasını sağlayabilirsiniz. Sınırsız bilgim olsa böyle bir site açardım mesela.

İlgin için teşekkür ederim ama özelliği yılda bir kez kullanacağım sonra beklemede kalacağım, ben insanların canı sıkılmasın diye sitedeki özelliklerin sürekli değişebileceği bir şey yapmak istiyorum oyuncak gibi kullanacaklar özellikleri.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al