wmaraci reklam

Altın takı üzerine Dünyada ilk, fikirlerinizi eksik etmeyin.

24 Mesajlar 2.700 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MIHLAYICI MIHLAYICI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 33 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar altın imalatçısı olarak bir fikrimiz var. Şu anda dünya üzerinde uygulayan olduğunu sanmıyoruz. Sitemiz üzerinden satın alınacak altın ve gümüş takıları müşterilerimizin istedikleri zaman %100 olarak iade etme hakkı tanımayı düşünüyoruz. Yanlış duymadınız değiştirmeden de bahsetmiyoruz. İstedikleri zaman kullanılmış olsa dahi aldıkları ürünleri sattığımız fiyatın aynısına almayı tahahhüt etmeyi düşünüyoruz. Sizce bu fikir vatandaşlar olarak size cazip gelir mi?
Örnek olarak 1 tektaş altın yüzüğü 300 tl ye aldınız diyelim ki bu yüzüğü kullandınız ve 6 ay sonra satmak istediniz, bize yollayacağımız firma sertifikamızla geri gönderdiğiniz zaman 300 tl nizi hesabınıza geri yatıracağız.

Evet, fikirlerinizi bizim için değerlidir. Piyasaya hızlı bir giriş yapmanın alt yapısını kuruyoruz.
yusuf123

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ayan1907 ayan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 731
  • Beğeniler 155 / 126
  • Ticaret 111, (%99)
İlk defa boyle bisey duyuyorum hocam, ama mantigima sigmadi acikcasi, eritseniz 585 gelcek neden zararina geri aliyosunuz
MIHLAYICI

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 33 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

ayan1907 adlı üyeden alıntı

İlk defa boyle bisey duyuyorum hocam, ama mantigima sigmadi acikcasi, eritseniz 585 gelcek neden zararina geri aliyosunuz

Zararına almıyoruz beyefendi size ve diğer vatandaşlarımıza detaylı anlatalım.

Herhangi bir altın veya gümüş takı ( ziynet hariç örn; çeyrek, gram altın 22 bilezik vs. ) 1'e1 olarak perakende satılır yani aşağı yukarı has altın fiyatından satılır yazdığınız 14 (585 milyem) ayar bir ürün. Yani 150 - 200 tl gibi maliyetle üretilen bir ürün 300 tl ile satılır.

Bizim buradaki amacımız satarken kazanmak ve şunu düşündük her alan iade etmez %50 iade bileolsa ki tahmin etmiyoruz. Yinede sirkülasyondan büyük karlar elde edebileceğimizi düşünüyoruz.

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Peki ürünlerin size ait olduğunu ayırt edebilmek adına bir imza var mı ürünlerde? Sanıyorumki çeyrek altın, Cumhuriyet altını gibi darphane ürünlerinin satışı gerçekleşmeyecek?
MIHLAYICI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 33 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

cnrsgr adlı üyeden alıntı

Peki ürünlerin size ait olduğunu ayırt edebilmek adına bir imza var mı ürünlerde? Sanıyorumki çeyrek altın, Cumhuriyet altını gibi darphane ürünlerinin satışı gerçekleşmeyecek?

Elbette üstadım. Firmayız sonuçta.Vergi levhamız, Kuyumcular odasına kaydımız. Esnaf sicil numaramız mevcuttur. Ayrıca ürünlerimizin içinde kaç ayar oldukları ve derneğin bize tahsis etmiş olduğu patent numarası mevcuttur.

Ayrıca iadelerde sahtekarlık olmasın diye ürünlerin hepsine plastik sertifika bastırılacak ve aldığınız ürünün ayarı gramı santimi üzerindeki taşların ayrı adet ve gramı , madenin ayrı gramı olacak şekilde net olarak belirtilecektir.

Dediğiniz gibi sadece takılarda bunu yapabiliriz kar marjı yüksek olduğundan. Sarrafiye ürünlerinde çeyrek, gram altın gibi ve 22 bilezik gibi kar marjı çok düşükürünlerde bunu yapamayız.

8,10,14 ayar hediyelik tektaş, beştaş, kolye, küpe, mini set gibi ürünlerde uyuglanabilir.

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Anladım. Fikir güzel, uygulama detaylarına da dikkat edildiği sürece, reklam bütçesine bağlı olarak çok ses getiren bir projeye imza atabilirsiniz. Şimdiden bol şans, bol kazanç dilerim. :)
MIHLAYICI

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 33 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

cnrsgr adlı üyeden alıntı

Anladım. Fikir güzel, uygulama detaylarına da dikkat edildiği sürece, reklam bütçesine bağlı olarak çok ses getiren bir projeye imza atabilirsiniz. Şimdiden bol şans, bol kazanç dilerim. :)

Teşekkür ederim. Olumlu fikir ve mantıklı eleştirilere açığız.

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim insanımıza böyle tamamen iade gücü verirseniz işin bo.... çıkarırlar. Zira eğer böyle bir olaya izin verirseniz düğünü olan kişi sizden takıyı alır kullanır sabah geri iade eder. Yada davete gidecek kişi alır kullanır geri iade eder. Sırf sizde ugrastiginizla onu kargolamak ile yetinmiş olursunuz.
Birde bu olayları bilmemek beraber insanlar şöyle düşünecektir. Acaba aldığım ürün daha önce başkası tarafindan alındı mı kullanıldı mı. Buda doğal olarak satışlara yansıyacak ve daha az satacaksınız.
bluecity FurkanCanoz biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
O zamam dugunde takilan tum altinlari size tekrar geri satarlar sizde batarsınız 😁 şaka bir yana ben anlamadim mantığı.
MIHLAYICI

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

sequra61 sequra61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek guvenlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Çok saçma gıbı geldı bana cunku atıyorum ben yuzuk alırım sonra yuzukten sıkılırım gelırım aynı fıyata kolyeyle degıstırırım sonra 6 ay sonra gelır onuda degıstırırım. yani sizi UĞRAŞTIRIRIM :)

onun yerıne musterıyı ıyı ağırlayarak daha farklı ındırımler yaparak daha farklı satıslar yaparak kendınıze baglarsanız musterı kolyesınıde yuzugunude altınınıda sızden alır. Yanı gelıp degıstırmez devamlı yenısını alır :)

Siz böyle bişey yaparsanız ben ve benım gıbıler gelır yuzuk alır ayda 1 onu baska aksesuarla degıstırır en sonra sıze gerı verırım :)

Şunu unutmayın bu tarz seyler hevestır kunyeler kolyeler adam sıkıldımı gerı verır ve sız bunu yaparsanız batarsınız
MIHLAYICI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al